Rozrywka.Lelum.pl > Programy Tv

Programy Tv

18.06.2020 22:50 Mam Talent: 12-latka weszła na scenę i zaczęła śpiewać. Przerwano jej dwa razy, potem popłynęło morze łez

Mam Talent: 12-latka rozpoczęła występ, ale jej przerwano i to dwa razy. Jeden z jurorów nie chciał słuchać piosenki dziewczynki i podał swój powód. 12-latka nie poddawała się i zaczęła od początku, jednak i tym razem została powstrzymana. Jednak finał tego przesłuchania sprawił, że polało się morze łez.Udział w progamie Mam Talent przysparza wielu emocji. Możemy sobie tylko wyobrazić, co czuła 12-letnia uczestniczka amerykańskiej edycji programu, która została poproszona aż o trzy występy. A to za sprawą jury, a konkretnie Simona Cowella, który nie ufał talentowi młodej dziewczyny. Finalnie i on musiał przyznać, że jej występ zasługuje na docenienie, końcówka nagrania wywołuje łzy.

gogglebox
09.06.2020 12:34 Gogglebox zwolni jedną z bohaterek? Widzowie domagają się usunięcia jej z programu, podają powód

Gogglebox. Przed telewizorem wyemitowało niedawno finałowy odcinek 12. sezonu. Widzowie jeszcze przed informacją o kolejnej serii, postanowili wyrazić swoją opinię na temat jednej z uczestniczek. Wielu uważa, że Marta Karpińska, była wodzianka Kuby Wojewódzkiego oraz jej koleżanka nie pasują do programu. Czy stacja weźmie pod uwagę opinie widzów?Gogglebox. Przed telewizorem, zebrało przez dwanaście sezonów rzeszę fanów. W komentarzach pod zdjęciami publikowanymi przez program w mediach społecznościowych zrobiło się ostatnio gorąco. Fani apelują o zmiany w ekipie bohaterów.

05.06.2020 17:54 Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

Ślub od pierwszego wejrzenia nawet po zakończeniu emisji budzi kontrowersje, podobnie jak niektórzy jego uczestnicy. Po czwartej edycji aż dwie pary nie zdecydowały się na rozwód, w tym Agnieszka i Wojtek – jedna z ulubionych par internautów. Aktualnie robią oni karierę na YouTube. W jednym ze swoich najnowszych filmików para postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów, przy okazji ujawniając kilka sekretów produkcji, na temat tego, czy jest w całości reżyserowana.Ze względu na to, że czwarta edycja kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia została wyemitowana na rok po nagraniu, uczestnicy show długo musieli ukrywać prawdę dotyczącą ich wspólnego życia. Tymczasem wiele się dzieje – Oliwia i Łukasz mają dziecko, a Agnieszka i Wojtek wyglądają na całkiem szczęśliwych. Ci ostatni postanowili zdradzić sekrety produkcji.

30.05.2020 22:32 Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził sekret programu. Musiał czekać ponad rok

Ślub od pierwszego wejrzenia – Wojtek po finałowym odcinku czwartej edycji programu mógł w końcu zdradzić pewien sekret. Wydało się przy tym, że czekał na to ponad rok! Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z żoną – mężczyzna już nie mógł się doczekać, aby je opublikować i pochwalić się swoją partnerką!22 maja mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek słynnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Fani z zainteresowaniem śledzili losy swoich ulubionych bohaterów i z niecierpliwością oczekiwali ich ostatecznych decyzji. Wojtek i Agnieszka byli bardzo wesołą parą, która szybko zaskarbiła sobie serca widzów.

od przedszkola do opola
30.05.2020 18:38 ”Od przedszkola do Opola”. Też oglądaliście całymi rodzinami?

Od przedszkola do Opola nie dość, że przełamywało różnice pokoleniowe, to jeszcze wychowywało przyszłe gwiazdy polskiej estrady. Program zgodnie ze swoim tytułem zaprowadził początkujących przedszkolaków to występów w stolicy polskiej piosenki, czyli Opolu. Wśród takich znalazła się na przykład Sylwia Grzeszczak czy Natalia Szroeder! A poza tym kto mógł nie lubić kochanego prowadzącego Michała Juszczakiewicza?Od przedszkola do Opola to program, który zbierał przed ekranami mnóstwo widzów. Był atrakcyjny dla dzieci, które mogły obserwować zmagania rówieśników na scenie i dla samych dorosłych, ponieważ mali uczestnicy byli słodcy, nieprzewidywalni i potrafili doprowadzić do wielkiego wybuchu śmiechu. Program nadawano od 1995 do 2007 roku.

Ślub od pierwszego wejrzenia
28.05.2020 12:56 „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw

Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu Gigantyczna ofiara epidemii. Zaskakująca i bardzo przykra wiadomość obiegła światowe media Ważna wiadomość dla wiernych. We wszystkich kościołach w Polsce nadeszły ogromne zmiany Od maja jeden z towarów podrożał o ok. 75%. Ma być jeszcze gorzej Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie? Odkryto największą tajemnicę matki Kaczyńskich, wszystko się wydało. Odbiera mowę ZOBACZ ZDJĘCIA:źródło: teleshow.wp.pl Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie” Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia Zdjęcie ślubne, które uwielbiali. Po latach zauważyli wstrząsający szczegół

koło fortuny
25.05.2020 09:10 Pamiętacie jeszcze stare „Koło Fortuny”? Łezka się w oku kręci

Koło Fortuny to program, który w TVP zadebiutował w 1992 roku – prawie 30 lat temu! Zniknął z anteny w 1998, by pojawić się ponownie w 2007 roku. Oczywiście przez ten czas wiele się zmieniło. Wystarczy spojrzeć na kadr z programu z lat 90., by w oku zakręciła się łza!Pamiętacie jeszcze dawną wersję programu? Najpierw prowadził ją Wojciech Pijanowski, później od 1994 roku prowadzący zmieniali się dość często, by w końcu w 1998 program zniknął z anteny. Został przywrócony w 2007 roku, jednak i wtedy nie zagrzał na antenie długo – zniknął z niej ledwie 2 lata później. Teraz jednak przeżywa prawdziwy renesans i od 2017 roku przyciąga przed telewizory miliony widzów!

ślub od pierwszego wejrzenia
24.05.2020 23:13 Poważne oskarżenia uczestnika ”Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ekspert ostro skomentował zarzuty

Ślub od pierwszego wejrzenia zakończył emisję czwartego sezonu w piątek. Po finałowym odcinku emocje nadal nie opadły, a to wszystko za sprawą oskarżeń, które padły z ust jednego z uczestników. Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który budzi w widzach zawsze skrajne emocje. Tak było również podczas finałowego odcinka czwartego sezonu. Po jego premierze widzowie nie byli zachwyceni zachowaniem jednego z uczestników – Adama Miciaka. Wybuchła duża afera, w którą zamieszany jest również psycholog Paweł Mosak.

Milionerzy
22.05.2020 10:50 Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Milionerzy: uczestnik programu posłuchał widzów i stracił szansę na wygranie wielkich pieniędzy. Pytanie było banalne, jednak niepewność wzięła górę. Na początku gracz szedł jak burza, jednak pytanie o zwierzyniec niebieski sprawiło, że zwątpił w swoje umiejętności i poprosił o pomoc widzów, którzy jak widać, w tym wypadku okazali się mało pomocni. Program Milionerzy już wielokrotnie zaskoczył swoich uczestników wymyślnymi pytaniami. Tym razem graczowi nie udało się trafić i przejść do kolejnej rundy. Mimo świetnie zapowiadającej się gry, kolejny raz nie udało się zdobyć pożądanego miliona.

mam talent
10.05.2020 17:51 Gwiazda polskiego „Mam Talent” była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych polskich programów stacji TVN. Nic zresztą dziwnego – początkowo do show Polaków przyciągały najbardziej znane twarze. W jury programu zasiadały takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a prowadzącymi zostali Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia.Serca widzów ostatecznie skradli jednak uczestnicy, którzy na scenie robili czasem rzeczy piękne, czasem straszne, a prawie zawsze zaskakujące. Jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek była Anna Żelazna. Kiedyś była naprawdę popularna, jakiś czas temu zmieniła jednak branżę na filmy dla dorosłych.

ręce
03.05.2020 22:41 Pamiętacie „Ręce, które leczą”? Ciężko uwierzyć, że minęło już 25 lat

Ręce, które leczą to program, który oglądały miliony Polaków. W tym roku mija 25 lat, odkąd został wyemitowany pierwszy raz. Uzdrowiciel Zbigniew Nowak podobno pomógł wielu chorym. Pamiętacie, jak instruował swoich widzów i osoby obecne w studio nagraniowym? Ręce należało strzepać, by pozbyć się złej energii, a potem wystarczyło klaskać. Czy to działało?Uzdrowienie polegało na powtarzaniu sekwencji po Zbigniewie Nowaku. W ten sposób miliony Polaków klaskały do ekranów swoich teleodbiorników.Ręce, które leczą były emitowanie w telewizji Polsat. Zbigniew Nowak był cudotwórcą, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Klaskanie do telewizora wydaje nam się dzisiaj śmieszne, ale wtedy robiły to miliony Polaków! Dodatkowo za pomocą wspaniałego uzdrowiciela można było nadać swojej butelce wody właściwości lecznicze. Pamiętacie?

koło fortuny
02.05.2020 17:19 Pamiętacie pierwsze odcinki ”Koła fortuny”? Na widok nagrania aż kręci się łezka

Lata 90. były dla Polaków prawdziwym czasem ekscytacji i nowości. Właśnie wtedy, w 1992 roku na ekranach odbiorników telewizyjnych po raz pierwszy zagościł teleturniej Koło fortuny, w którym uczestnicy za odgadnięte hasła otrzymywali nagrodę rzeczową lub pieniężną, a szczęście z wygranego samochodu było wręcz niewyobrażalne. Kultowy teleturniej zbierał przed telewizorami aż 10 milionów widzów, czyli tyle ile wynosi ludność Dżakarty lub pięciokrotność mieszkańców Warszawy. Dziś takie wyniki w telewizji są wręcz nierealne. Koło fortuny w latach 90. zbierało przed telewizorami miliony ludzi. Pamiętacie pierwsze odcinki teleturnieju, którego uczestnicy wygrywali prawdziwą fortunę? Trzeba przyznać, że na samo wspomnienie czarno-białego obrazu i Wojciecha Pijanowskiego kręci się łezka. Nieprawdopodobne, że ten legendarny format ostał się w telewizji do dziś!

Wielka gra
25.04.2020 00:27 Wielka gra. Kto oglądał kultowy teleturniej?

Wielka gra to popularny teleturniej, emitowany w Telewizji Polskiej od jesieni 1962 roku. Program zdobył serca wszystkich widzów, którzy regularnie zbierali się przed ekrany swoich telewizorów, by z zaciekawieniem oglądać zmagania uczestników. Kto pamięta ten legendarny teleturniej?Program Wielka gra emitowano do 2006 roku. Przez lata teleturniej miał kilku prowadzących, a ostatnim z nich była Stanisława Ryster. W programie uczestnicy musieli zmierzyć się z serią pytań, obejmujących przeróżne dziedziny. Liczył się spryt i ogromna wiedza. Wszyscy uwielbiali teleturniej Wielka gra, pamiętacie go jeszcze?

dobranocka
22.04.2020 20:26 Dobranocka TVP, którą uwielbiały dzieci. Pamiętasz jej nazwę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:Dobranocka TVP, która w latach 90. podbiła serce młodych widzów, dziś przywołuje miłe wspomnienia. To dzięki jej bohaterom, dwóm kasztanowym ludkom, dzieci odkrywały tajemnice przyrody. Pamiętasz jej nazwę?Ten polski serial animowany był uwielbiany przez dzieci. Bajka, emitowana tuż przed snem przez TVP w latach 1990-1998, opowiadała o przygodach dwójki braci – Pękatka i Tutka. Mieszkające pod kasztanowcem kasztanowe ludki, które przyjaźniły się z wiewiórką, ropuchą i dżdżownicą, odkrywały przed najmłodszymi widzami świat leśnych zwierząt, a ich zabawne, nierzadko niezwykłe przygody chętnie śledzili również dorośli. Pamiętacie już, jak nazywała się ta dobranocka? Oczywiście, że Kasztaniaki!

królowe życia
18.04.2020 23:07 ”Królowe życia”: gwiazda programu w ogniu krytyki. ”Panią powinien się zająć prokurator”

Królowe życia to program, który zrzesza przed telewizorami całą masę widzów. Losy barwnych, nierzadko dość ekscentrycznych bohaterów telewizyjnego show, zazwyczaj wywołują w ludziach uśmiech i pozytywne emocje. Niestety, tym razem było zupełnie inaczej. Internauci nie pozostawili na gwieździe programu suchej nitki. Co takiego zrobiła kobieta? Królowe życia: gwiazda programu, po emisji ostatniego odcinka, znalazła się w istnym ogniu krytyki. Fani telewizyjnego show nie kryją oburzenia. Panią powinien się zająć prokurator – komentują internauci.

program
21.03.2020 18:29 Program „Z kamerą wśród zwierząt” państwa Gucwińskich był genialny. Oglądaliście?

Program Z kamerą wśród zwierząt jest naprawdę kultowy. Na TVP pojawiał się w latach 1971-2002, a przez lata widzów wcale nie ubywało. Państwo Gucwińscy byli idealnymi gospodarzami, a ich miłość do zwierząt była wyczuwalna przez ekran!Ciężko uwierzyć, że tego programu przyrodniczego nie udało się jeszcze nikomu przebić. Dziś ma już miano kultowego. Zdjęcia powstawały we wrocławskim zoo, a charakterystyczna piosenka otwierająca program jest dziś kultowa! Małżeństwo Gucwińskich latami zarażało Polaków miłością do natury i pozwoliło widzom zobaczyć naturę, jakiej dotąd nie znali. Nie znamy lepszego programu o przyrodzie!

zwierzęta
06.02.2020 18:32 Kto oglądał „Zwierzyniec”? Najlepszy program, dziś już takich nie ma

Zwierzyniec jest pozycją kultową, nadawaną przez prawie 20 lat. W programie pojawiały się opowieści pana Michała, filmy przyrodnicze, a na sam koniec kreskówki – Pies Huckleberry, Pixi Dixi i Pan Jinks, Miś Yogi. Można było dowiedzieć się mnóstwo o zwierzętach, a ciekawostki były zaserwowane w bardzo interesujący sposób! Kto oglądał, kto pamięta? Wspaniały program!Prowadzący Michał Sumiński to prawdziwa legenda telewizji, a zwierzęta nie miały przed nim żadnych tajemnic.Zwierzęta i ich życie to fascynujący temat, a Zwierzyniec to dziś już program kultowy! Pamiętacie, ile można się było dowiedzieć od prowadzącego Michała Sumińskiego? Emitowany w latach 70. i 80. program przyrodniczy do dziś pozostał w sercach wielu Polaków – dziś już w telewizji nie ma takich programów!

Tomasz Kammel
29.12.2019 19:28 Znamy zwycięzcę „The Voice Senior”! Fani programu nie są zachwyceni, zarzucają ustawkę

The Voice Senior Polska dobiegł końca! Emocji w premierowym sezonie tego programu zdecydowanie nie brakowało. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a telewidzowie do teraz są podzieleni… The Voice Senior to siostrzany program wielkoformatowego The Voice of Poland, który przypadł do gustu wielu miłośnikom talent-show. Ciepła, rodzinna atmosfera jest siłą programu – seniorzy poza umiejętnościami stawiają na dobrą zabawę na scenie i ciężko dopatrzeć się tam niezdrowej rywalizacji między uczestnikami, która jest wyczuwalna momentami w podobnych programach.

The Voice Senior
07.12.2019 20:20 The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu

The Voice Senior nadchodzi wielkimi krokami. Program już dziś wieczorem zadebiutuje na antenie TVP2, a widzowie w końcu poznają pierwszych uczestników. Będzie im towarzyszyła Marta Manowska, która zdradziła kilka szczegółów i nie ukrywa, że nie zabraknie emocji. The Voice Senior to kolejna odsłona hitowego formatu Telewizji Polskiej. Stacja przyciąga miliony widzów za sprawą The Voice of Poland oraz emitowanego już dwukrotnie The Voice Kids. Czy kolejna wersja pobije rekordy popularności? Zdaniem Marty Manowskiej uczestnicy mają szansę na olbrzymie zainteresowanie.

the voice of poland
03.12.2019 20:57 Zmiany w „The Voice of Poland”? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w nowej edycji

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych polskich programów. Nic dziwnego, że jego uczestnicy i jurorzy są uważnie obserwowani przez widzów. W 10. edycji pojawiło się kilka kontrowersji związanych właśnie z jurorami. Część fanów domaga się zmian, czy zostaną one jednak wprowadzone? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w kolejnej edycji! Uwagę widzów przykuło szczególnie zachowanie Kamila Bednarka. Jego wybuchy śmiechu zostały zinterpretowane jako oznaka odurzenia nielegalnymi substancjami. Krytykowana jest również Margaret, której fani programu The Voice of Poland zarzucają, że nie jest wystarczająco utalentowana, a jej komentarze dotyczące występów są niewystarczająco merytoryczne.

10.11.2019 20:55 Gwiazda serialu „Klan” nago. Uwielbiana aktorka pokazała zdjęcie „W górach lubię być naga”

Klan to polski serial obyczajowy, emitowany od 22 lat na antenie TVP1. To właśnie dzięki tej telenoweli popularność zdobyła między innymi Anna Powierza. Chyba każdy fan serialu pamięta jedną z głównych bohaterek, Czesie. Ostatnio gwiazda jest wyjątkowo odważna. Pochwaliła się na Instagramie nagim zdjęciem! Anna Powierza co jakiś czas przypomina o sobie w mediach. Jak każdy wie, gwiazda nie ma problemu z odkrywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. Aktorka, którą znamy szczególnie z roli w serialu Klan, niejednokrotnie zaskakiwała swoją frywolnością. Tym razem postanowiła pokazać się nago!

Mam talent
08.11.2019 10:07 Zaśpiewał w Mam Talent tylko 3 słowa. Wystarczyło, żeby publiczność zerwała się z miejsc i zaczęła tańczyć

Mam Talent to jeden z tych talent-show, który od lat bawi, wzrusza i zachwyca widzów. Jeden z uczestników, pragnących dostać się do programu, zaskoczył wszystkich, a publiczność była nim zupełnie oczarowana. Wystarczyły 3 słowa, aby zgromadzeni na widowni goście zerwali się z miejsca, a jury patrzyło z ogromnym niedowierzaniem. Tego występu nie możecie przegapić. Okazuje się, że aby stać się prawdziwą gwiazdą, wcale nie potrzebny jest idealny wokal czy ruch sceniczny. Mężczyzna, który pojawił się na scenie jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show, jest tego najlepszym przykładem. Widzowie nie mogli oderwać od niego wzroku, a ich nogi same rwały się do tańca.

M JAK MIŁOŚĆ
01.09.2019 17:41 Niespodziewana śmierć w „M jak Miłość”. Widzowie pożegnają ważnego bohatera

M jak miłość to bez wątpienia jeden z ulubionych seriali Polaków, który cieszy się milionową widownią od 19 lat. Mimo że jest już na rynku prawie dwie dekady, wciąż zaskakuje swoich widzów nowymi wątkami. Po wakacjach fani telenoweli pożegnają ważnego bohatera, który niespodziewanie umrze. Serialowi M jak miłość nie można odmówić wielowątkowości i różnorodności. Scenarzyści przygotowali się na wiele okoliczności, tak, aby niemalże każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rodzinne, sielskie sceny często przeplatają się z tymi dramatycznymi. Tak też stanie się po wakacyjnej przerwie. Jeden z bohaterów niespodziewanie umrze, co z pewnością zmartwi fanów produkcji.

Serial
29.08.2019 15:58 Pamiętacie serial „Zatoka serc”? Aktorzy tej kultowej produkcji ginęli w tajemniczych okolicznościach

Serial, który jest przeklęty czy dziwny zbieg okoliczności? Aktorzy, którzy biorą udział w produkcji, giną jeden po drugim. To już kolejna śmierć aktora serialu. Czy nad produkcją wisi klątwa? Życie stało się bardziej przerażające niż niejeden film! Zatoka Serc to australijski serial nadawany od 1988 roku. To druga najdłuższa opera mydlana w Australii, która zdobyła aż 30 tamtejszych nagród filmowych. Co ciekawe, aktorzy, którzy występowali w serialowym dramacie, ginęli w tragicznych okolicznościach. Czy produkcja jest przeklęta?

07.03.2019 14:08 Jeden z czołowych jurorów Tańca z gwiazdami chce ZREZYGNOWAĆ? Co się stało?

Taniec z Gwiazdami: jeden z czołowych jurorów chce zrezygnować? Plotki o odejściu sędziego obiegły Polskę po ostatnim odcinku programu, gdy juror nie pojawił się przy sędziowskim stole. Co się stało? Dlaczego w pierwszym odcinku ostatniej edycji programu zobaczyć mogliśmy tylko troje sędziów? Przy stole zabrakło jednego z jurorów. Dlaczego Michał Malitowski nie pojawił się w nowym sezonie show? Czy Taniec z Gwiazdami na stałe utracił jurora?

szansa na sukces
04.03.2019 14:42 „Szansa na sukces” z nowym prowadzącym? Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP

Szansa na sukces z nowym prowadzącym? Kultowy program muzyczny już wkrótce ma powrócić na antenę. Kto poprowadzi show? Podobno Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP! Po siedmiu latach nieobecności na antenie kultowy talent show ma wrócić na ekrany telewidzów. Uwielbiany przez Polaków Wojciech Mann nie będzie jednak już prowadził programu. Czy Szansa na sukces z innym prowadzącym ma szansę na stałe powrócić na antenę TVP?

Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś
29.01.2019 13:04 Uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” ujawnieni! To będzie najciekawsza edycja

Taniec z gwiazdami: uczestnicy programu zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów! Mimo długoletniej emisji program nadal budzi dużo emocji i ma rzeszę wiernych fanów. Program z każdą edycją promuje mniej lub bardziej znane twarze, które mają szansę na wygraną Kryształowej Kuli. Sprawdź, kim są uczestnicy 9 edycji! Mamy pełną listę nazwisk. Programy rozrywkowe z udziałem gwiazd to jedne z najchętniej oglądanych telewizyjnych propozycji. Dancing with the stars z pewnością należy do jednych z najsilniejszych pozycji w ramówce Polsatu. Widzownie z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia listy nazwisk sław, które znajdą się w kolejnej edycji. Wiemy już, kogo będziemy mogli podziwiać na ekranach telewizorów. Taniec z gwiazdami: uczestnicy 9. edycji programu mogą was zaskoczyć!