Rozrywka.Lelum.pl > Sanatorium Miłość

Sanatorium Miłość

Sanatorium miłości
13.09.2023 21:32 "Sanatorium miłości": miesiąc temu był ich ślub. To, co teraz dzieje się między nimi jest niesłychane

Dariusz był uczestnikiem ostatniej edycji “Sanatorium miłości”. Pomimo swoich zakusów i zalotów nie udało mu się zdobyć serca żadnej z pań w programie, ale ten i tak okazał się przepustką do miłości. Ta rozwinęła się bardzo szybko, bo dziś ma już żonę.

Sanatorium miłości
07.09.2023 20:17 Horror uczestniczki "Sanatorium miłości". TO zabierało jej bliskich, jednego po drugim. Sama była o krok

Pełni radośni i witalności seniorzy z “Sanatorium miłości”, często za swoim uśmiechem skrywają niejedną, życiową tragedię, przez którą przyszło im przejść. Tak było chociażby w przypadku Joanny Dyrkacz, która była jedną z ulubienic widzów. Straszne, co ją spotkało.

Sanatorium miłości
06.08.2023 19:04 "Sanatorium miłości": Zalana łzami Marta Manowska przed kamerą. Wszystko uwieczniono, CO za chwile!

Choć dla wielu uczestników “Sanatorium miłości” ten program okazał się tylko, a może jednak aż przygodą w telewizji, to niektórzy bohaterowie faktycznie znaleźli tam drugie połówki. Świetnym przykładem są Gerard i Iwona, którzy wczoraj się pobrali. Na miejscu była Marta Manowska, która niejako ich swatała.

Gerard i Iwona
05.08.2023 18:06 Niezwykłe sceny na ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Na suknię panny młodej wszyscy patrzyli z zachwytem

Gerard i Iwona poznali się w drugiej edycji programu “Sanatorium miłości” i dziś można ich nazywać najpopularniejszą parą tego show. Ci nie tylko przetrwali próbę czasu, ale związali ze sobą na tyle mocno, że postanowili wziąć ślub, który ma miejsce właśnie dziś.

Uczestnik "Sanatorium miłości" ujawnił druzgocące fakty, fot. Facebook/Sanatorium miłości
17.07.2023 08:14 Po udziale w "Sanatorium miłości 1" los zgotował Ninie dramat. Inny uczestnik ujawnił druzgocące fakty

Nina Busk bez wątpienia była jedną z najbarwniejszych postaci pierwszej edycji programu “Sanatorium miłości”. Mało kto wie, że charyzmatyczna i optymistyczna kuracjuszka prywatnie zmagała się z poważnym problemem. Teraz prawdę na temat jej ostatnich miesięcy przed śmiercią ujawnił kolega z show Marek Jarosz.

Sanatorium miłości
21.03.2023 18:30 Ewa z "Sanatorium miłości" dogadza sobie w stolicy. Nie mogła oprzeć się pysznym słodkościom

Ewa zyskała popularność w ostatnim sezonie “Sanatorium miłości”. W show co prawda nie znalazła miłości, ostatecznie nie ulegając zalotom Józefa, ale na pewno odżyła. Widać to po jej ostatniej aktywności. Pojawia się na różnych wydarzeniach i w drogich, przyjemnych lokalach.Na swoim Instagramie udostępniła filmik z restauracji Magdy Gessler. Jak smakowało jej jedzenie?

Sanatorium miłości
02.03.2023 21:23 Wszyscy oniemieli na widok Anity z "Sanatorium miłości". Ona naprawdę ma 60 lat?

Anita z "Sanatorium miłości" urzekła wszystkich telewidzów. Seniorka wygląda jak nastolatka i ujmuje internautów swoją zgrabną sylwetką oraz zaskakującym wyczuciem stylu.Kuracjuszka w ogóle nie wygląda na 60-latkę. Fani w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem uczestniczki reality show.

Sanatorium miłości
02.03.2023 08:55 Wyciekła pominięta scena z "Sanatorium miłości". Nagrali rozmowę między Adamem i Krzyśkiem, teraz to się zacznie

Bohaterowie obecnie trwającego, piątego sezonu „Sanatorium miłości” są niewątpliwie osobami o barwnych, ciekawych charakterach. Na tyle, że producenci niektórych scen w telewizji nie emitują. Jedną z nich udostępnili za to w sieci.W mediach społecznościowych programu pojawiło się nagranie, którego głównymi bohaterami są Adam i Krzysztof. Widać, że panowie lubią sobie pożartować.

Bożena - Sanatorium miłości 5
27.02.2023 21:00 "Nie leżę na pieniądzach". Zdziwienie, w jakich warunkach mieszka Bożena z "Sanatorium miłości"

Bożena z programu "Sanatorium miłości" to artystyczna dusza, której własnoręcznie malowane obrazy zdobią ściany w całym mieszkaniu. Po śmierci męża wyremontowała dom i wciąż planuje zmiany. Obraz seniorki zdobi również mieszkanie jednego z uczestników show. Namalowała go specjalnie dla niego.

Sanatorium miłości
25.02.2023 19:36 Najpierw skandal, teraz radosne wieści z planu "Sanatorium miłości". Kolejna para ma się ku sobie?

Już w niedzielę, 26 lutego zostanie wyemitowany przedostatni odcinek 5. edycji "Sanatorium miłości". Na randkowiczów czeka wyjątkowa atrakcja. Gościem specjalnym będzie uczestnik 4. edycji programu i były piłkarz Legii Warszawa, Andrzej Sikorski. Czy w 9. odcinku programu pojawi się szansa na nową relację?

Sanatorium miłości
24.02.2023 15:43 Darek z "Sanatorium miłości" dostanie bajońską emeryturę. Polacy mogą pomarzyć o takich sumach

W przyszłym roku Dariusz z "Sanatorium miłości" może przejść na emeryturę. Liczy jednak na to, że pracodawca pozwoli ma na dłuższe wykonywanie obowiązków zawodowych. Pomimo tego, że tęskni za Polską to praca w Norwegii umożliwia mu życie na wysokim standardzie.Dariusz ze Szczecina jest bohaterem piątej edycji programu produkcji TVP. Od wielu lat pracuje jako kierowca autobusów w Norwegii. Wyjechał tam “za chlebem” chcąc zapewnić jak najlepszy byt swojej rodzinie.

Sanatorium miłości
23.02.2023 21:25 "Sanatorium miłości": wypowiedział się o współżyciu w związku. Skandaliczne słowa spadły na Polaków

Uczestnicy programu “Santorium miłości” łamią stereotypy dotyczące seniorów. Ci nie tylko potrafią się bawić, ale również dalej prowadzą aktywne życie seksualne. Bez ogródek mówił o nim Krzysztof.Mężczyzna ma 69 lat i od ponad 2 dekad jest wdowcem. Nie chce jednak rezygnować z przyjemności i uciech.

Sanatorium miłości
13.02.2023 09:53 Gwiazda "Sanatorium miłości 5" wyjeżdża z Polski. Zdradziła powód decyzji, nie zamierza wracać

W obecnie trwającym sezonie „Sanatorium miłości” nie brakuje kuracjuszy, którzy pomimo wieku nie zamierzają przestawać cieszyć się życiem. Wyjątkowy plan na emeryturę ma chociażby Iwona.Kobieta bez ogródek wyjawiła, że ostatnich lat życia nie zamierza spędzać w Polsce. Gdzie więc się wyniesie?

Sanatorium miłości
11.02.2023 15:57 Przykre, obrażają parę z "Sanatorium miłości". Wysyłają go do protetyka i stomatologa, "jak dziadek z wnuczką"

”Sanatorium miłości” to program otoczony bardzo pozytywną atmosferą, dlatego większość kuracjuszy ma wśród telewidzów tylko fanów. Są jednak tacy, którzy z jakichś powodów nie spodobali się oglądającym. Do tego grona można zaliczyć Józefa, który musi teraz czytać o sobie niezbyt przyjemne rzeczy w internecie. Pod ostatnim wpisem dotyczącym show fani dali znać, co myślą o nim i jego relacji z Ewą.

Sanatorium miłości
10.02.2023 22:30 60-letnia Anita z "Sanatorium miłości" chce dwóch mężczyzn, bez ogródek ujawniła, o czym marzy. Odważnie

W „Sanatorium miłości” było już wielu energicznych, wręcz tryskających witalnością seniorów. Zdecydowanie do tej grupy można zaliczyć Anitę, która opowiedziała ostatnio o jednej ze swoich fantazji.Co ciekawe, jej słowa nie przypadły do gustu widzom. Niektórzy wprost napisali, co o niej myślą.

Sanatorium miłości, Ilona Felicjańska
07.02.2023 11:44 Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej

„Sanatorium miłości” dopiero się rozkręca, a jedna z uczestniczek już znalazła się na ustach mediów w całej Polsce. Wszystko za sprawą gorących plotek. Według dociekliwych seniorka miała w przeszłości stanąć pomiędzy Iloną Felicjańską a jej mężem. 

Sanatorium miłości
06.05.2022 19:53 Przekazano oficjalną wiadomość w sprawie programu „Sanatorium miłości” na TVP

„Sanatorium Miłości” stało się absolutnym hitem Telewizji Polskiej i potwierdza to także obecnie trwająca, czwarta edycja. Teraz producenci przy pomocy uczestników ogłosili bardzo ważną wiadomość, która może zainteresować fanów show. Wiele osób zastanawiało się bowiem, co z kolejnym sezonem programu. Cóż, właśnie dostaliśmy na to odpowiedź.