Rozrywka.Lelum.pl > Pan Młody

Pan Młody

mąż
26.11.2019 13:38 Pan młody nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach

Pan młody i panna młoda na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. To dla większości osób piękne, magiczne wspomnienie. Ta panna młoda z pewnością zapamięta swój do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Ten moment wszyscy goście zapamiętają na długo, żadne inne wesele już tego nie przebije! Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje pan młody, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami.

panna młoda
23.11.2019 16:51 Panna młoda po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka

Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka. Po chwili do pokoju wszedł obcy mężczyzna z szampanem. W głowie miałam tylko jedno: co ja zrobiłam? — pisała na forum dla kobiet. Nie każda panna młoda przeżywa bajkowy poranek tuż po ślubie. Przekonała się o tym pewna 25-latka, która opisała swoją historię w sieci. Nie mogła uwierzyć, co zrobiła we własną noc poślubną.

list
17.11.2019 21:39 Pan młody dla żartu powiedział przy ołtarzu „nie”. Nie mógł przewidzieć, do czego doprowadzą jego słowa

Pan młody słynął ze swojego specyficznego poczucia humoru. Kiedy na ołtarzu w trakcie ceremonii ślubnej powiedział nie, wydarzyło się coś, czego najprawdopodobniej nigdy nie mógłby się spodziewać. W konsekwencji panna młoda zalała się łzami, a na sali wybuchło poruszenie. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się próba odkręcenia niekoniecznie udanego żartu. O tym ślubie w sieci było naprawdę głośno. Mężczyzna na ślubnym kobiercu pragnął wykręcić żart swojej przyszłej żonie. Jednak tym razem na pozór nieszkodliwy dowcip wywołał skandal, który zarówno państwo młodzi, jak i zaproszeni goście zapamiętają do końca życia.

15.11.2019 09:35 Mieli powiedzieć słowa przysięgi, wtedy do kościoła wbiegła była dziewczyna pana młodego w sukni ślubnej

Ślub został doszczętnie zniszczony przez byłą partnerkę Pana młodego. Kiedy nieproszona kobieta zjawiła się w kościele w sukni ślubnej… to musiało zakończyć się katastrofą. W chwili, gdy nagranie dokumentujące jej poczynania pojawiło się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć oburzenia. Zachowanie porzuconej dziewczyny zaszokowało wszystkich. Ślub z założenia ma być jednym tych momentów, które w pamięci Państwa młodych, a także zaproszonych gości pozostanie na długie lata. W przypadku tych zaślubin z pewnością tak będzie. Poczynania ex partnerki Pana młodego przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich, a ich wielki dzień został zrujnowany.

panna młoda
11.11.2019 14:04 Pierwszy taniec został przerwany. Powiedział pannie młodej, żeby się do niego nie zbliżała

Pierwszy taniec niespodziewanie został przerwany przez pana młodego. W najważniejszym momencie mężczyzna odsunął od siebie zaskoczoną pannę młodą i powiedział jej, żeby się do niego nie zbliżała. Kobieta zamarła, a na jej twarzy malowały się przerażanie i bezsilność. To, co wydarzyło się później, sprawiło, że goście nigdy nie zapomną tego dnia. Pewna panna młoda przeżyła najbardziej emocjonujące chwile w swoim życiu podczas wesela i wcale nie chodzi o zawarcie związku małżeńskiego. Choć wiedziała, że pierwszy taniec przed gośćmi będzie stresujący, to nie miała pojęcia, co przygotował jej świeżo upieczony mąż. Gdy dotarło do niej, że coś jest nie tak, nie mogła wydusić z siebie ani słowa.

panna młoda
10.11.2019 17:33 Panna Młoda nie dowierzała w to, co się wydarzyło w jej noc poślubną. Jej 85-letni mąż okazał się największym zaskoczeniem

Panna młoda w trakcie nocy poślubnej doznała prawdziwego szoku. Jej 85-letni małżonek zrobił coś, czego ta najprawdopodobniej nigdy nie mogłaby się spodziewać. Swoją historią niemalże natychmiast podzieliła się w sieci. Aż trudno uwierzyć w to, do jakiego stopnia potrafi uskrzydlić miłość. Noc poślubna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu świeżo upieczonych małżonków. Romantyczny nastrój, świece i aromatyczne kadzidełka, to tylko nieliczne gadżety, które mogą umilić ten wieczór. Pewna panna młoda swoją opowieścią z nocy poślubnej w sieci wywołała poruszenie. Ukochany przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

mąż
10.11.2019 09:23 Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach

Mąż i żona na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. To dla większości osób piękne, magiczne wspomnienie. Ta panna młoda z pewnością zapamięta swój do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Ten moment wszyscy goście zapamiętają na długo, żadne inne wesele już tego nie przebije! Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje jej mąż, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami.

04.11.2019 18:24 Pierwszy taniec, który przejdzie do historii. Panna młoda założyła coś niedopuszczalnego

Panna młoda postanowiła zaszokować gości na swoim weselu. Zamiast szpilek i długiej białej sukni przebrała się za Baby, bohaterkę filmu Dirty Dancing. W wygodnych trampkach i sukience na ramiączka wraz ze swoim mężem odtworzyli choreografię z finałowej sceny! Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary zakochanych. Pierwszy taniec powinien być więc wspaniałym uświetnieniem wesela i na długo zapaść w pamięci zarówno pary młodej, jak i gości. Małżonkowie wpadli na genialny pomysł i zaskoczyli nim wszystkich. Co zrobili?

Dominika Gwit
01.11.2019 12:41 Sześciu policjantów otoczyło pana młodego na weselu. Cała sala wstrzymała oddech

Pan młody spotkał się z niemałym zaskoczeniem. Kiedy w trakcie ślubu otoczyło go sześciu policjantów, wszyscy goście zamarli. Na filmiku uchwycono, co wydarzyło się dalej. Zobaczcie sami, jak skończyła się niespodziewana akcja! Siostra panny młodej podzieliła się na swoim kanale na YouTubie filmikiem z wesela. Na nim widzimy, jak pan młody zostaje w pewnym momencie otoczony przez sześciu policjantów. Cała sala wstrzymała oddech, czekając na to, co wydarzy się dalej.

pan młody
26.10.2019 22:22 Pan młody zapomniał obrączek i wybiegł z kościoła. To, co stało się później przeszło najśmielsze oczekiwania zgromadzonych

Pan młody zaszokował wszystkich zgromadzonych gości, kiedy w połowie ceremonii wybiegł z kościoła. Okazało się, że mężczyzna zapomniał obrączek! Wszyscy goście zamarli w oczekiwaniu na to, jak potoczy się dalej sytuacja. Tego, co wydarzyło się potem, nie spodziewał się chyba nikt. Jak wiadomo, ślub niesie ze sobą wiele radości, ale wraz z tym również dużo stresu. Każdy chce, żeby ten wielki dzień minął jak najlepiej, możliwie bez żadnych pomyłek. Pan młody zapominający obrączek to koszmar, którego sobie nie umiemy wyobrazić. Jednak to właśnie przydarzyło się tej młodej parze. A przynajmniej wszystkim tak się wydawało!

mężczyzna
23.10.2019 19:34 Wziął ślub ze zmarłą narzeczoną. Czuwał przy niej po śmierci 7 dni

Mężczyzna poruszył wszystkich Internautów, poślubiając swoją dopiero co zmarłą narzeczoną. Parze nie udało się wejść w związek za życia kobiety, przedwcześnie zakończonego przez chorobę. Narzeczony postanowił jednak spełnić jej marzenie. Nie opuścił jej boku przez tydzień po ślubie. Chociaż z naszej perspektywy to, co zrobił mężczyzna, może wydawać się dziwne, albo niepokojące, w rzeczywistości był to bardzo wzruszający i wcale nie tak znowu niespotykany gest. W ten sposób spełnił marzenie swojej ukochanej, pomimo że ona tego nie dożyła. Przegrała walkę z rakiem, ale ich miłość wciąż jest żywa.

22.10.2019 12:33 Pan Młody zażądał rozwodu. Po nocy poślubnej pierwszy raz zobaczył żonę bez makijażu

Pan młody niemal natychmiast po ślubie zażądał rozwodu. W trakcie nocy poślubnej dowiedział się prawdy, o której nie potrafi zapomnieć. Mężczyzna czuje się oszukany i jak przyznaje dla kobiety, z którą pragnął spędzić resztę życia, był tylko zabawką i pionkiem w grze. Ludzie nie potrafią zrozumieć jego reakcji. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale liczba rozwodów nieustannie rośnie. W zasadzie to zupełnie nas to nie dziwi. Sądząc po słowach, które padają w wyznaniu naszego dzisiejszego bohatera… nic nie wskazuje na to, aby stan ten miał ulec jakiejkolwiek poprawie

Panna młoda
21.10.2019 15:31 Sparaliżowana panna młoda wstała z wózka przed ołtarzem. Zebrani w kościele nie mogli powstrzymać łez

Panna młoda będąc nastolatką, uległa poważnemu wypadkowi. Uraz rdzenia kręgowego sprawił, że zmuszona była poruszać się na wózku inwalidzkim. Jej siła i determinacja przyczyniły się do tego, że w dniu swojego ślubu stanęła przed ołtarzem o własnych siłach. Goście weselni nie mogli w to uwierzyć. Ślub ma być tym momentem, który Państwo młodzi zapamiętają do końca życia. Z kolei ceremonia, o której chcemy wam opowiedzieć, utkwi w pamięci wszystkich zebranych w kościele. Panna młoda na ślubnym kobiercu dokonała czegoś niemożliwego. Gdyby nie zdjęcia i nagrania aż trudno byłoby w to uwierzyć.

Panna młoda
20.10.2019 17:24 Panna Młoda najbrzydsza na świecie? Kpili z niej wszyscy, dziś zachwyca urodą

Panna młoda została uznana przez Internet za „najbrzydszą na świecie”. Takie komentarze pojawiły się, po tym, jak para młodych ludzi opublikowała zdjęcia ze swojego ślubu. Komentujący byli naprawdę okrutni dla dziewczyny. Kiedy zobaczyli, jak teraz wygląda kobieta, wszystkie komentarze ugrzęzły im w gardłach, teraz na pewno już nie mogą nazwać jej w ten sposób. Każda panna młoda chcę cieszyć się swoim wielkim dniem wśród kochających ludzi, z mężczyzną, którego poślubia. Każda z nas załamałaby się, gdyby cały Internet stwierdził, że to, w jaki sposób wyglądamy, oznacza, że mamy zostać poniżone przez tysiące osób.

Panna młoda
18.10.2019 12:03 Panna Młoda zrobiła coś niewybaczalnego. Na jej miejscu przed ołtarzem stanęła inna osoba

Panna młoda zrobiła coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać, a już z pewnością nie jej przyszły mąż, który czekał na nią na ślubnym kobiercu. Zamiast niej przed ołtarzem stanęła zupełnie inna osoba. Całe zdarzenie uwiecznione zostało na nagraniu, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci. Tego zdecydowanie nie możecie przegapić. Ślub z założenia ma być najpiękniejszym dniem w życiu szczęśliwie zakochanych par. To właśnie wtedy przed Bogiem i najbliższymi ludźmi mają ślubować sobie wierność i miłość do grobowej deski. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy zamiast wybranki życia u boku przyszłego pana młodego pojawi się ktoś zupełnie inny, a takie przykre doświadczenie spotkało naszego bohatera.

Panna młoda
14.10.2019 14:58 Panna młoda w samotnej sesji nad grobem. Jej narzeczony zginął tuż przed ślubem. [ZDJĘCIA]

Panna młoda swoją sesją ślubną doprowadziła do łez miliony ludzi na całym świecie. Kobieta ubrana w suknię udała się na cmentarz. Musicie wiedzieć, że tuż przed ślubem doszło do prawdziwej tragedii, której kobieta nie zapomni do końca życia. Ostrzegamy: te kadry te łamią serce na pół. Ślub z założenia ma być najpiękniejszym dniem w życiu szczęśliwych zakochanych. Przed Bogiem i w obecności najbliższych osób przysięgać sobie będą miłość do grobowej deski. Los bywa nieprzewidywalny i czasami płata nam figle, których nigdy nie chcielibyśmy doświadczyć. Szczególnie na chwilę przez planowanym ślubem

pan młody
11.10.2019 12:16 Pan młody prawie popłakał się ze śmiechu tuż przed ślubem. Jego świadek zrobił mu najlepszy możliwy kawał

Pan młody był przed swoim ślubem bardzo zestresowany. Nic dziwnego – każdy denerwuje się podczas tego wielkiego dnia. Chcemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, tak, żebyśmy nie mieli sobie nic do zarzucenia. Niestety, tak silne emocje mogą sprawić, że zaczniemy się denerwować. Nikt nie chce, żeby podczas ślubu zjadła go trema. Od upewnienia się, że czujemy się dobrze, są nasi przyjaciele! Dużo mówi się o tym, co w dniu ślubu czują kobiety. Większość z nas zdaje się zapominać, że przecież mężczyźni również mogą odczuwać stres. To również ich wielki dzień, oni też chcą zaprezentować się jak najlepiej. Ten pan młody bardzo się stresował przed momentem, w którym miał zobaczyć po raz pierwszy w tym dniu swoją żonę.

panna młoda
08.10.2019 16:30 Panna młoda przeżyła traumę. Jej narzeczony wykorzystał druhnę na jej oczach

Panna młoda na własne oczy doświadczyła zdrady swojego męża. Czy może być gorszego? Okazuje się, że tak. Jej przyszły mąż wykorzystał druhnę, która lada moment miała stanąć u ich boku przed ołtarzem. Kobieta była zupełnie nieświadoma tego, co się działo – wszystko za sprawą upojenia alkoholowego. Możecie wyobrazić sobie, co musiała czuć kobieta, która na dwa dni przed ślubem przyłapała swojego męża na zdradzie? Co więcej, w międzyczasie okazało się, że zupełnie nie zna mężczyzny, z którym chciała spędzić resztę swoje życia. Zamiast łez szczęścia i hucznego wesela była rozpacz i natychmiastowe rozstanie.

01.10.2019 12:02 Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać

Młoda para w dniu ślubu przeżywa mnóstwo nerwów. Najważniejszy dzień w życiu można także śmiało nazwać tym najbardziej stresującym – w końcu nie dość, że podejmujemy ważną decyzję na resztę życia, to jeszcze zapraszamy gości, którzy liczą na dobrą zabawę. Ci nowożeńcy wykazali się wyjątkową odwagą i dystansem! Ta młoda para odważyła się na dość niecodzienny gest. Postanowiła pokazać nie tylko zdjęcie ze ślubu, ale również to wykonane po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać! Wyglądają kompletnie inaczej.

zdjęcie ślubne
30.09.2019 15:20 Zdjęcie ślubne, które wprost uwielbiali. Po czasie zauważyli na nim jeden, paraliżujący ze strachu szczegół

Zdjęcie ślubne to magiczna pamiątka, która zostaje z nami na lata. Pary młode umawiają fotografów na długo przed ceremonią, by upewnić się, że kadry upamiętniające ich szczególny dzień będą perfekcyjne. To małżeństwo to jednak wyjątkowy przypadek. Zdjęcie, które było ich ulubionym, teraz ich przeraża! Wszystko przez jeden szczegół. Małżeństwo, o którym mowa, może pochwalić się nietypową pamiątką ze ślubu. Zdjęcie ślubne, które zdecydowali się opublikować w internecie wywołało wielką burzę. Wcześniej było jednym z ich ulubionych, teraz jednak patrzą na nie z przerażeniem. Dopiero po czasie zauważyli ten niepokojący detal!

Panna młoda
30.09.2019 13:45 Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia. Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

ksiądz
15.09.2019 13:33 Jeleń przerwał sesję ślubną. Zwierzak dobrał się do ślubnego bukietu panny młodej

Zdjęcie ślubne, które zapamiętamy do końca życia, nie jest takie łatwe do wykonania. Zazwyczaj ślubne niespodzianki są niezbyt przyjemne. Tej parze udało się trafić na jeden z rzadkich przypadków, kiedy ta niespodzianka była wyjątkowo urocza. W sesji ślubnej postanowił wziąć udział również jelonek. Każda para młoda chce mieć nie tylko piękne, ale też wyjątkowe zdjęcie ślubne. Wiele osób specjalnie planuje wyjazdy w nietypowe miejsca, czy też stara się dodać coś szczególnie specjalnego. Ci państwo młodzi wcale nie musieli się starać. Zaplanowali zdjęcie ślubne w naturze i ta dała im z siebie dużo więcej, niż się spodziewali.

pan młody
04.09.2019 14:11 Pan młody nie mógł pohamować śmiechu, gdy zobaczył swoją ukochaną podczas ich ślubnej sesji

Pan młody z niecierpliwością oczekiwał na chwilę, w której po raz pierwszy miał zobaczyć swoją wybrankę w ślubnej kreacji. To jak wyglądała narzeczona, kompletnie go rozbroiło! Mężczyzna nie mógł pohamować śmiechu. Jak wiele młodych par, Erin i Ean zaplanowali sesję, podczas której pan młody po raz pierwszy zobaczyłby Erin w sukni ślubnej. Według kobiety jej narzeczony był bardzo podekscytowany. Ona rzadko nosi eleganckie kreacje, więc tym więcej dodawało to atmosferze niespodzianki. Jednak poza tym, Ean bardzo stresował się ich wielkim dniem. Ukochana postanowiła rozładować atmosferę w ten nietypowy sposób.

życzenia ślubne dla młodej pary
28.08.2019 18:38 Jakie życzenia ślubne dla młodej pary? Przykłady najpiękniejszych życzeń ślubnych

Życzenia ślubne dla młodej pary powinny być sformułowane w sposób, adekwatny do naszej relacji z nimi, który jednocześnie przypadnie im do gustu. Oczywiście współpracownikom złożymy je inaczej niż najbliższym przyjaciołom czy też rodzinie. Osobiste składanie życzeń na pewno jest bardziej stresujące, natomiast możemy zakładać, że młodzi ich raczej nie zapamiętają. Do tych wpisywanych do księgi gości czy na kartkach, warto się przygotować. Będą na zawsze świetną pamiątką dla pary młodej. Ze względu na to, kim dla nowożeńców jesteśmy, warto wybrać odpowiedni ton, w jakim złożymy życzenia. Zastanawiając się nad tą kwestią, warto też przemyśleć, jakie bardziej przypadłyby im do gustu. Im lepiej znamy młodych, na tym więcej możemy sobie pozwolić. Jeśli nie jesteśmy najbliższymi przyjaciółmi, lepiej odpuścić sobie uszczypliwe wierszyki i napisać proste, klasyczne życzenia ślubne dla młodej pary.

pan młody
14.08.2019 12:15 Pan młody doznał upokorzenia. Ludzie uważają, że jego żona to „najbrzydsza panna młoda”, nie wierzą, że mu się podoba

Pan młody został upokorzony i zmieszany z błotem, gdy wrzucił do sieci zdjęcia ślubne ze swoją ukochaną. Ludzie nie potrafią zrozumieć ich miłości. Uważają, że jego kobieta jest najbrzydszą Panną Młodą na świecie! – Ma chore nogi i nie dał rady uciec – komentują bezduszni Internauci zdjęcie mężczyzny. Ludzie potrafią być bezlitośni, szczególnie w Internecie, gdy mogą bezkarnie wyrażać swoje opinie na każdy możliwy temat. Pan młody, który jest bohaterem naszego artykułu, również miał okazję się o tym przekonać. Mnóstwo osób w krzywdzący sposób skomentowało wygląd jego wybranki. Najwidoczniej zapomnieli, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze niż wygląd!

pan młody
09.08.2019 14:10 Podczas dzielenia się tortem weselnym pana młodego poniosło. Goście zaniemówili

Pan młody, który stracił cierpliwość podczas dzielenia się tortem weselnym, został oskarżony o przemoc względem swojej żony. Sprawa trafiła do sądu, a niebezpieczny mężczyzna czeka na rozprawę. Co rozzłościło partnera młodej kobiety? Szokujące wideo, które zamieszczono na platformie YouTube, spotkało się z dużym odzewem ze strony użytkowników. Internauci sugerują, że skoro mężczyzna dopuścił się takiego czynu w gronie najbliższych osób, najprawdopodobniej nie będzie miał skrupułów, by to powtórzyć, gdy będzie z żoną sam na sam.

Panna Młoda
02.08.2019 14:20 Była partnerka pana młodego zniszczyła ceremonię ślubną. Wbiegła do sali ubrana w białą suknię

Panna młoda przeżyła prawdziwy koszmar podczas własnego ślubu. Jej najpiękniejszy dzień w życiu okazał się katastrofą, o której najprawdopodobniej nigdy nie będzie umiała zapomnieć. A wszystko za sprawą byłej dziewczyny swojego ukochanego. Kobieta przebrana w suknię ślubną postanowiła w najgorszy możliwy sposób przerwać ceremonię! Koniecznie dowiedz się, co tak naprawdę się wydarzyło! Fakt, iż kobiety potrafią być zazdrosne nawet o swojego ex, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Jednak dziewczyna, która w szybkim czasie stała się prawdziwym hitem Internetu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Panna młoda, której przydarzył się koszmar podczas własnego ślubu zapamięta ów dzień na całe życie.

panna młoda
29.07.2019 14:52 Ceremonia ślubna, o której trudno zapomnieć. Pan młody przy ołtarzu wyznał miłość innej

Ceremonia ślubna nie zawsze przebiega w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Zwykle jednak niezadowolenie młodej pary wynika z faktu, że jedno z małżonków myli się w słowach przysięgi lub niefortunnie potyka. Jednak rzadko zdarza się, aby pan młody… przy ołtarzu wyznał miłość innej! Jak zareagowała jego narzeczona? Goście długo tego nie zapomną. Ta ceremonia ślubna zdobyła rozgłos na całym świecie. Nic dziwnego — jak często zdarza się, że pan młody w ostatnim momencie odwraca się do innej kobiety i wyznaje, że ją kocha? Mimo że regularnie widujemy takie sceny się w filmach czy serialach, ilu naszych znajomych i krewnych doświadczyło podobnych sytuacji? Jednak ta historia wydarzyła się naprawdę. Przygotowania do szczególnego dnia ciągnęły się miesiącami, a panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Kiedy przyszła kolej mężczyzny, żeby złożyć przysięgę małżeńską, ten zrobił coś zdumiewającego. Czy pożałował swojej spontanicznej decyzji? A może od początku wiedział, co zrobi?

  • 1
  • 2