Rozrywka.Lelum.pl > Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba

Żona Krzysztofa Skiby szczerze o swojej chorobie, fot. Instagram/skibabigcyc
24.09.2023 20:10 Młodsza o 26 lat żona Krzysztofa Skiby przekazała przykre wieści. Wstrząsające słowa o diagnozie

Krzysztof Skiba przed kilkoma tygodniami stanął na ślubnym kobiercu. U jego boku znalazła się młodsza od niego o 26 lat Karolina Kempińska. Para poznała się na jednej z branżowych imprez i na początku łączyła ich wyłącznie serdeczna przyjaźń. Gdy po jakimś czasie muzyk poczuł miętę do młodszej kobiety poprosił swoją pierwszą żonę o rozwód, by móc wejść w nowy związek. 

Zaskakujące, co na wczorajszym weselu ze Skibą zrobiła wystylizowana panna młoda
20.08.2023 17:22 Zaskakujące, co na wczorajszym weselu ze Skibą zrobiła wystylizowana panna młoda. Reakcja Krzysztofa powalająca

19 sierpnia był wyjątkowym dniem dla Krzysztofa Skiby i jego wybranki, Karoliny Kempińskiej. Para poznała się dwa lata temu na imprezie branżowej. Wczoraj stanęła na ślubnym kobiercu w Łodzi, a na wyjątkowej ceremonii pojawiło się wielu znanych gości. 

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
20.08.2023 12:33 Oniemieliśmy na widok tego, kto pojawił się na ślubie Krzysztofa Skiby. Jeszcze niedawno mieli ostry konflikt

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska dopełnili formalności. Od wczoraj są już pełnoprawnym małżeństwem! Na wyjątkowym ślubie pojawili się najbliżsi i przyjaciele pary, ale również plejada gwiazd, których obecność uświetniła ceremonię. Wśród gości pojawił się jednak ktoś, kogo fani Skiby na pewno się nie spodziewali!

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
20.08.2023 09:38 59-letni Krzysztof Skiba się ożenił! Suknia Karoliny wprawia w osłupienie. Wybrała klasyczny, nieprzemijający trend

Nadszedł wielki, długo wyczekiwany dzień Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Zakochani wzięli ślub! Ceremonia zgodnie z planem odbyła się w Łodzi, a pojawiło się na niej wiele znanych osobistości. Na nielicznych zdjęciach z uroczystości, które natychmiast podbiły sieć, w oczy od razu rzuciła się kreacja panny młodej. Karolina wyglądała w niej obłędnie!

Krzysztof Skiba zareagował za obrzucenie Zenka jajkami
07.07.2023 20:09 Surowa kara dla widza, który obrzucił Martyniuka jajami. Krzysztof Skiba nie wytrzymał. Ostro podsumował piosenkarza

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo. Jego koncerty przyciągają rzesze fanów. Na jednym z nich, który odbywał się niedawno we Włodawie w województwie lubelskim, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Scenę wraz ze stojącym na niej muzykiem i resztą zespołu obrzucono jajkami. Wokalista miał rozważać nawet przerwanie koncertu, ale ostatecznie wycofał się z tego pomysłu. Co o tym wszystkim sądzi Krzysztof Skiba?

Jak Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę
06.07.2023 10:38 Wydało się, czym Krzysztof Skiba uwiódł swoją 26 lat młodszą partnerkę! OJ możecie się zdziwić

Krzysztof Skiba i jego partnerka Karolina Kempińska już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Para ujawniła, że ich przyjęcie weselne będzie znacząco się różnić od typowego, polskiego wesela. Parę dzieli 26-letnia różnica wieku, a partnerka muzyka jest młodsza od jego najstarszego syna z poprzedniego związku. Co sprawiło, że się w nim zakochała? 

Krzysztof Skiba
09.06.2023 20:16 Ślub Krzysztofa Skiby. Szczegóły o weselu są powalające, weselnicy mogą być w szoku

Choć Krzysztof Skiba jest już dawno za szczytem swojej kariery muzycznej, w ostatnich miesiącach zrobiło się o nim głośno ponownie, a to za sprawą zmiany partnerki. Muzyk związał się z o 26 lat młodszą Karoliną Kempińską. Już w sierpniu ją poślubi.Para już gorączkowo przygotowuje się do swojego święta. Jak się okazuje, ich przyjęcie będzie znacznie różniło się od typowego, polskiego wesela.

Skiba
25.03.2023 08:00 Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy

Krzysztof Skiba, pomimo bycia szalonym rockmanem, przez lata miał bardzo ułożone życie osobiste. Jakiś czas temu jego uczucia zostały jednak wywrócone do góry nogami przez 26 lat młodszą modelkę, Karolinę Kempińską. Artysta nie zamierza marnować z nią czasu.Całkiem niedawno otrzymał od sądu oficjalny rozwód ze swoją byłą partnerką, a już przymierza się do poważnych kroków z kolejną.

Krzysztof Skiba
06.03.2023 20:37 Krzysztof Skiba ledwie się rozwiódł, a tu taka nowina. Rozgadał się o związku z młodszą o 26 lat Karoliną

Krzysztof Skiba pochwalił się radosną nowiną. Niedługo po głośnym rozwodzie z ukochaną, muzyk związał się z nową partnerką. Karolina jest od niego młodsza o 26 lat.Co więcej, piosenkarz postanowił ogłosić swoje uczucie całemu światu. Jakiś czas temu publicznie wyznał miłość swojej nowej ukochanej.