Rozrywka.Lelum.pl > Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz w stroju kąpielowym
07.08.2023 15:20 Krystyna Pawłowicz pokazała zbyt wiele?! Jej zdjęcia w stroju kąpielowym właśnie obiegają sieć

Polska pani polityk znana jest ze swojego ciętego języka i kontrowersyjnych wpisów, które zamieszcza w social mediach, aby skomentować bieżące sprawy społeczne. Tym razem Krystyna Pawłowicz znów zaskoczyła internautów - tym razem nie swoimi słowami, lecz odważnymi fotografiami.

Krystyna Pawłowicz
02.07.2023 22:44 Krystyna Pawłowicz upokorzona przez Elona Muska? Tego było dla niej za wiele, nie wytrzymała

Krystyna Pawłowicz zajmuje się nie tylko polityką - jest także bardzo aktywną użytkowniczką Twittera. Ten portal społecznościowy w ostatnich dniach przechodzi spore zmiany. Nowy właściciel Elon Musk wprowadza w obieg kolejne nowe pomysły. Najnowszy rozwścieczył polską posłankę, która napisała post atakujący jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Decyzja miliardera wyprowadziła ją z równowagi.

Krystyna Pawłowicz
29.12.2021 10:48 Kim jest siostra Krystyny Pawłowicz? Ogromne zaskoczenie

Krystyna Pawłowicz należy do grona najbardziej kontrowersyjnych postaci obozu władzy. Była posłanka (preferująca formę „poseł”), obecnie zaś sędzia Trybunału Julii Przyłębskiej od lat słynie z ciętego języka i prowokacyjnych, najczęściej obraźliwych wypowiedzi. Niewielu wie jednak, że poseł Pawłowicz ma młodszą siostrę, której poglądy mogą zaskakiwać.

Krystyna Pawłowicz
28.04.2021 10:25 Zdjęcie Krystyny Pawłowicz sprzed 38 lat trafiło do sieci

Słynna i często wzbudzająca kontrowersje polska polityk Krystyna Pawłowicz w ostatnim czasie zamieściła na swoim Twitterze kilka archiwalnych zdjęć. Tym razem postanowiła pokazać samą siebie sprzed 38. lat. Fotografia pochodzi ze ślubowania doktorskiego dzisiejszej sędziny Trybunału Konstytucyjnego. Krystyna Pawłowicz pokazała już swoim zwolennikom zdjęcia swojej mamy, babci, a nawet prababci. Tym razem postanowiła pokazać samą siebie w o wiele młodszym wydaniu.

Krystyna Pawłowicz: z kotem
18.03.2021 10:11 Krystyna Pawłowicz pochwaliła się fotografią z kotem. Widać, że Kulek jest zadowolony

Krystynę Pawłowicz, byłą posłankę PiS łączy z prezesem Jarosławem Kaczyńskim więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Na Twitterze, z którego bardzo aktywnie korzysta, pochwaliła się ostatnio zdjęciem z kotem.

Krystyna Pawłowicz
11.02.2021 14:51 Emerytura Krystyny Pawłowicz wzrośnie. Była posłanka PiS w ogniu krytyki

O Krystynie Pawłowicz w ostatnim czasie jest bardzo głośno, a to za sprawą niefortunnej sytuacji, która miała miejsce w hotelu Malinowy Zdrój. Kiedy to korzystała z tamtejszych zabiegów rehabilitacyjnych, miało dojść do pożaru, jak podaje portal tvp.pl. Tym razem nie chodzi jednak o igranie z ogniem, a o emeryturę byłej posłanki PiS. Najnowsze informacje nie wszystkim przypadną do gustu. Krystyna Pawłowicz kolejny raz znajduje się w centrum zainteresowania. Jak podaje portal Super Express, emerytury milionów polskich seniorów od marca wzrosną, na jaką podwyżkę może zatem liczyć była posłanka PiS? Kwota przyprawia o zawrót głowy.

Krystyna Pawłowicz
17.01.2021 18:48 Tak mieszka Krystyna Pawłowicz. Na ścianie ma swój fotomontaż

Tak właśnie mieszka Krystyna Pawłowicz. Za pośrednictwem Twittera posłanka pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z księdzem, na którym widać wnętrze jej mieszkania na warszawskim Ursusie. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, co sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma na ścianie. Niektórzy nie mogli powstrzymać śmiechu. Wygląda na to, że prawniczka ma sporo dystansu do siebie. Krystyna Pawłowicz nie jest już posłanką Prawa i Sprawiedliwości, jednak trudno jest zapomnieć o jej postaci. Na mównicy sejmowej dała się zapamiętać jako niezwykle silna kobieta, a jej wypowiedzi do dzisiaj wzbudzają wiele kontrowersji. Widok ściany prawniczki powalił internautów na kolana i z pewnością pozwolił niektórym jej krytykom spojrzeć na nią nieco przychylniejszym okiem.