Rozrywka.Lelum.pl > Katarzyna W

Katarzyna W

Mama Madzi z Sosnowca
27.01.2023 21:36 Informacje o mamie Madzi z Sosnowca mogą zadziwić. Ma możliwość skrócenia wyroku?

Media obiegają informacje o niesławnej Katarzynie W.. Według nich mama Madzi z Sosnowca może doczekać się skrócenia wyroku, wszystko ma zależeć od jednego aspektu. Cały kraj żył tajemnicą „zaginięcia” kilkumiesięcznej Madzi i z narastającą podejrzliwością obserwował poczynania jej matki. Katarzyna W. jeszcze zanim usłyszała wyrok za umyślne zabójstwo swojej córki stała się celebrytką, a w sprawę włączył się m.in. Krzysztof Rutkowski. Niedawno minęła 11. rocznica tych ponurych wydarzeń, a w mediach poruszono nieoczekiwaną kwestię.

Katarzyna W.
21.12.2022 17:47 Media podały, kto opiekuje się grobem małej Madzi i odwiedza w więzieniu Katarzynę W.

Katarzyna W. odsiaduje obecnie wyrok za zabójstwo swojej córki. Śmiercią małej Madzi z Sosnowca żyła swego czasu cała Polska. Kto obecnie zajmuje się grobem dziewczynki i odwiedza osadzoną w więzieniu kobietę? W styczniu 2012 roku cały kraj dowiedział się o zaginięciu maleńkiej, sześciomiesięcznej dziewczynki. Z początku wszyscy myśleli, że została porwana. Prawda okazała się jednak znacznie bardziej ponura.

27.11.2021 12:54 Wydarzyło się 19 listopada. Gruchnęły wieści o mamie Madzi, Polacy zdziwieni

Na deskach teatru w Sosnowcu zostanie wystawiona sztuka oparta na historii Katarzyny W. Spektakl o mamie tragicznie zmarłej Madzi, której szukała cała Polska, miał swoją premierę 19 listopada w Teatrze Zagłębia. Sztuka o Katarzynie W. wzbudza sporo kontrowersji. Na deskach Teatru Zagłębia wystawiono sztukę opartą na powieści Heinricha Bölla „Utracona cześć Katarzyny Blum” pomieszanej z historią Katarzyny Waśniewskiej. Spektakl opisuje dzieje dwóch kobiet, które mierzą się ze slut-shamingiem.

mama madzi
16.08.2020 18:16 Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające

Sprawa zabójstwa Magdy z Sosnowca wciąż powraca jak bumerang. Katarzyna W. odsiaduje 25-letni wyrok za zabicie swojej półrocznej córeczki. W 2012 roku tą sprawą żyła cała Polska. Co z perspektywy czasu wiemy o osadzonej? Jej sekrety są mroczniejsze, niż myśleliśmy.Mama Madzi do dziś jest postacią budzącą wiele emocji. Choć sprawa z zabójstwem małej Magdy miała miejsce ponad 8 lat temu, wciąż na jaw wychodzą nowe fakty, a sekrety Katarzyny W. budzą zarówno zainteresowanie, jak i grozę. Prof. Zbigniew Mikołejko wypowiedział się na jej temat w rozmowie z Polska Times. Jego zdaniem mama małej Madzi skrywa zupełnie inne sekrety, niż wszyscy myśleliśmy.

mama madzi
05.07.2020 13:17 Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Mama Madzi, 6-miesięcznej dziewczynki z Sosnowca, za zabójstwo swojego dziecka od 2013 roku odbywa karę pozbawienia wolności wymierzoną na 25 lat. Niedawno wyszły na jaw szokujące fakty, informujące o tym, co robi kobieta ze strażnikami więziennymi. Polacy są zbulwersowani jej brakiem pokory.Mama Madzi przez wiele osób jest określana mianem potwora. Kobieta w 2012 roku zabiła swoją maleńką córeczkę, a następnie próbowała wmówić Polakom, że doszło do okrutnego porwania dziecka. W sprawę zaangażowali się wszyscy, jednak detektyw Rutkowski szybko odkrył wstrząsającą prawdę. Co jakiś czas wychodzą kolejne fakty na temat zachowania mamy Madzi w więzieniu.