Rozrywka.Lelum.pl > Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton
31.05.2018 13:27 Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła

Kate Middleton jest już zaprawiona w roli księżnej. 36-letnia Brytyjka naprawdę spełnia się w tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. Wszystko wskazuje na to, że nie jest do końca zadowolona, że przestała być już na świeczniku brytyjskich mediów. Do tego dochodzi wyróżnienie, jakie zdobyła Meghan Markle, jako pierwsza członkini rodziny królewskiej. Kate Middleton prawdopodobnie obserwuje wszystko z zazdrością. Kate Middleton jako żona jednego z następcy tronu jest na świeczniku wszystkich mediów. Również jej macierzyństwo jest szeroko komentowane. W kwietniu br. powitała na świecie swoje trzecie dziecko – księcia Louisa, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte. Za sprawą książęcego ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle, wszystkie media spoglądają teraz nie na księżną Kate, a na Meghan Markle.

Brytyjska rodzina królewska
28.05.2018 15:36 Rodzina królewska na celowniku. Chcą zabić małego księcia

Rodzina królewska jest na celowniku. Wiadomość z aplikacji Telegram, która służy terrorystom do szerzenia ich chorej propagandy, została przechwycona przez brytyjskie służby specjalne. Rodzina królewska w panice – książę George może być w poważnym niebezpieczeństwie. Książę George padł ofiarą planów organizacji terrorystycznej ISIS. Wiadomość ze zdjęciem szkoły małego księcia i mrożącym krew w żyłach tekstem hymnu terrorystów wywołała w Wielkiej Brytanii zamieszanie.

Kate Middleton
25.05.2018 18:24 Dramatyczny apel Kate. Księżna prosi o pomoc

Księżna Cambridge, Kate Middleton jako żona księcia Williama, dużo udziela się charytatywnie. Świeżo upieczona mama, przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, ale nie zignorowała okazji do pomocy innym i apeluje o pomoc! Oczy całego świata ostatnio zwrócone są w stronę rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą ślubu księcia Harrego i Megha Markle. Kate Middleton po niedawnym urodzeniu trzeciego dziecka, nieco usunęła się w cień. Świeżo upieczona mama zajmuję się teraz swoją najmłodszą pociechą i dwójką pozostałych dziec. Mimo że obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, nie przegapiła okazji, by pomóc potrzebującym. Chodzi o wsparcie podczas Tygodnia Dziecięcych Hospicjów. Księżna opublikowała wzruszający list, który poruszył wiele osób.

Księżna Kate
23.04.2018 16:21 Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka

Księżna Kate trafiła dziś rano do szpitala. Dosłownie kilka chwil temu wszystkie media obiegła informacja, że Księżna Kate urodziła swoje trzecie dziecko! Znamy jego płeć! Kolejne Royal Baby przyszło na świat! Żona księcia Williama, następcy brytyjskiego tronu, urodziła swoje trzecie dziecko. Mały George i księżniczka Charlotte powitali na świecie swoje brata!