Rozrywka.Lelum.pl > Leszek Miller

Leszek Miller

Leszek Miller poznał nowego chłopaka Moniki Miller
06.09.2023 22:40 Leszek Miller poznał nowego partnera wnuczki. NIE ma między nimi sympatii. Monika ujawnia, jak się zachował

Monika Miller nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda już jakiś czas temu pokazała fanom swojego nowego chłopaka. Teraz wyznała, jak na jej wybranka zareagował jej ukochany dziadek - Leszek Miller.

Leszek Miller
05.12.2021 15:01 Leszek Miller opublikował przykre zdjęcia. „18 lat temu helikopter Mi 8, którym wracałem rozbił się”

Były premier Rzeczypospolitej Polskiej, Leszek Miller opublikował na swoim Facebooku zdjęcia, upamiętniające bardzo przykre zdarzenie, jakim był wypadek helikoptera. Dziadek Moniki Miller brał w nim udział. Jedna z fotografii przedstawia go, leżącego w szpitalu. Do zdarzenia doszło 18 lat temu nieopodal Piaseczna pod Warszawą. Były premier wracał z Lubina, gdzie uczestniczył w górniczej Barbórce. Podstawowe fakty wymienił w zamieszczonym poście.

Leszek Mller żegna Bronisłąwa Cieślaka
03.05.2021 10:56 Leszek Miller pożegnał Bronisława Cieślaka wzruszającymi słowami

Nagła śmierć Bronisława Cieślaka wstrząsnęła Polską. Wśród osób, które pożegnały aktora, znalazł się Leszek Miller. Słowa polityka ściskają za serce. Bronisław Cieślak jest doskonale znany wszystkim miłośnikom polskich seriali, bo w końcu kto z nas nie słyszał nigdy o poruczniku Borewiczu. Jednak aktor w swoim życiu angażował się nie tylko w pracę na planie zdjęciowym. Bronisław Cieślak był również politykiem i zasiadał nawet w sejmowych ławach. Jego nagłe odejście skomentował między innymi Leszek Miller, który nie krył swojego smutku i żalu.

Monika Miller
27.08.2018 18:48 Wstrząsający wpis wnuczki Millera po śmierci ojca. „MORDERCZYNI!”

Monika Miller, córka zmarłego syna byłego premiera RP, Leszka Millera, opublikowała na swoim Facebooku wpis, obok którego ciężko przejść obojętnie. Umieściła go tam 26 sierpnia. Oskarża w nim pewną kobietę o morderstwo. Czy kobieta, pod której adresem Monika kieruje przykre słowa, jest w jakiś sposób zamieszana w śmierć Leszka? Na razie są to tylko spekulacje, niepotwierdzone przez policję.