Rozrywka.Lelum.pl > Malgorzata Ohme

Malgorzata Ohme

Małgorzata Ohme
21.11.2021 22:07 Małgorzata Ohme w komunikacie po śmierci Durczoka napisała jaki był naprawdę

Małgorzata Ohme, dziennikarka, psycholożka telewizyjna i prowadząca program „Big Brother” opublikowała szczery wpis po śmierci Kamila Durczoka. Co miała do powiedzenia o zmarłym dziennikarzu? Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w szpitalu w Katowicach. Przyczyną śmierci było zaostrzenie przewlekłej choroby i zatrzymanie krążenia. Po jego odejściu wiele osób z branży wyraziło żal – jedną z nich była Ohme.

dzien dobry tvn
28.03.2021 13:14 Policja wkroczyła do studia ,,Dzień Dobry TVN”. Chajzer w pośpiechu zapowiedział przerwę i wyszedł z funkcjonariuszkami

Podczas niedzielnego wydania porannego programu Dzień Dobry TVN nagle wkroczyła policja. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w pośpiechu zapowiedzieli reklamy i opuścili studio. Nagranie trafiło do sieci. Program Dzień Dobry TVN cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Para prowadzących – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pracują razem na planie od 2019 roku. Są jednym z najbardziej lubianych duetów. Podczas ostatniej emisji zostali zatrzymani przez policję.

filip chajzer
02.08.2020 10:29 Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość

Filip Chajzer znów zaliczył wpadkę. Dziennikarz znany jest z tego, że mówi dokładnie to, co w danej chwili przyjdzie mu na myśl, nie bacząc, że pewne żarty i komentarze nie pasują do formuły danego programu i jego licznych widzów. Najnowsza gafa została wypowiedziana w śniadaniówce TVN, fani byli zażenowani.Filip Chajzer mimo licznych wpadek na antenie wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych prowadzących Dzień dobry TVN. Jego chaotyczny i pełen energii sposób bycia sprawia, że widzowie, a także szefowie stacji wiele mu wybaczają. Tylko czy tym razem nie za bardzo przesadził?