Rozrywka.Lelum.pl > Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska

Barbara Kurdej- Szatan
19.11.2021 23:40 Barbara Kurdej-Szatan przerwała ciszę. Gwiazda wróciła z nowym nagraniem

Barbara Kurdej-Szatan jest ostatnio na ustach wszystkich, choć na jej Instagramie, wcześniej tak aktywnym, zapadła głucha cisza. Wciąż wyłączona jest możliwość komentowania postów. Aktorka opublikowała dziś jednak wstrząsające nagranie. Afera ze słynnym postem Barbary Kurdej-Szatan, w którym obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej, nie milknie. O aktorce wypowiedzieli się już dziennikarze i osoby z show-biznesu. Sama zainteresowana długo milczała – teraz przerwała tę ciszę.

rodzina
09.11.2021 22:07 Maja Ostaszewska jedzie na granicę z Białorusią

Maja Ostaszewska, gwiazda produkcji TVN, postanowiła pomóc uchodźcom, koczującym na granicy polsko-białoruskiej. Zorganizowała zbiórkę, a samą akcję nagłośniła w mediach społecznościowych. Kilka godzin temu wraz z aktorką Magdaleną Różczką wyruszyły w drogę. Zdjęcia zebranych darów robią wrażenie! Kolejna artystka, po Macieju Stuhrze, zdecydowała się na aktywną pomoc uchodźcom. Zbiórka, jaką przygotowała w Teatrze Nowym, przerosła wyobrażenia gwiazdy. Na Instagramie możemy przeczytać: – Wielkość ogłoszonej przeze mnie zbiórki przerosła nasze wyobrażenia. Dziś w foyer przez cały dzień prężnie działała ekipa biurowa i baru @nowy_teatr. Organizujemy kolejne transporty. Od wczoraj razem z moim to będą 4 samochody, a potrzebne kolejne.

Maja Ostaszewska
08.05.2018 17:26 Co się stało?! Maja Ostaszewska pokazała przerażające zdjęcia

Maja Ostaszewska opublikowała na Instagramie przerażające zdjęcia. Rzadko możemy obserwować ją w takim wydaniu. Czy coś się stało popularnej aktorce? Maja Ostaszewska, która ma obecnie 46 lat, to popularna aktorka teatralna i filmowa, dwukrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role kobiece w filmach Jack Strong i Body/Ciało. Ostaszewska gra w kinie, teatrze, a od jakiegoś czasu możemy obserwować ją także na małym ekranie. Widzowie pokochali bohaterkę odgrywaną przez Ostaszewską w serialu „Diagnoza”. Dzięki niesamowitej kreacji aktorskiej jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a także najbardziej pożądaną gwiazdą przez twórców filmowych.