Rozrywka.Lelum.pl > Mama Madzi Sosnowiec

Mama Madzi Sosnowiec

madzia
24.01.2021 14:05 Obrońca Katarzyny W. zdradził, że złość społeczeństwa spadła również na niego, adwokat dostawał pogróżki

Sprawą małej dziewczynki z Sosnowca żyła cała Polska. Madzia zginęła z rąk swojej matki Katarzyny, która zabiła ją dokładnie 24 stycznia 2012 roku. Dzisiaj mija dziewięć lat od tej tragedii. Po latach na jaw wychodzą porażające kulisy sprawy, które zdradził obrońca mamy sześciomiesięcznej Madzi. 24 stycznia 2012 roku do wszystkich redakcji na Śląsku i w Zagłębiu trafił komunikat o porwanej w Sosnowcu sześciomiesięcznej Madzi. Dopiero później cała prawda wyszła na jaw.

mama madzi
01.01.2021 23:38 Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Mama Madzi w więzieniu musiała być specjalnie chroniona, to jednak nie zawsze się sprawdzało. Kobieta, która dzieliła z nią celę, zdradza szokujące szczegóły pobytu w zakładzie karnym. Ujawniła, jak inni traktowali Katarzynę Waśniewską skazaną za zabójstwo swojej półrocznej córeczki. Mama Madzi została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej maleńkiej córeczki. Justyna, która w tym samym czasie przebywała w więzieniu, opowiada, jak wyglądał ich wspólny pobyt w zakładzie karnym.