Rozrywka.Lelum.pl > Projekt Lady

Projekt Lady

Projekt Lady
15.02.2022 15:31 Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN

Program „Projekt Lady” od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Wygląda jednak na to, że jedna z czołowych gwiazd produkcji nie chce kontynuować swojej współpracy z show. O co dokładnie chodzi? „Projekt Lady” już od kilku lat gości na antenie TVN. Program, w którym młode dziewczyny zmieniają swój styl życia i uczą się dobrych manier, zyskał sporą popularność w Polsce. Dlaczego jedna z trzech największych gwiazd formatu chce opuścić show?

tvn
26.09.2020 11:22 Łzy, panika i krzyki na antenie TVN. Widzowie nie wierzyli własnym oczom

Jeden z programów na popularnej stacji TVN wywołał wśród swoich widzów wiele emocji. Ci z pewnością nie mogli spodziewać się tego, co zobaczyli. Być może niektórzy aż łapali się za głowy ze zdziwienia.TVN: widzowie popularnej stacji telewizyjnej z pewnością nie spodziewali się, że kiedykolwiek ujrzą podobne sceny na ekranach swoich odbiorników. Byli świadkami prawdziwych łez, paniki oraz krzyków. Aż trudno było przewidzieć, co się zaraz wydarzy. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, wprost nie mogli uwierzyć.

24.06.2020 18:11 Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

Uczestniczka programu, Paula Radzikowska zagalopowała się nieco w głoszeniu swoich poglądów. Teraz odpowie za swoje słowa przed prokuraturą. Jej słowa są naprawdę trudne do cytowania, jednak niedoszła gwiazda Projekt Lady nie wahała się używać ich publicznie, pod własnym nazwiskiem. Na szczęście jej akcje zostały zauważone przez czujnych Internautów i zgłoszone odpowiednim organom.Projekt Lady to program, który niektórym uczestniczkom przysporzył wielu fanów. Niestety, nie wszystkie mogą pochwalić się klasą, której miały nauczyć się w programie TVN. Jedna z dziewczyn uczestniczących w Projekcie Lady ostatnio naprawdę przekroczyła granice. Jej wypowiedzi o społeczności LGBT i Ukraińcach są godne pożałowania, używa w nich słów wręcz typowych dla nazistowskiej propagandy.

Projekt Lady: nowy sezon
07.03.2019 12:52 Nowy sezon hitu Projekt Lady już wkrótce! Mamy zdjęcie z planu, Rozenek zachwyca

Projekt Lady: nowy sezon hitowego reality show TVN już wkrótce wraca na antenę. Już po raz czwarty z niegrzecznych, nieokrzesanych, wyzywających dziewczyn mentorki wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan będą chcieli zrobić damy. Nagrania już trwają, a na Instagramie pojawiają się pierwsze zdjęcia z planu, Rozenek zachwyca. Małgorzata Rozenek-Majdan jest gwarancją sukcesu programu. Każde show z udziałem prezenterki cieszy się ogromną oglądalnością, a sama gwiazda zawsze budzi wiele skrajnych emocji. Projekt Lady: nowy sezon już wkrótce zawita na ekrany naszych telewizorów.

projekt lady
28.05.2018 20:39 Uczestniczka Projekt Lady o sobie: „Jestem leniwą d*pą. Lubię leżeć i jeść”

Projekt Lady to program, który wzbudza bardzo skrajne emocje wśród widzów. Uczestniczki, które starają się zostać damami, często zaskakują swoimi wypowiedziami i postawami. Nie inaczej będzie tym razem, a drugi odcinek programu zapowiada się naprawdę ciekawie. Wszystko za sprawą jednej, bardzo kontrowersyjnej bohaterki. Projekt Lady 3 zapowiada się nadwyraz ciekawe. Wcześniejsze edycje programu również wzbudzały kontrowersję, ale jedna z uczestniczek swoim zachowaniem dosłownie szokuje i mentorki będą miały naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Jak zareklamowała się przyszła dama? W bardzo szczerych słowach przedstawiła swoją osobę.

Projekt Lady
22.05.2018 11:59 Uczestniczki Projektu Lady zachwalają Rozenek. „Ale piękna, zaraz się posram”

Show Projekt Lady, pod kierownictwem Małgorzaty Rozenek, właśnie wróciło na ekrany! Wczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek programu. Niegrzeczne dziewczyny mają w domu w Radziejowicach, pod opieką Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska zmienić się w prawdziwe damy. Kontrowersyjne uczestniczki najbardziej podekscytowane były poznaniem gwiazdy TVN niż zadaniami powierzonymi im w programie. Małgorzata Rozenek w ostatnich miesiącach jest najjaśniejszą gwiazdą stacji TVN. Celebrytka zgarnęła niemal całą pulę, jeżeli chodzi o ostatnie sezony. Ledwo zdążył skończyć się sezon Iron Majdan, w którym występowała wraz ze swoim mężem, a stacja od razu zaczęła emisję Projektu Lady. Pierwszy odcinek według tradycji polegał głównie na przedstawieniu nam nowych uczestniczek. Trzynaście dziewczyn o wątpliwej reputacji i stylu hucznie przybyło do pałacu w Rozalinie. Na progu czekały na nie „mentorki” czyli specjalistki od prezentcji i savoir vivre – Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska.