Rozrywka.Lelum.pl > Madzia Z Sosnowca

Madzia Z Sosnowca

Madzia z Sosnowca
30.01.2023 20:53 Tragedią Madzi z Sosnowca żyła cała Polska. Dziś widok jej grobu przyprawia o ciarki, łzy same napływają

Madzia z Sosnowca miała raptem 6 miesięcy, gdy została bestialsko zamordowana przez własną matkę. Sprawa dotycząca dziewczynki do dziś jest jedną z najgłośniejszych w historii. Jak teraz wygląda jej grób? Choć od tragedii minęło 11 lat, widać, że mieszkańcy Sosnowca nie zapomnieli o biednej dziewczynce.

Madzia z Sosnowca
25.01.2023 10:08 Sąsiadka zabrała głos o ojcu Madzi z Sosnowca. Wiadomo, co wciąż robi po latach od tragedii

Mija 11 lat, od kiedy Polską wstrząsnęła historia o porwaniu Madzi z Sosnowca. Szybko okazało się jednak, że dziecko wcale nie zaginęło, a zostało tak naprawdę zamordowane przez własną matkę, która do tej pory siedzi w więzieniu. A co z ojcem Madzi? Ten tuż po skazaniu byłej już żony wyjechał z kraju i unikał kontaktów z mediami. Wziął jednak udział w nietypowej akcji charytatywnej.

Katarzyna W.
24.01.2023 16:54 11 lat temu zabiła małą Madzię, teraz Katarzyna W. przeżywa koszmar. Wiadomo, co dzieje się z nią więzieniu

Mija już 11. rocznica jednej z bardziej dramatycznych spraw w historii polskiej kryminologii. Katarzyna W. odsiaduje swój 25-letni wyrok. Na jaw wyszły nowe szczegóły jej więziennego życia. Cały kraj zaangażowany był w poszukiwania „porwanej” 6-mesięcznej dziewczynki z Sosnowca. W mediach królował obraz jej zrozpaczonej matki, która niedługo później okazała się prawdziwą sprawczynią tragedii. W 2013 roku usłyszała wyrok za zabójstwo dziecka.

Katarzyna W.
21.12.2022 17:47 Media podały, kto opiekuje się grobem małej Madzi i odwiedza w więzieniu Katarzynę W.

Katarzyna W. odsiaduje obecnie wyrok za zabójstwo swojej córki. Śmiercią małej Madzi z Sosnowca żyła swego czasu cała Polska. Kto obecnie zajmuje się grobem dziewczynki i odwiedza osadzoną w więzieniu kobietę? W styczniu 2012 roku cały kraj dowiedział się o zaginięciu maleńkiej, sześciomiesięcznej dziewczynki. Z początku wszyscy myśleli, że została porwana. Prawda okazała się jednak znacznie bardziej ponura.

madzia z sosnowca
25.01.2021 21:14 Madzia z Sosnowca w tym roku miałaby już 10 lat. Widok jej grobu rozbija serce w pył

To już niemal 10 lat odkąd mała Madzia z Sosnowca nie żyje. O tej sprawie mówiła cała Polska i do dziś nie zostało to zapomniane. Jej matka Katarzyna W. dokładnie zaplanowała morderstwo swojej córeczki, do czego przyznała się dopiero po jakimś czasie. Widok jej grobu rozbija serce na kawałki. Ta sytuacja będzie wspominana jeszcze przez długie lata. Madzia z Sosnowca została zamordowana przez swoją matkę, która pierwotnie kłamała, twierdząc, że została napadnięta podczas spaceru z córką. Została skazana na 25 lat więzienia.

madzia
24.01.2021 14:05 Obrońca Katarzyny W. zdradził, że złość społeczeństwa spadła również na niego, adwokat dostawał pogróżki

Sprawą małej dziewczynki z Sosnowca żyła cała Polska. Madzia zginęła z rąk swojej matki Katarzyny, która zabiła ją dokładnie 24 stycznia 2012 roku. Dzisiaj mija dziewięć lat od tej tragedii. Po latach na jaw wychodzą porażające kulisy sprawy, które zdradził obrońca mamy sześciomiesięcznej Madzi. 24 stycznia 2012 roku do wszystkich redakcji na Śląsku i w Zagłębiu trafił komunikat o porwanej w Sosnowcu sześciomiesięcznej Madzi. Dopiero później cała prawda wyszła na jaw.

Ojciec
26.07.2020 16:10 Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć

Ojciec małej Madzi ukrywał wielką tajemnicą, która właśnie ujrzała światło dzienne. Nikt nie przypuszczał, że przez tyle czasu skrywał coś podobnego. Mężczyzna zaraz po wielkiej tragedii, która dotknęła jego rodzinę, uciekł z Polski i usunął się w cień. Niedawno jego sekret wyszedł na jaw. Od teraz jego nazwisko nie będzie wiązało się jedynie z wielkim dramatem. Jeszcze jakiś czas temu cała Polska żyła tragedią małej Madzi. Teraz kiedy minęły lata od dramatycznych wydarzeń, znów słyszmy o ojcu dziewczynki. Jednak tym razem chodzi o coś zupełnie innego, jego największy sekret wyszedł na jaw.

Madzia z Sosnowca
09.07.2020 15:26 Wypłynęły zapiski taty małej Madzi z Sosnowca. Włos się jeży, pisał o tragicznym dniu

Madzia z Sosnowca zginęła 24 stycznia 2012 roku. Choć od tych tragicznych wydarzeń minęło ponad osiem lat, sprawa ta budzi wiele kontrowersji, ze względu na to, że matka dziewczynki nie przyznaje się do zamordowania swojej córki. Od wspomnień taty zmarłego dziecka, Bartka Waśniewskiego aż włos się jeży na głowie.Madzia z Sosnowca została zamordowana przez swoją mamę Katarzynę Waśniewską, choć ta cały czas twierdzi, że dziecko upadło. Dlaczego sprawa nawet po latach budzi tyle kontrowersji? Wszystko za sprawą znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, o którym także wspomniał tata w swoich pamiętnikach Moja prawda.

grób
29.05.2020 15:30 Bardzo przykry widok grobu małej Madzi z Sosnowca. Nikt już nie pamięta o jej cierpieniu?

źródło: se.pl ZOBACZ ZDJĘCIE: Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo Znów można jeździć na zorganizowane wycieczki w grupach. Jest nowe rozporządzenie rządu Zakażona fryzjerka otworzyła salon. 60 klientów może być zarażonych koronawirusem Od soboty dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, a szczególnie jednej Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Smutne wyznanie gwiazdy „Zostałam sama” Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało? ZOBACZ TEŻ: Grób małej Madzi, który znajduje się na cmentarzu katedralnym pw. Wszystkich Świętych w Sosnowcu, przystrajają sztuczne kwiaty i wypalone znicze. Materiały opublikowane przez Super Express ukazują smutną prawdę. Po ośmiu latach od tragicznych wydarzeń mało kto pamięta o cierpieniu półrocznej dziewczynki, której ciało zostało skryte przez jej własną matkę w ruinach znajdujących się nieopodal domu. Osiem lat temu cała Polska żyła tragedią małej Madzi z Sosnowca i jej rodziny. Dokładnie 24 stycznia 2012 ludzie zaangażowali się w poszukiwania półrocznej dziewczynki, która jak się okazało, wcale nie została porwana, a jej ciało zostało ukryte przez matkę pod stertą liści i kamieni. Choć w dniu pogrzebu grób dziecka tonął w kwiatach, dziś świeci pustkami. Zaniedbany grób Madzi z Sosnowca

fekalia
28.03.2018 16:36 Dolny Śląsk. Mama i babcia zakopały żywego noworodka w dole z fekaliami

6 lat temu cała Polska żyła sprawą zabójstwa małej Madzi z Sosnowca. Podobna sytuacja wydarzyła się ostatnio na Dolnym Śląsku. Noworodek został zamordowany tuż po porodzie. 21-latka tuż po urodzeniu dziecka w łazience włożyła je do plastikowego worka i zakopała w dole z fekaliami. Pomagała jej matka. Obydwie odpowiedzą karnie za zabójstwo dziecka. Do fatalnych wydarzeń doszło 12 września 2017 roku we wsi Kłobuczyn (woj dolnośląskie). Z aktu oskarżenia wynika, że matka tuż po porodzie, który odbył się w domu zawinęła dziecko w plastikową torbę, wrzuciła do starej rury kanalizacyjnej i zakopała. Zbezczeszczone zwłoki dziecka zostały odnalezione po dwóch tygodniach na terenie posesji.