Rozrywka.Lelum.pl > Książę William

Książę William

Księżna Kate
16.02.2021 10:12 Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci? Zaskakujące doniesienia o decyzji królowej

Brytyjski tabloid Globe podał zaskakujące informacje prosto z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II miała wydać dekret, że księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Informator z królewskiego dworu donosi, że żona księcia Williama ma być tą decyzją załamana. Jej małżonek ma inne podejście do sprawy. Księżna częściowo ma obwiniać o tę decyzję księcia Harry’ego i jego małżonkę Meghan Markle. Księżna Kate i książę William dotychczas doczekali się trójki potomstwa. Middleton miała wielokrotnie powtarzać, że jej marzeniem jest posiadanie sześciorga dzieci. Niestety jej plany mogą lec w gruzach przez decyzję Królowej Elżbiety II.

Małgorzata Rozenek
10.08.2019 16:17 Ujawniono nagranie Królowej Elżbiety II sprzed lat. Zachowuje się na nim w nietypowy sposób

Rodzina królewska to ogromna chluba brytyjskiego narodu. Każde wydarzenie i święto transmitowane jest przez stacje na całym świecie, a należący do niej członkowie cieszą się stałym zainteresowaniem mediów. Urocze wideo, które jakiś czas temu trafiło do sieci, okazało się więc prawdziwą gratką dla wielbicieli royal family! Bohaterką nagrania jest nikt inny jak dostojna i bardzo elegancka Elżbieta II, która zachowuje się w dość nietypowy dla siebie sposób. Udostępniony na Twitterze materiał przykuł uwagę tysięcy użytkowników serwisu. Co takiego zrobiła rządząca? To warto zobaczyć!

Brytyjska rodzina królewska
28.05.2018 15:36 Rodzina królewska na celowniku. Chcą zabić małego księcia

Rodzina królewska jest na celowniku. Wiadomość z aplikacji Telegram, która służy terrorystom do szerzenia ich chorej propagandy, została przechwycona przez brytyjskie służby specjalne. Rodzina królewska w panice – książę George może być w poważnym niebezpieczeństwie. Książę George padł ofiarą planów organizacji terrorystycznej ISIS. Wiadomość ze zdjęciem szkoły małego księcia i mrożącym krew w żyłach tekstem hymnu terrorystów wywołała w Wielkiej Brytanii zamieszanie.

Księżna Kate
23.04.2018 14:13 Księżna Kate w szpitalu. Rozpoczął się poród

Księżna Kate trafiła dziś rano do szpitala we wczesnej fazie porodu! Poród odbywa się w szpitalu św. Marii, który znajduje się w Londynie. O wszystkim oficjalnie poinformował na Twitterze Pałac Kensington. Księżną Kate podczas narodzin będzie wspierał jej mąż – Książę William. Książęca para na świecie powita swoje trzecie dziecko, które według doniesień The Sun, zostało poczęte w Polsce i żartobliwie nazwano tę sytuację jako Akt warszawski. Ciężarna księżna Kate cierpiała na poważne nudności, przez co musiała bardzo ograniczyć swój udział w wydarzeniach społecznych. Na razie płeć dziecka nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że na świat przyjdzie chłopiec.