Mąż

Magda Narożna
16.08.2023 08:28 Niespodziewana smutna wiadomość o Magdzie Narożnej. Najpierw rozstanie, a teraz to

Ostatnie dni nie były dla Magdy Narożnej łaskawe. Najpierw artystka musiała zmierzyć się z natarczywymi pytaniami fanów o swoją relację, a teraz prześladują widma poprzedniej. Mimo iż z mężem rozstała się w 2019 roku, od tego czasu nieustannie przykuwa on uwagę mediów kontrowersyjnymi wyczynami lub wypowiedziami. Tym razem zrobił coś, o czym Magda Narożna długo nie zapomni…

teściowa
08.08.2021 19:38 Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Kiedy poznała prawdę, obmyśliła plan zemsty

Zaskakującą historię przytoczył portal Popularne. Pewna kobieta o imieniu Sandra dowiedziała się, że jej mąż, Hubert zdradza ją z czterema kochankami. W związku z tym postanowiła obmyślić plan idealnej zemsty. Dzięki wynajętemu detektywowi udało się zwołać wszystkie kochanki, które nie miały o sobie bladego pojęcia i wspólnie spotkać z Hubertem w intymnej sytuacji. Wówczas miały zrobić coś, czego żaden mężczyzna by nie chciał. Cztery kochanki to niezły wynik dla niewiernego faceta. Dziewczyny wykazały się sporą kreatywnością, jednak wymagało to sporego nakładu finansowego, a także czasu.

mąż
09.07.2021 21:00 Dziwnie swędziała ją głową. Mąż odgarnął jej włosy i zobaczył, że ma „gza”

Pewna kobieta o imieniu Vanessa i jej mąż wrócili z wakacji, spędzonych w państwie Belize. Po powrocie kobieta poczuła, że swędzi ją głowa, a dotykając się w swędzące miejsce, poczuła coś między palcami, co bardzo ją zaniepokoiło. Małżonek odgarnął jej włosy i okazało się, że ma larwę gza. Samotne usuwanie larw gza z naszego ciała może być bardzo ryzykowne, zatem warto jak najszybciej wybrać się do szpitala, gdzie zajmą się nami specjaliści. Mężowi Vanessy na szczęście udało się to zrobić skutecznie we własnym zakresie.

mąż
08.07.2021 18:05 Przytuliła się do męża podczas wspólnego prysznica. Po chwili dostrzegła „malinkę” na jego szyi

Katarzyna postanowiła wziąć wspólny prysznic z małżonkiem, jednak nie spodziewała się, że będzie to ich ostatni. W pewnym momencie przytuliła się do ukochanego i zauważyła, że mąż ma z tyłu szyi plaster. Kiedy zapytała, co się stało, odpowiedział, że to tylko pryszcz. Żona poszła dalej i zdecydowała się go odkleić. Okazało się, że miał tam tzw. malinkę. Nie zwlekając ani chwili, kobieta przekalkulowała sobie wszystkie wydarzenia z ostatnich tygodni, kiedy mąż wracał do domu późnej, tłumacząc się przedłużeniem pracy. Od razu zrozumiała, że prawda była całkiem inna.

Carrie i Alan
27.05.2021 22:00 Wyszła za mężczyznę starszego o 32 lata. Jednej rzeczy nie robi ze swoim mężem

Kobieta wyszła za mąż za starszego o 32 lata mężczyznę. Do dzisiaj oboje są bardzo szczęśliwi. Jednak jest kilka rzeczy, od których muszą się powstrzymywać. Jej mąż jest starszy od niej o 32 lata. Ich początki były trudne. Głównie ze względu na reakcje otoczenia. Chociaż nie widzą poza sobą świata, jest coś, co może być dla nich problematyczne.

Nadia o swoim mężu Arabie
30.04.2021 19:43 Nadia poślubiła Araba. Kiedy pojechała do jego rodzinnego domu, przeżyła koszmar

Nadia, wychodząc za swojego męża, nie sądziła, że kultura arabska tak daleka jest od europejskiej. Jej przeżycia zostały opisane w książce, której spora część ukazała się w internecie. Nadia jest bohaterką książki „Fatma. Moja arabska teściowa”. Opisano w niej przeżycia Polki, która wyszła za Araba i zamieszkała z jego rodziną w Libii. Niestety, Nadia nie miała pojęcia, jak odległe są wspomniane kultury, przez co przeżyła ogromny szok już chwilę po przekroczeniu rodzinnego domu swojego męża. Wtedy też poznała swoją teściową, która okazała się jednym z głównych problemów w jej małżeństwie.

08.04.2021 10:49 Wdowa pokrzyżowała plany męża, który chciał być pochowany z całą swoją fortuną

Pieniądze to jeden z delikatniejszych tematów. Wiele osób rozmawiając na ich temat bardzo uważa na to co mówi, szczególnie osoby skąpe. Jak się okazuje, niektórzy skąpcy pozostają nimi do śmierci. Oto historia pewnej wdowy, której mąż wyjątkowo pilnował swoich pieniędzy. Wiele ludzi przed śmiercią decyduje się, by oddać swój majątek najbliższym. Najczęściej przychodzi im to zupełnie naturalnie. Ukochane osoby są więc dla nich nie tylko wsparciem w ostatnich momentach życia, ale też spadkobiercami ich dorobku. To sprawia, że czują się lepiej. Świadomość, że ich majątek będzie służył ich rodzinie, dodaje im otuchy. Są nawet tacy, którzy od początku, gdy zaczynają zarabiać pieniądze, robią to z myślą o przyszłych pokoleniach. Niestety, jak to często bywa, od każdej reguły są wyjątki.

rak
07.03.2021 15:15 Pani Renata potrzebuje pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci

Pani Renata Cichy potrzebuje pilnej pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci. Ile jeszcze razy życie udowodni mi, że nie ma na świecie żadnej sprawiedliwości, ile razy będę jeszcze modlić się o cud, a otrzymam kolejną tragedię? – pyta kobieta. Trwa zbiórka. Renata Cichy to mama trójki dzieci – dwóch dziewczynek i chłopca. Córka Julia i syn Sebastian cierpią na choroby serca oraz na astmę oskrzelową, ich ojciec odszedł, obecnie nie posiada praw rodzicielskich. Chora na raka kobieta dodatkowo opiekuje się mamą.

Mąż
17.02.2021 14:53 Mąż zrobił zdjęcie z ciężarną żoną. Po paru sekundach kobieta już nie żyła

W 2018 roku w Turcji doszło do szokującego i ciężkiego do racjonalnego wytłumaczenia zdarzenia. Pewien mężczyzna o nazwisku Hakan Aysal miał dopuścić się morderstwa na swojej małżonce podczas górskiej wycieczki. Mąż kobiety najpierw zrobił im wspólne selfie, a kilka sekund później miał zepchnąć swoją żonę w przepaść. Warto podkreślić, że kobieta była w ciąży. W dalszym ciągu trwa dochodzenie w tej sprawie, jednak znany jest prawdopodobny motyw dokonanej zbrodni. Mąż ciężarnej kobiety przed wylotem na wakacje miał wykupić ubezpieczenie na życie, które po śmierci swojej żony chciał pobrać. Niestety plan mu się nie powiódł.

tajemnice
11.02.2021 14:00 Mąż nie chciał dać żonie rozwodu. Mężczyzna rzucił się na kobietę z butelką w dłoni

Rozwód nigdy nie jest miłym doświadczeniem. Mąż pani Katarzyny do tego stopnia chciał go uniknąć, że o poranku wszedł do mieszkania, w którym mieszkała z ich córeczką oraz jej dwójką dzieci z poprzedniego związku. Z rozbitą butelką w dłoni rzucił się na Katarzynę. Gdyby nie 12-letni syn kobiety, skończyłoby się tragicznie. Sytuacja, która miała miejsce w 2019 roku, doprowadziła Daniela N. – męża pani Katarzyny – przed wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna musiał odpowiedzieć za swoje karygodne czyny.

03.02.2021 20:00 Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła dwa listy pożegnalne

Mąż pewnej kobiety zmarł na chwilę przed zakończeniem swojej misji w Afganistanie. Kiedy do Emmy dotarła wiadomość o śmierci ukochanego, jej świat legł w gruzach. Kobieta, która została sama z 9-miesięczną córeczką, długo nie mogła się pozbierać. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy znalazła na komputerze męża dwa pliki. Todd Weaver, mąż wdowy, zapisał je na swoim komputerze na wszelki wypadek, licząc, że nikt nigdy nie będzie musiał ich przeczytać. Spełnił się jednak najgorszy scenariusz, a mężczyzna zginął na wojnie. Po jego śmierci, rzeczy żołnierza zostały odesłane do domu, a jego żona nie mogła uwierzyć w treść zastaną na komputerze.

żona
27.01.2021 11:20 Mąż brał prysznic, gdy przyszedł do niego SMS. Żona wzięła telefon do ręki i aż przeszły ją ciarki

Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

Mąż
19.01.2021 12:54 Przed śmiercią żołnierz pozostawił swojej małżonce wiadomość w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczk

Mąż kobiety o nazwisku Emma Weaver został wysłany w 2010 na tajną misję wojenną do Afganistanu. Mający wówczas 26 lat Todd Weaver musiał zostawić w domu małżonkę i 9-miesięczną córeczkę. Niestety mężczyzna zginął, a wdowa otrzymała wszystkie rzeczy, które jej małżonek miał ze sobą. Kiedy otworzyła laptopa należącego do Todd’a znalazła w nim tylko dwa pliki. Jeden skierowany do niej, drugi do córeczki. Emma nie mogła powstrzymać łez. Podczas pobytu w Afganistanie rozmawiali przez internet. Todd powtarzał Emmie, że bardzo za nimi tęskni i nie może doczekać się powrotu do domu. Kobieta nie miała świadomości, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego małżonka. Opisało to na blogu emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

kobieta
14.01.2021 20:15 Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować

Kobieta dostała udaru, kolejny był wypadek. Jej sytuację zmieniły minuty nieszczęśliwych zdarzeń. Gdy obudziła się w szpitalu, usłyszała fatalną diagnozę. Na domiar złego, jej mąż postanowił ewakuować się z niewygodnej sytuacji. Nie wiedział, że po niedługim czasie bardzo swojej decyzji pożałuje. Z tego artykułu dowiesz się: Jaki dramat przeżyła kobieta Dlaczego zostawił ją mąż Jak poradziła sobie z tragedią Gdy kobieta uległa wypadkowi, w wyniku którego została sparaliżowana od pasa w dół, przeżyła prawdziwe załamanie. Przyznaje, że nie raz chciała sobie odebrać życie, szczególnie po tym, jak zostawił ją mąż przerażony sytuacją. Wtedy jeszcze nie czuła, jak bardzo utrze mu nosa.

mąż
14.01.2021 13:21 Znalazła intymne zdjęcia męża z sąsiadką. Zemściła się w spektakularny sposób

Mąż kobiety imieniem Mariola dowiedział się, co oznacza potęga kobiecej zemsty. Od dłuższego czasu zdradzał swoją małżonkę z ich sąsiadką, która jest lokalną fryzjerką. Pewnego dnia 45-latka znalazła intymne zdjęcia swojego męża z fryzjerką i postanowiła zemścić się w najlepszy możliwy sposób. Mężczyzna na długo zapamięta tę chwilę. Jego małżonka Mariola postanowiła upokorzyć go w najlepszy możliwy sposób. O jego romansie z fryzjerką dowiedziała się cała lokalna społeczność. Pomysłowości kobiecie nie można odmówić.

kobieta
11.01.2021 22:01 Obudziła się w środku nocy i nie mogła uwierzyć, co robi jej mąż. Kobietę wprost zamurowało

Kobieta obudziła się w środku nocy i zobaczyła, co robi jej mąż. Wydało się jej to na tyle interesujące i niecodzienne, że postanowiła zacząć go nagrywać. Filmik trafił do sieci, lecz później został usunięty. Mamy screen z tego zdumiewającego materiału. Pewna kobieta spotkała się z dość niecodziennym zjawiskiem i nie musiała wcale szukać daleko, gdyż wszystko działo się w jej własnym łóżku, które dzieli z mężem. Wszystko doprowadzało ją do śmiechu i nie mogła z powrotem zasnąć.

mąż
07.01.2021 23:15 Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób

Mąż długo przygotowywał zemstę dla żony, która go zdradza. Cały jego nikczemny plan miał zostać zrealizowany w jej urodziny. Jak sam wspomniał, już nie mógł się doczekać, żeby zobaczyć minę jej taty, który myśli, że ma córeczkę wręcz idealną. Mężczyzna zemścił się w najzłośliwszy możliwy sposób. Nie zgadniecie, co zrobił. Mąż przygotował swój plan bardzo skrupulatnie. Całe szczęście jego żona, która nie podejrzewała, że mężczyzna ma dowody na jej zdradę, szybko złapała haczyk. Wszystko miało miejsce w dniu jej urodzin.

ślub
23.12.2020 20:00 Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

Ślub to niezwykłe wydarzenie, które scala na wieki miłość dwojga ludzi. Niestety dla tej pary, los miał w planach coś innego. Panna młoda nie doczekała swojego wielkiego dnia, a jej, pogrążony w żałobie, niedoszły mąż kilka dni później odkrył coś, co jeszcze bardziej złamało jego serce. Miłość to niezwykłe uczucie. O miłości pisze się wiersze, kręci filmy, nagrywa piosenki. Każdy z nas liczy na to, że kiedyś znajdzie swoją idealną, drugą połówkę. Weźmie z nią ślub, wychowa piękną gromadkę dzieci, a na koniec pięknie się zestarzeje. Niestety. Los nie dla wszystkich bywa łaskawy. Choć ta para, po wielu latach, z powrotem odnalazła do siebie drogę, nie było im pisane powiedzieć sobie tak.

Małżeństwo
16.12.2020 00:00 Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

Małżeństwo zaraz po ślubie przestało się do siebie odzywać – a dokładnie to mąż przestał mówić do własnej żony. Dopiero po 20 latach mężczyzna zdecydował się wyjawić powód swojego osobliwego zachowania. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym uszom. Kłótnie i niedopowiedzenia zdarzają się w każdym związku. To zupełnie normalne i zrozumiałe. Najważniejsze, by w porę dojść do porozumienia i raz na zawsze załagodzić konflikt. Nie zapominajmy, że szczera rozmowa wnosi o wiele więcej niż wzajemne obwinianie. To małżeństwo ciche dni miało przez 20 lat.

SMS
26.11.2020 13:25 Kąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób

Mąż Izy, Robert brał prysznic, kiedy w pewnym momencie przyszedł do niego SMS. Małżonka zaintrygowana późną porą wiadomości do męża postanowiła go odczytać. Jego autorką była niejaka Edyta, a treść SMS-a brzmiała – Lizaczku, zajęty jesteś? To nie pozostawiło Izie żadnych złudzeń, że jest zdradzana. Odpisała jej w bardzo kreatywny sposób. Po powrocie spod prysznica Robert zauważył, że małżonka trzyma jego telefon. Momentalnie jej go wyrwał i wyszedł z pokoju bez słowa. Kiedy odczytał ostatnie wymiany wiadomości, zamarł. Wówczas Iza oświadczyła mu, że to koniec ich małżeństwa. Robert został na lodzie. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

mąż
23.11.2020 20:15 Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył

Mąż kobiety wyjechał w interesach służbowych z domu. Na jego nieszczęście w międzyczasie jego żona odkryła, że ją zdradza. Chociaż wiadomość o tym spowodowała, że poczuła się fatalnie, postanowiła, że nie będzie siedzieć z założonymi rękami. Wobec tego wysłała swojemu ukochanemu mężczyźnie SMS-a ze zdjęciem, którego bez wątpienia mocno pożałował. Zdrada zalicza się do grona czynów, które bolą najbardziej. Nic dziwnego zatem, że kobieta poczuła się bardzo dotknięta. W ramach zemsty postanowiła wysłać do męża zdjęcie, na którym widać „delikatnie uszkodzony” samochód jego marzeń. Chcielibyśmy widzieć jego minę po odebraniu wiadomości.

żona
14.11.2020 22:44 Wyrzucił żonę z domu, nie miał pojęcia, co go może spotkać. Zemściła się w najmniej oczekiwany sposób

Żona zafundowała swojemu mężowi taką zemstę, której nie powstydziłby niejeden złośliwiec. Pewna amerykańska kobieta została przez swojego byłego już męża wyrzucona z domu. Po rozwodzie otrzymała ledwie skrawek ziemi, ale wiedziała dokładnie jak go wykorzystać. Amerykanka postanowiła odegrać się na mężczyźnie w iście gwiazdorski sposób, co możemy zobaczyć na kanale „To Interesujące” w serwisie YouTube. Zbudowała sobie minidomek. Rozwody niosą za sobą nierzadko bardzo poważne konsekwencje. Nie chodzi tu zawsze o kwestie uczuciowe, ale problem stanowić może podział majątku. Tak było w przypadku pewnego amerykańskiego małżeństwa. Po rozwodzie żona otrzymała zaledwie skrawek ziemi. Znacznie więcej otrzymał jej były mąż, dlatego kobieta postanowiła się zemścić. A zemsta była wyjątkowo słodka.

żona
12.11.2020 23:06 92-latek odebrał życie żonie, byli razem 70 lat. „Nie mogłem znieść, jak cierpi”

Julius S. i Margarethe z Gemuenden am Main w Bawarii byli szczęśliwym małżeństwem przez 70 lat. Nie mieli dzieci, a więc żyli samotnie. Starość okazała się bardzo brutalna dla kobiety, która zaczęła poważnie chorować. Do opieki miała tylko męża i pewnego dnia odebrał on życie żonie.Do niezwykle przykrej sytuacji doszło w Niemczech. 92-latek odebrał życie swojej żonie, z którą przez 70 lat tworzył małżeństwo. Kobieta była bardzo poważnie schorowana, a mężczyzna nie tylko nie mógł już patrzeć na jej cierpienie, ale sam miał już coraz mniej siły, aby sią nią zajmować. Ponadto zaczął sam mieć problemy z psychiką, więc powziął się na heroiczny czyn.

piotr
22.10.2020 22:18 Piotr: „Wiele razy podniosłem rękę na moją żonę. Ona chce odejść, a ja się naprawdę zmieniłem. To już się nigdy nie powtórzy”

„Nigdy nie myślałem o swoim zachowaniu jako o czymś nagannym czy nawet odbiegającym od normy. Szczerze mówiąc, nie przyszło mi nawet na myśl, że to jest przemoc. Owszem, mam wybuchowy charakter. Jak mnie ktoś zdenerwuje, to zdarza mi się zareagować fizycznie, popchnąć, może spoliczkować. No ale tak w kłótniach przecież bywa, prawda?”Piotr przez wiele lat znęcał się fizycznie nad swoją żoną. Przyznał się do stosowania przemocy domowej i obecnie uważa, że należy mu się wybaczenie. Wiele razy podniosłem rękę na moją żonę. Ona chce odejść, a ja się naprawdę zmieniłem. To już się nigdy nie powtórzy. Ile kobieta jest w stanie znieść? Czy powinna mu wybaczyć?

znaki zodiaku
22.10.2020 12:50 Karol: „Moja żona ma zakaz pracy. Stać mnie na nianię dla dziecka, ale ona rodziła, więc niech się zajmuje”

Mężczyzna wypowiedział się pod postem kobiety, która narzekała, że jej mąż nie pomaga jej w pracach domowych, podczas gdy oboje pracują na etat. Karol postanowił wtrącić swoje trzy grosze. Jak się okazuje, zdanie mężczyzny nie spodobało się internautom. To, co postanowił napisać, jest wręcz niewiarygodne.Karol, jak przedstawił się pewien mężczyzna na internetowym forum, sprawił, że w jego użytkownikach aż się zagotowało. Wszystko przez jego wypowiedź à propos układu żona-mąż, który praktykuje w swoim małżeństwie. Choć oczywiście, każdy żyje, jak mu się podoba, sposób, w jaki przedstawił sytuację, jest dość oburzający. – Moja żona ma zakaz pracy. Stać mnie na nianię dla dziecka, ale ona rodziła, więc niech się zajmuje – czytamy z niedowierzaniem.

zdjęcie
07.10.2020 22:16 Spojrzał na zdjęcie żony i wpadł w szał. Dostrzegł jeden szczegół, przez który natychmiast złożył pozew rozwodowy

Zdjęcie, jakie żona wysłała swojemu mężowi, wywołało zaskakującą burzę. Wszystko przez jeden zaskakujący szczegół znajdujący się na fotografii. Gdy mąż go dostrzegł, nie zastanawiał się ani chwili. Postanowił natychmiast wnieść sprawę o rozwód.Zdjęcie wydaje się na pozór zupełnie zwyczajne. Kobieta po prostu pozuje do aparatu, wokół panuje domowy rozgardiasz. Wszystko to dlatego, że małżeństwo przesyłało sobie zdjęcia ze swojej codzienności, przez większą część roku mieszkali bowiem osobno. Szczegół, który dostrzegł mężczyzna, jest prawie niewidoczny, ale zmienia wszystko.

ciąża
05.10.2020 12:41 Dariusz: „Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej?”

– Mam wrażenie, że ona już nawet nie chce o siebie dbać. Sugerowałem wspólną siłownię, basen, cokolwiek… ale ona jest wiecznie zmęczona. Chciałem nawet wynająć nianię, w końcu mamy niewiele ponad 30 lat, powinniśmy o siebie dbać – dodał. Ciąża to dla wielu kobiet jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, jednak jak się okazuje, ich mężowie nie zawsze są tego samego zdania. Kiedy swoimi spostrzeżeniami, na forum, postanowił podzielić się świeżo upieczony tata, kobiety nie kryły oburzenia. – Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej? – napisał Dariusz. Ciąża to niezwykle ekscytujący czas, jednak wiele kobiet, przed tak poważną życiową decyzją, ma wiele obaw. Jak będzie wyglądało moje ciało po? Czy będę miała rozstępy? Czy on nadal będzie mnie kochał i pożądał? No cóż, tym wszystkim pan Dariusz nie pozostawił żadnych wątpliwości. Kolejne obostrzenia w Polsce? Jest stanowisko ministra zdrowia, wielu nie będzie zadowolonych Milionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytane Jest decyzja Konferencji Episkopatu Polski. Nie mieli wątpliwości, dla Polaków wszystko jest już jasne – Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej? Naprawdę, nie umiem na nią spojrzeć tak jak wcześniej – podzielił się swoją opinią mężczyzna, a niektórzy internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Post Dariusza, który postanowił opublikować na jednym z internetowych forów, wywołał niemałą burzę. – Współczuje twojej żonie, powinna się dowiedzieć z kim żyje – czytamy w komentarzach. Świeżo upieczony tata zaszedł niektórym internautom szczególnie za skórę, a ciąża okazała się niezwykle kontrowersyjnym tematem. Dariusz: Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej?

mąż
03.10.2020 23:56 Mąż popisywał się przed żoną na weselu. Teraz Wojciech stanie przed sądem, za to, co zrobił

Wojciech ma pasję, którą dzieli ze swoimi przyjaciółmi od wielu lat. W drodze na swoje wesele postanowił uszczęśliwić swoją małżonkę, zapewniając jej dawkę niezapomnianych wrażeń. Niestety, ale jego popisy swój finał znalazły w sądzie. Wśród gapiów na ulicy znajdował się niechciany świadek.Mąż postanowił sprawić swojej świeżo upieczonej żonie niecodzienną niespodziankę. W drodze z kościoła na wesele Wojciech zrobił coś, czego mało kto się spodziewał. Niestety, ale nie wyszło mu to na dobre. Teraz za swój czyn trafi na salę rozpraw sądowych. Wszystkiemu przyglądali się przechodnie.