Rozrywka.Lelum.pl > Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak
27.08.2023 08:21 Michał Szpak NIE wyszedł na scenę! Koncert nagle odwołany, tego nie dało się przewidzieć

Na koncert Michała Szpaka na tegorocznych Dniach Mielca oczekiwało z niecierpliwością mnóstwo fanów. Jego występ był głównym punktem programu przygotowanym na wieczór. Artysta przybył na miejsce, wziął udział w próbie, jednak ostatecznie jego koncert nie doszedł do skutku. Organizatorzy poinformowali o tym w ostatniej chwili…

Michał Szpak
25.08.2023 19:45 Niesłychane, co działo się za kulisami festiwalu w Sopocie. Michał Szpak myślał, że nikt go nie widzi. Pokazał nieznaną twarz

Michał Szpak dwukrotnie porwał publiczność swoimi fenomenalnymi występami na scenie Top of the Top Sopot Festivalu. Gdy miał chwilę dla siebie za kulisami, niespodziewanie przyłapali go fotoreporterzy. Na czym artysta spędzał czas wolny? Te zdjęcia mogą wprawić w osłupienie niejednego fana Michała Szpaka!

Ralph Kaminski, Michał Szpak
23.08.2023 18:40 Niesłychane, co wyprawia się w garderobie w Sopocie. Ralph Kaminski w kierunku Michała Szpaka rzucił taki tekst, że rozkłada na łopatki

Obecnie trwa Top of the Top Sopot Festival, który dostarcza publiczności i telewidzom niezapomnianych wrażeń. Część z nich na pewno zastanawiała się, jak wyglądają przygotowania gwiazd do tego wielkiego muzycznego wydarzenia od kulis. Z odpowiedzią pośpieszył więc Ralph Kaminski, który w pewnym momencie filmiku posłał w stronę Michała Szpaka zaskakujący tekst.

Michał Szpak
22.08.2023 18:15 Wczoraj Michał Szpak błyszczał na scenie. Właśnie wydał komunikat "nie mogę podjąć normalnego oddechu"

Występ Michała Szpaka był gwoździem programu pierwszego dnia Top of the Top Festival w Sopocie. Koncert porwał tłumy i zachwycił telewidzów, ale wychodzi na to, że samego artystę naprawdę wiele kosztował. Ten wystosował do fanów komunikat w tej sprawie.

Michał Szpak
21.08.2023 21:11 Przykry początek Top of the Top Sopot Festival. Porażające, co spotkało Michała Szpaka

Michała Szpaka już od lat można uznać za jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów w branży muzycznej. Mało kto polaryzuje słuchaczy i widzów tak, jak on. Teraz wokalista spotkał się z porażającą sytuacją.

Michał Szpak
01.08.2023 19:39 Michał Szpak w ekscentrycznym ubiorze. Wielu się oburzy, gdy ujrzy, za jaką kobietę się przebrał

Michał Szpak niewątpliwie jest szalenie utalentowanym wokalistą, ale wzbudza on dyskusje wśród opinii publicznej nie tylko z uwagi na swój kunszt wokalny. Równie często ludzie komentują to, jak wygląda, bo zwykle prezentuje się zupełnie oryginalnie. W mediach społecznościowych właśnie pochwalił się żartobliwą, ale przy tym kontrowersyjną stylizacją.

Rozpaczliwy wpis Michała Szpaka o Sinead O'Connor
27.07.2023 08:15 Rozpaczliwy wpis Michała Szpaka. Usłyszał najgorsze wieści, musiał podzielić się stratą. To ona go "wychowała"

Michał Szpak podzielił się wzruszającym postem na swoim profilu na Instagramie. Wokalista mierzy się obecnie z ogromną stratą. Gwiazdor w czułych słowach zwrócił się do irlandzkiej piosenkarki Sinead O'Connor, która zmarła wczoraj w wieku 56 lat.

Jakiego wyznania jest Michał Szpak?, fot. KAPIF
05.07.2023 21:14 Jakiego wyznania jest Michał Szpak? Byliśmy w szoku, gdy ujawnił swoje przekonania. Wiele osób miało rację

Michał Szpak jest artystą, który od lat wzbudza kontrowersje wokół swojej osoby. Teraz głos zabrał pewien polityk partii rządzącej, który zarzucił wokaliście wiarę w satanizm i okultyzm. Jakiego wyznania tak naprawdę jest długowłosy piosenkarz?

Michał Szpak
26.06.2023 17:47 Michał Szpak pokazał tatę, wszyscy zaskoczeni. "Przystojny ten Twój tatuś"

Michał Szpak zaskoczył internautów najnowszym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Tym razem nie chodzi jednak o jego charyzmatyczną kreację. Wokalista pokazał swojego tatę.

Michał Szpak
17.06.2023 18:12 Ważny dzień dla Michała Szpaka, z żalem zwrócił się do fanów. Odpowiedzi? "Zdejmij te spodnie"

17 czerwca ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości. Jest to wielkie wydarzenie dla wszystkich osób LGBT, jak i tych, którzy wspierają ideę równości i tolerancji. Wśród nich znajduje się wiele gwiazd oraz osób ze świata show-biznesu. Michał Szpak już jakiś czas temu określił się jako osoba panseksualna. Z tego powodu tym bardziej zależało mu na uczestnictwie w największej Paradzie Równości w Polsce. Niestety, wokalista miał do przekazania fanom nie najlepsze informacje. 

Michał Szpak
16.06.2023 11:50 Michał Szpak pokazał swoją królową. To ona dba o niego, kiedy światła gasną, aż miło popatrzeć

Michał Szpak na Instagramie pokazał “swoją królową”. To właśnie ona dba o niego poza kulisami.  Kim jest tajemnicza ciemnowłosa? Właśnie wydało się, w czyje ręce oddaje się Michał Szpak. Na swoich mediach społecznościowych podzielił się rozczulającym komentarzem o swojej stylistce. 

Michał Szpak
13.06.2023 18:25 "Nikt nie przyszedł". Michał Szpak pokazał nietypowy widok ze sceny, tak go przyjęli w Toruniu

Michał Szpak często buduje wokół swojej osoby kontrowersje. Najczęściej dotyczą one wyglądu piosenkarza lub jego stylizacji. Ostatnio postanowił jednak jednoznacznie rozprawić się ze swoimi hejterami. W mediach społecznościowych wbił im dużą szpilę.Na swoim instagramowym profilu wokalista zamieścił nagranie z koncertu w Toruniu. W opisie swojego posta zamieścił zdanie, które ma jasny przekaz i od razu wiadomo, do kogo jest skierowane. 

Michał Szpak
11.06.2023 13:13 O tym, co pokazał, będą mówić wszyscy. Michał Szpak wyłożony na plaży, zamiast nóg ma ogon syreny

Michał Szpak nie raz i nie dwa zaskoczył publiczność swoimi nietuzinkowymi stylizacjami. Niektóre z jego przemyślanych strojów tak doskonale korespondujących z jego osobowością sceniczną wywołują jednak większe poruszenie niż inne. Piosenkarz ostatnio był twarzą niezwykłej sesji na plaży. 

Michał Szpak
09.06.2023 07:16 Co za widok! Michał Szpak na procesji w Boże Ciało? Fani mogli się nie spodziewać

W Boże Ciało Michał Szpak postanowił zaskoczyć swoich fanów. Nie jest tajemnicą, że wokaliście nie jest po drodze z nauką Kościoła, a mimo to wybrał się na procesję? Tak przynajmniej sugeruje zdjęcie, które zamieścił w mediach społecznościowych.Nad tym, jakiej orientacji jest piosenkarz i w co wierzy, zastanawiało się wielu fanów. Z czasem, w którym przebywał on w przestrzeni medialnej, zaczął coraz mocniej otwierać się publicznie.

Michał Szpak
07.06.2023 13:56 Michał Szpak w koszuli z dziurami wszedł na scenę, poniżej pasa było jeszcze ciekawiej. Ludziom opadły szczęki

Michał Szpak jest znany ze swojego nietuzinkowego stylu, który na przestrzeni lat stał się jego znakiem charakterystycznym. Wokalista z dumą nosi nie tylko długie włosy, ale także elementy odzieży tradycyjnie przypisywane przeciwnej płci, ponieważ jak sam mówi, ubranie jej nie posiada. Wokalista po raz kolejny pokazał się w wyjątkowej stylizacji, udowadniając, że ubrania i akcesoria mogą pełnić funkcję wyrażania swojego „ja”. 

Michał Szpak, Violetta Villas
30.05.2023 21:47 Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Po występie dostał wiadomość od jej syna

Michał Szpak był gwiazdą niedawno zakończonego Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Dzięki niemu na scenie pojawiła się także Violetta Villas, ponieważ artysta zaśpiewał jej utwór. Po swoim występie otrzymał wiadomość od syna znakomitej artystki.Szpak uhonorował pamięć nie tylko Villas, ale także Kory. Obie panie są jego muzycznymi idolkami i publiczność była zachwycona tymi sentymentalnymi chwilami.

Michał Szpak
25.05.2023 12:15 Michał Szpak w żałobie, opublikował bolesne pożegnanie. Wieść o tragedii spadła na niego jak grom

Michał Szpak podzielił się z fanami emocjonującym wpisem w social mediach. Gwiazdor opublikował zdjęcie swojej ogromnej inspiracji, która zmarła wczoraj po długiej walce z chorobą.Chodzi oczywiście o Tinę Turner, która odeszła wczoraj w wieku 83 lat. Teraz piosenkarz pożegnał legendarną artystkę za pomocą kilku dosadnych słów.

Michał Szpak
22.05.2023 13:38 Michał Szpak wrócił do rodzinnego domu. Widok jaki zastał go rozczulił, dzieci zaczęły się z nim bawić

Michał Szpak jest nie tylko niesamowicie utalentowanym, ale też wrażliwym mężczyzną. Teraz gwiazdor pochwalił się kilkoma rozczulającymi fotografiami z rodzinnego domu.Wokalista wielokrotnie podkreślał, że pomimo tego, że nie ma dzieci, jego ogromnym szczęściem są pociechy jego brata. Teraz miał okazję spędzić z nimi trochę więcej czasu.

Michał Szpak w „LOL: Kto się śmieje ostatni”
28.04.2023 18:30 Najpierw Ralph Kaminski w sukni ślubnej, teraz Michał Szpak w sukience pokojówki. Nagranie odbiera mowę

Michał Szpak jest „barwnym ptakiem” polskiej sceny muzycznej. Wokalista często trafia na nagłówki za sprawą swoich zaskakujących stylizacji.Jako osoba niezwykle charyzmatyczna, Michał Szpak nie boi się pokazywać w kreacjach, które bywają wyzywające i często zrywa z tradycyjnym podziałem ubrań na męskie lub kobiece. Nie można mu jednak odmówić tego, że potrafi świetnie wyglądać nawet w najbardziej „kobiecych” kreacjach. 

Michał Szpak
26.04.2023 11:22 Ślub Michała Szpaka został dokładnie zaplanowany! Nie tego spodziewali się wszyscy

Michał Szpak ujawnił, jak będzie wyglądać jego ślub. Wiele osób może być zaskoczonych tym, na co postawił ekstrawagancki piosenkarz. To w ogóle nie pasuje do jego artystycznego wizerunku.Wokalista bardzo chroni swojego życia prywatnego i niechętnie opowiada o nim w mediach. Teraz jednak postanowił zrobić wyjątek i zdradzić kilka planów na przyszłość.

Michał Szpak
24.04.2023 08:20 "Czemu ma odpięty rozporek?" Fani nie mogli uwierzyć oczom na widok zdjęcia Michała Szpaka

Michał Szpak nie od dziś szokuje swoimi kreacjami. Teraz fani nie kryją zaskoczenia na widok jednego ze zdjęć piosenkarza. Uwagę przykuwa jeden element.Gwiazdor znany jest ze swojego zamiłowania do mody i częstego eksperymentowania z nią. Teraz to nie niecodzienna kreacja zainteresowała internautów, ale lekkie niedopatrzenie ze strony artysty.

Michał Szpak
30.03.2023 07:12 Na stopach buty na gigantycznym obcasie, a wyżej jeszcze ciekawej. Michał Szpak zadziwił ubiorem

Michał Szpak znany jest ze swojej charyzmatycznej osobowości i ekstrawaganckich kreacji. Tym razem wokalista kolejny raz zaskoczył fanów swoją niecodzienną kreacją.Piosenkarz podzielił się z internautami nową fotografią, którą zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Wszyscy od razu zwrócili uwagę na rzucającą się w oczy czerwoną stylizację.

Michał Szpak
25.03.2023 18:46 Michał Szpak nagrał, jak upiększył swoje skromne mieszkanko

Michał Szpak pokazał, w jaki sposób dba o swoje roślinki. Okazało się, że wokalista zadbał o to, aby pomagał mu w tym doświadczony specjalista.Piosenkarz udostępnił na swoim profilu na Instagramie kilka nagrań, na których możemy zauważyć, jak teraz wygląda jego mieszkanie. Okazało się, że gwiazdor postawił na nowy rodzaj ozdób, które całkowicie zmieniły jego charakter.

Michał Szpak
27.02.2023 12:22 Michał Szpak nie wytrzymał, ostre słowa po zwycięstwie Blanki. Zdenerwował się?

Michał Szpak nie wytrzymał, kiedy ogłoszono reprezentanta Polski na "Eurowizję". Dosadny komentarz nie pozostawia żadnych wątpliwości, stało się jasne, co sądzi o wyborze. Powiedzieć, że Blanka nie była jego faworytką, to jak nie powiedzieć nic. Jak co roku, popularny wokalista zasiadł przed telewizorem, aby od samego początku śledzić losy polskich kandydatów na “Eurowizję”. Podzielił się z fanami kilkoma reakcjami, jednak kiedy ogłoszono wynik, po prostu nie wytrzymał.

Michał Szpak
17.02.2023 20:09 Michał Szpak pokazał zrobione paznokcie. Piorunujący widok, kobiety mogą zazdrościć

Michał Szpak pochwalił się nowymi paznokciami na swoim profilu na Instagramie. Wokalista znany z kontrowersyjnych stylizacji postawił na bardzo klasyczny manicure. Jak Wam się podoba?

Michał Szpak Edyta Górniak
21.09.2020 00:39 Niewiarygodne sceny w TVP. Michał Szpak zaskoczył wszystkich, Edyta Górniak wściekła, padły mocne słowa

Michał Szpak zaskoczył wszystkich widzów swoją nieoczekiwaną decyzją. Jedna rzecz spowodowała, że Edyta Górniak była wściekła. Jurorzy programu TVP nie mogli uwierzyć własnym oczom, doszło do porażających scen. To wszystko stało się naprawdę.Nie tylko Michał Szpak i Edyta Górniak byli mocno zszokowani, kiedy się odwrócili. Pozostali sędziowie przecierali oczy ze zdumienia, to, co się stało, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Polska diwa nie kryła się ze swoimi emocjami.

The Voice of Poland
04.10.2019 18:59 Michał Szpak nie krył zaskoczenia, gdy odwrócił fotel. Na scenie w „The Voice of Poland” pojawił się ktoś bliski

The Voice of Poland: Michał Szpak nie krył zaskoczenia, gdy odwrócił swój fotel. Na scenie pojawił się ktoś bardzo bliski jego sercu! Kim jest tajemnicza kobieta, która swoim głosem zachwyciła jurorów? Każdy odcinek The Voice of Poland wiąże się z wieloma emocjami. Tym razem poruszenia nie mógł ukryć Michał Szpak, który początkowo nie rozpoznał głosu ważnej dla niego osoby. Kto stał na scenie? Okazuje się, że nie jest anonimowa w świecie show-biznesu!

Michał Szpak
09.04.2018 16:41 Michał Szpak trafił do szpitala!

Tragiczne wieści prosto z Dąbrowy Górniczej. Michał Szpak trafił do szpitala! Od razu po koncercie piosenkarz poczuł się bardzo źle. Okazuje się, że artysta ma poważny problem z krtanią i gardłem. W nocy z soboty na niedziele, od razu po koncercie Michał Szpak został przewieziony szpitala. Artysta został przewieziony do jednej ze śląskich placówek.