Sopot

Maciej Stuhr, Festiwal w Sopocie
24.08.2023 22:25 Festiwal w Sopocie: Ze sceny nagle przekazano smutną informację. Miliony czekały na Ewę Bem. Przykre, co ogłoszono

Z ogromną pompą i nutą nostalgii ruszył czwarty, ostatni dzień Top of the Top Festival w Sopocie. Na scenie nie zabrakło takich gwiazd, jak Kayah, Andrzej Piaseczny, Mrozu, Natalia Przybysz, czy Ania Karwan. Wielu widzów oczekiwało także prawdziwej legendy polskiej sceny. Niestety, zamiast tego przekazano smutą wiadomość. 

Maciej Stuhr przed festiwalem w Sopocie
24.08.2023 20:13 Maciej Stuhr ma powody do obaw? Lawina komentarzy przed występem w Sopocie, wystarczyło jedno zdjęcie

Maciej Stuhr poinformował swoich fanów o tym, jak zamierza spędzić dzisiejszy wieczór. Okazało się, że aktor zawita w Operze Leśnej podczas prestiżowego festiwalu w Sopocie. Pod zdjęciem nie zabrakło lawiny komentarzy. Czy gwiazdor może mieć powody do obaw?

Sara James na Sopot Hit Festival
22.08.2023 18:19 Top of the Top Sopot Festival: przecież Sara James ma dopiero 15 lat! Naprawdę tak ubrała się na sopocką scenę

Wczorajszy koncert w ramach Top of The Top Sopot Festival spotkał się z ogromną dozą krytyki. Najpierw internautom nie podobały się występy gwiazd, a później narzekali na samych prowadzących. Teraz kolejna dawka krytyki spadła na Sarę James, a konkretnie jej niecodzienną stylizację.

Ludzie zestresowani przed Top of The Top Sopot Festival
22.08.2023 17:38 "Katorga", "boję się". Dziś w Sopocie ma zaśpiewać Agnieszka Chylińska, niestety płyną niepokojące komentarze

Wczorajszy koncert w ramach Top of The Top Sopot Hit Festivalu wywołał masę emocji i wrażeń. Już dziś fani mogą spodziewać się kolejnej dawki najlepszej muzyki, bo na scenie zagości sama Agnieszka Chylińska. Niestety, nie wszyscy z radością wyczekują dzisiejszego show.

Bolesne wieści o Top of The Top Sopot Festival
22.08.2023 16:41 Top of the Top Sopot Festival: bolesne wieści o Paulinie Krupińskiej, Julii Wieniawie, Małgorzacie Rozenek i trzech gwiazdach po 1 dniu festiwalu

Za nami pierwszy dzień długo wyczekiwanego Top of The Top Sopot Festival. Podczas poniedziałkowych występów nie zabrakło największych polskich gwiazd i masy emocji. Tymczasem fani głośno wyrazili swoje oburzenie. Nie wszyscy są zachwyceni tym, co zobaczyli na scenie.

nie żyje
13.08.2020 19:40 Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy

Sopot: mieszkańcy nie spodziewali się takiej tragedii. Mężczyzna zmarł przed budynkiem przychodni po tym, jak kazano mu czekać na wizytę u lekarza. Nie miał się kto nim zająć, prokuratura bada całą sprawę. Czy można było uniknąć tej tragedii?Sopot był miejscem trudnej do przewidzenia tragedii. Wczoraj, w środę 12 sierpnia, mężczyzna źle się poczuł i pojechał do przychodni przy ulicy Chrobrego. Kazano mu czekać prawie godzinę na wizytę. Niestety, nie doczekał się. Zmarł przed budynkiem. Miał 68 lat.

Agnieszka Włodarczyk
11.08.2020 23:51 Dramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno

Kiedy 11 sierpnia na plaży w Sopocie w pobliżu wejścia nr 23 doszło do niebezpiecznej sytuacji, służby natychmiast rzuciły się na ratunek. Niestety, było już za późno. Mężczyzna nie przeżył.Mężczyzna nagle stracił przytomność. Mimo natychmiastowej reakcji służb i akcji reanimacyjnej poszkodowany zmarł na miejscu. O dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się we wtorek 11 sierpnia w godzinach wieczornych na jednej z sopockich plaż, doniósł Dziennik Bałtycki. Niestety, to już kolejna ofiara.