Kajra

fot. KAPiF, Instagram/superkajra
20.09.2023 17:18 Brzuszek rośnie w szalonym tempie! Żona Sławomira wstawiła fenomenalne ujęcia z gwiazdą, wygląd zachwycił fanów obu pań

Sławomir i Kajra niedawno ogłosili zawieszenie koncertów plenerowych. Wkrótce małżeństwo wyjedzie w trasę po Stanach Zjednoczonych, ale przed ich opuszczeniem kraju, wierni fani mogli udać się na jeszcze jeden koncert pary pod gołym niebem. Ich występ można było zobaczyć także na ekranach telewizorów.

Sławomir, Kajra
15.09.2023 10:42 To koniec, więcej już takich koncertów nie będzie. Co teraz będzie ze Sławomirem i Kajrą? "Dziękuję mojemu bandowi"

Sławomir i Kajra mieli smutną wiadomość dla wszystkich swoich fanów. Najsłynniejszy duet disco-polo w Polsce właśnie zagrał swój ostatni taki koncert. Informacja, którą małżeństwo opublikowało na swoich mediach społecznościowych, obiegła cały internet. Czy teraz będziemy oglądać ich tylko w “Tak to leciało”?

Kajra
10.09.2023 15:24 Z całej Polski płyną życzenia. Tuż po wakacjach Kajra przekazała wzruszające wieści. Chodzi o jej dziecko

Kajra nieczęsto decyduje się, aby chwalić się synkiem w mediach społecznościowych. Jednak tym razem gwiazda miała ku temu szczególny powód. Właśnie przekazała o Kordianie cudowne wieści! Zdjęcie, które zamieściła, chwyta za serce. Z całego kraju napłynęły dziesiątki życzeń!

Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira
01.09.2023 09:20 Fani dwa razy osłupieli podczas koncertu Sławomira. Najpierw zadziwił ubiór Kajry, potem doszło do niespodziewanych scen

Sławomir i Kajra chętnie koncertują i występują razem na scenie z wyraźną przyjemnością. Ostatnio małżeństwo muzyków zaśpiewało na koncercie w Dusznikach, gdzie zadziwili publiczność.

Sławomir i Kajra urzekli na ramówce TVP
17.08.2023 15:40 Od dekoltu Kajry nie można oderwać wzroku, a Sławomir... SZAŁOWE kreacje. Tak pokazali się na ramówce TVP

Już 17 sierpnia 2023 roku odbyła się uroczysta premiera nowej ramówki TVP. Podczas tego niezwykłego wydarzenia nie zabrakło największych gwiazd stacji, które zaskoczyły swoimi niesamowitymi stylizacjami. Tego dnia szczególną uwagę przykuła Kajra, która w urzekającej kreacji i nowej fryzurze brylowała u boku Sławomira.

Występ Sławomira i Kajry w Polsacie
12.08.2023 13:13 Widzowie nie wytrzymali po występie Sławomira i Kajry w Polsacie. Tak zareagowali, niepojęte

11 i 12 sierpnia Mrągowo stało się stolicą Festiwalu Weselnych Przebojów. Wydarzenie poprowadził duet w składzie Ela Romanowska i Rafał Maserak, którym towarzyszyła para młoda – Olga Łasak i Michał Koterski. Nie zabrakło także gwiazd estrady, które podbiły serca fanów. 

Weselna kreacja żony Sławomira
07.08.2023 14:22 Na widok weselnej kreacji żony Sławomira ludzie przecierają oczy. Naprawdę tak się ubrała!

Magdalena Kajra Kajrowicz już nie raz zaskakiwała nas swoimi eleganckimi kreacjami. Tym razem przed żoną Sławomira nie lada wyzwanie. Wokalistka zaskoczyła stylizacjami.

Kajra
11.07.2023 10:09 Kajra w opiętym, skórzanym kostiumie wiła się na scenie. Internauta podsumował ją jednym słowem

Kajra już od wielu lat współtworzy ze swoim mężem, Sławomirem Zapałą jeden z najgorętszych duetów muzycznych w kraju. Ten rozgrzewa nie tylko energiczną muzyką, ale nierzadko również widokami. Magdalena lubi bowiem poszaleć ze strojem na koncercie.

Kajra, szkoła
02.06.2023 16:26 Tylko u nas: Kajra wyznała, co działo się, w jej latach szkolnych. Tak je wspomina. "Chodziłam swoimi drogami"

Magdalena Kajrowicz to doskonale wszystkim znana polska artystka. Choć wcześniej próbowała swoich sił na scenie, jej sława osiągnęła największy triumf, kiedy zaczęła występować u boku męża, Sławomira. W 2015 roku zdecydowali się założyć swój zespół muzyczny. Dziś są uważani za Pierwszą Parę rock-polo w Polsce! Z okazji Dnia Dziecka Kajra podzieliła się z nami wspomnieniami ze szkolnych lat. Jej historia jest niezwykłym świadectwem determinacji, którą przejawiała nie tylko w młodszym wieku. To, jak poradziła sobie z brakiem akceptacji w szkole, jest inspiracją dla młodszych pokoleń.

Sławomir, Kajra
02.04.2023 20:24 Sławomir "przekroczył sufit żenady", Kajra publicznie zrównała z ziemią nowy hit męża

Najnowszy hit Sławomira wywołuje w mediach skrajne reakcje. Najbardziej zaskakująca wydaje się jednak opinia jego żony. Kajra nie ukrywa, że wstydzi się "urodzinowego" przeboju męża. Sławomir i jego żona gościli w programie “Wieczorny Ekspress”. Prowadząca — Iwona Kurtyna mocno ich przepytała. 

Sławomir
31.12.2021 21:23 Kajra i Sławomir rozpoczęli „Sylwester Marzeń” W TVP. Widownia aż krzyczała z radości

Rozpoczął się noworoczny koncert TVP „Sylwester Marzeń” w Zakopanem. Jako pierwsi wystąpili Kajra i Sławomir. To, co działo się na scenie i widowni, przechodzi ludzkie pojęcie. Telewizja Polska zorganizowała koncert noworoczny w zimowej stolicy Polski. Do Zakopanego przyciągnęły tłumy, pomimo strachu przed COVID-19 spragnione sylwestrowej rozrywki.

14.09.2021 12:29 Porażające wyznanie Kajry przed kamerami podczas „Tańca z Gwiazami”. Widzowie we łzach, prawdziwy dramat

Kajra, żona Sławomira, to uczestniczka 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. W ostatnim odcinku opowiedziała poruszającą historię ze swojej przeszłości. Chodzi o jej zmarłego ojca. Okoliczności jego odejścia to dla niej bardzo traumatyczne doświadczenie. W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami uczestnicy i uczestniczki zabierały swoich tanecznych partnerów w miejsca, z których pochodzą. Żona Sławomira Zapały pochodzi z Wałbrzycha i to tam zabrała Rafała Maseraka. Kajra opowiedziała w tym odcinku swoją rodzinną historię. Jej wyznanie poruszyło wszystkich na widowni.

06.09.2021 23:59 Wyborny występ żony Sławomira w „TzG” i piękne słowa jej męża

Zaczął się nowy sezon programu Taniec z gwiazdami. Jedną z par, która bierze w nim udział, jest Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak. Ich dzisiejszy występ zachwycił jurorów i samego Sławomira. Magdalena Kajrowicz, zwana Kajrą, jest żoną Sławomira Pawła Zapały, znanego muzyka i aktora, autora hitu Miłość w Zakopanem.