Rozrywka.Lelum.pl > Meghan Markle

Meghan Markle

14.08.2021 22:11 Królowa podjęła nagłą decyzję. Dla Meghan może okazać się druzgocąca, ostateczny cios?

Książę i księżna Sussexu pozostają na cenzurowanym od momentu bezprecedensowego opuszczenia brytyjskiej rodziny królewskiej w marcu 2020 roku. Mimo że w głośnym wywiadzie, udzielonym Oprah Winfrey, para zapewniała o niezwykłej relacji łączącej ją z królową Elżbietą II, 95-letnia monarchini podjęła zdecydowane kroki.

02.08.2021 21:10 Meghan planuje coś niezwykłego. Jeden szczegół może wzbudzić gniew rodziny królewskiej

Meghan Markle będzie już niedługo obchodzić 40. urodziny. Z tej okazji zdecydowała się urządzić wystawną imprezę. Co zaplanowała żona księcia Harry’ego? Meghan to nie tylko partnerka członka rodziny królewskiej, ale też była aktorka z niemałym dorobkiem. Z czasów rozwijania swojej kariery aktorskiej zostało jej wiele ciekawych znajomości. Przyjaźni się z hollywoodzkimi gwiazdami oraz celebrytami. Takie kontakty przydały się jej ostatnio.

Królowa Elżbieta II
24.03.2021 21:59 Policja na terenie posiadłości należące do królowej Elżbiety II. Znaleziono niepokojący pakunek

Jak donosi Pudelek, brytyjska armia miała zabezpieczyć ładunek, który został znaleziony na terenie Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu. Portal informuje, że pojawiały się podejrzenia zamachu. Czy królowa Elżbieta II była zagrożona? We wtorek na teren należący do królowej w Edynburgu, została wezwana policja. Koło godziny 21:00 okazało się, że znaleziono tam pewien podejrzany pakunek. Na miejscu pojawił się oddział brytyjskiej armii, który specjalizuje się w zabezpieczaniu ładunków wybuchowych.

Meghan Markle
11.01.2020 12:55 Ojciec Meghan Markle skrytykował jej decyzję. Żadna córka nie chciałaby usłyszeć takich słów

Ojciec Meghan Markle skrytykował decyzję swojej córki dotyczącą opuszczenia rodziny królewskiej. Słowa wypowiedziane przez mężczyznę wywołały oburzenie. Czegoś podobnego nie chciałaby usłyszeć żadna córka. Do czego tym razem posunął się mężczyzna? Rozmowa z Us Weekly nie pozostawia już żadnych złudzeń. Kiedy media na całym świecie obiegła wstrząsająca informacja na temat rezygnacji Meghan Markle i księcia Harry’ego z pełnienia funkcji royalsów zapanowało poruszenie. Oświadczenie, które para książęca opublikowała na Instagramie, jednoznacznie wskazuje na fakt, iż pragną stać się niezależni finansowo, a swoje codziennie życie chcą dzielić między Wielką Brytanią i Ameryką. Meghan niemalże w mgnieniu oka zmuszona była zmierzyć się z lawiną hejtu skierowaną w swoją stronę.

31.01.2019 17:44 W jakich filmach grała Meghan Markle? Księżna ma na koncie odważne sceny

Meghan Markle: w jakich filmach grała? Niewiele osób wie, że księżna Sussex swoją karierę rozpoczynała jako aktorka. Żona księcia Harry’ego brała udział w wielu, często bardzo kontrowersyjnych produkcjach. Uwaga, księżna ma na koncie odważne sceny! Największą rozpoznawalność przyniósł aktorce serial Suits, w którym wcieliła się w rolę Rachel Zane. Choć na rzecz pełnienia funkcji księżnej musiała zrezygnować z aktorstwa, fani doskonale pamiętają produkcje, w których zagrała. Meghan Markle: w jakich filmach grała? Będzie gorąco!

Kate Middleton
31.05.2018 13:27 Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła

Kate Middleton jest już zaprawiona w roli księżnej. 36-letnia Brytyjka naprawdę spełnia się w tej roli i czerpie z niej ogromną frajdę. Wszystko wskazuje na to, że nie jest do końca zadowolona, że przestała być już na świeczniku brytyjskich mediów. Do tego dochodzi wyróżnienie, jakie zdobyła Meghan Markle, jako pierwsza członkini rodziny królewskiej. Kate Middleton prawdopodobnie obserwuje wszystko z zazdrością. Kate Middleton jako żona jednego z następcy tronu jest na świeczniku wszystkich mediów. Również jej macierzyństwo jest szeroko komentowane. W kwietniu br. powitała na świecie swoje trzecie dziecko – księcia Louisa, który ma dwoje starszego rodzeństwa – 4-letniego George’a i 3-letnią Charlotte. Za sprawą książęcego ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle, wszystkie media spoglądają teraz nie na księżną Kate, a na Meghan Markle.

meghan markle
23.05.2018 15:43 Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ŚLUBIE. Zalała ją fala krytyki

Meghan Markle pierwszy raz pokazała się publicznie jako księżna Sussex! Żona księcia Harrego wybrała się na 70 urodziny księcia Karola. Internauci szybko skrytykowali ją za mało trafioną kreację. Meghan Markle oficjalnie wkroczyła do królewskiej rodziny. Najważniejszym elementem royal wedding była oczywiście suknia panny młodej. Zdania do dziś są podzielone, jedni uważają, że suknia była piękna w swojej prostocie, inni zaś mówią, że jak na żonę księcia Harrego, Meghan mogła postarać się bardziej. Gdy emocję po królewskim ślubie delikatnie opadły, księżna Sussex postanowiła nieco podgrzać temperaturę i znów możemy oceniać jej wygląd. Nie ma wątpliwości, że w porównaniu do sukni ślubnej Kate Middleton, księżna Sussex wypadła dość blado. Jej suknia nie zyska raczej statusu „kultowej”. Jednak to nie pierwsze i zapewne nie ostatnie porównanie to Kate, z którym przyjdzie zmierzyć się Meghan.

Meghan Markle
22.05.2018 16:56 „Meghan Markle jest w ciąży!” Zdradziła ją suknia ślubna i książę Harry

Meghan Markle jest w ciąży! Cały internet aż huczy od szczegółów, które zdradziły zakochanych podczas ceremonii. Jeżeli dodamy dwa do dwóch to wszystko spina się w logiczną całość! Świeżo upieczonym małżonkom szczerze gratulujemy! Na początku, gdy piękna Meghan wyszła z auta przed kościołem, cały świat wstrzymał oddech! Wszyscy zastanawiali się jaką suknię wybierze przyszła księżna Sussex. Gdy zobaczyliśmy skromną suknię od Givenchy, część fanów rodziny królewskiej była nieco zawiedziona. Spodziewali się, że Meghan pójdzie śladami księżnej Kate i wybierze coś koronkowego i zdobionego. Okazał się, że suknia jest totalnie „czysta” i bez zupełnie żadnych zdobień. Jeden szczegół nie umknął jednak specjalistom – suknia była za duża na szczuplutką figurę aktorki. Ciężko było uwierzyć, że sztab stylistów i krawcowych nie zauważył problemu, że suknia źle układa się w okolicach brzucha. Kolejny szczegół został zauważony przez użytkowników Twittera, którzy nie odrywali oczu od księcia Harrego.

Meghan Markle
20.05.2018 15:09 Te słodziaki skradły całe show podczas ślubu książęcej pary

Uroczysty książęcy ślub mamy już za sobą. Oglądało go miliony widzów na całym świecie. Oprócz momentu złożenia przysięgi i romantycznego pocałunku, wzruszenie i uwagę mediów przykuł pewien wspaniały moment. To właśnie dziesięcioro dzieci, a w szczególności księżniczka Charlotte i jej brat książę George, przykuli największą uwagę mediów. Dzieci były szczególnie wyselekcjonowane, druhenki i pazie pochodziły z rodziny królewskiej oraz bliskich znajomych młodej pary w wieku od trzech do siedmiu lat. Dziewczynki dostały za zadanie sypanie kwiatów w drodze Meghan Markle do ołtarza, chłopcy zaś przetrzymywali jej długi welon.

książę harry
19.05.2018 17:05 Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE upokorzył Elżbietę II na ślubie

Sakramentalne „tak” między księciem Harrym a Meghan Markle już padło. Teraz przyszedł czas podsumowań i ocen uroczystości, której wszyscy byliśmy świadkami. Okazuje się, że książę Harry nie tylko złamał protokół, naruszył wieloletnią tradycję, ale też publicznie poniżył swoją babkę, uwielbianą królową Elżbietę II. Jeszcze przed książęcym ślubem media zaczęły pilnie rozważać, czy książę Harry pójdzie do ślubu w mundurze czy w garniturze. Te zdawałoby się błahe rozważania mają swoją przyczynę. Harry nosi brodę, którą bardzo sobie ceni. Tradycja, ale też regulaminy wojskowe (nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii) jednoznacznie o tym decydują. Żołnierz w mundurze ma być krótko ostrzyżony i mieć idealnie gładką twarz. Inne rozwiązania dopuszczane są tylko ze względów medycznych lub religijnych.