Rozrywka.Lelum.pl > Świat Według Kiepskich

Świat Według Kiepskich

Bartosz Żukowski pokazał ukochaną
11.08.2023 09:17 Bartosz Żukowski pokazał swoją przepiękną partnerkę. Ma niemal niespotykane imię

Bartosz Żukowski od dłuższego czasu pojawiał się w mediach, głównie za sprawą swojej ciągnącej się przez lata rozprawy sądowej oraz walki o alimenty z byłą już żoną. Teraz aktor, który zasłynął rolą Waldka z Kiepskich pochwalił się nową miłością. Niewiarygodne, kim jest jego ukochana.

Bartosz Żukowski
11.02.2023 14:56 Bartosz Żukowski wydał dramatyczny apel, sam sobie nie poradzi. "Walduś" błaga o pomoc

Bartosz Żukowski wydał poruszający apel na swoim profilu na Instagramie. Gwiazdor kultowego serialu “Świat według Kiepskich” pilnie prosi fanów o pomoc. O co dokładnie chodzi?

Świat Według Kiepskich
13.07.2022 19:55 „Świat według Kiepskich”: Wielkie zaskoczenie, widzowie zobaczą nowe odcinki. Boczek wyjechał, po Paździochu został głos

Dobra wiadomość dla wielbicieli serialu „Świat według Kiepskich”. Jak się okazało, stacja Polsat zamierza wyemitować jeszcze kilkanaście odcinków produkcji. Ich premiery można spodziewać się jesienią tego roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Kilka tygodni temu przedstawiciele Polsatu zapowiedzieli koniec kultowej serii „Świat według Kiepskich”. Fani mieli na dobre pożegnać się z produkcją po 20 latach i prawie 600 odcinkach. Okazuje się jednak, że ich ulubieni bohaterowie jeszcze wrócą na ekrany.

Świat według Kiepskich
01.06.2022 14:28 Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Czy to koniec kultowego serialu Polsatu?

Serial „Świat według Kiepskich” emitowany jest od 1999 roku. Dyrektorka programowa stacji Polsat Nina Terentiew poinformowała, że stacja planuje zakończyć zdjęcia do produkcji. Powodem ma być śmierć aktorów, grających w nim główne role. Portal Wirtualne Media rozmawiał z Terentiew na temat planów kanału wobec serialu. Niestety, kobieta nie miała dobrych wiadomości do przekazania.

Świat według Kiepskich
24.12.2021 15:09 Smutne informacje dla fanów serialu „Świat według Kiepskich”. Nie żyje już kilkudziesięciu aktorów produkcji

„Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Na ekrany telewizorów trafił w 1999 roku. Niestety oznacza to, że wielu uwielbianych aktorów, wcielających się w kultowe role już zmarło. Będziecie zaskoczeni, jak duża jest dokładna liczba. Niestety, lista aktorów serialu Polsatu, którzy już odeszli, jest przerażająco długa. Do tego stopnia, że w mediach coraz częściej czyta się o fatum lub klątwie, jaka ma ciążyć nad produkcją.

Świat według Kiepskich
13.10.2021 18:50 Zofia Czerwińska zmarła w 2019 roku. Teraz w „Kiepskich” zastąpi ją Hanna Klepacka

Po ponad półtorarocznej przerwie „Świat według Kiepskich” wraca na antenę Polsatu. Można spodziewać się kilku nowości. Wiadomo już, że fani serialu powitają nową ekspedientkę w sklepie „U Stasia”. Zofię Czerwińską, czyli serialową Panią Malinowską zastąpi Hanna Klepacka. Aktorka znana m.in. z „Barw Szczęścia” wcieli się w postać Adelajdy Muchomorek. To nie jedyna niespodzianka, która czeka wiernych fanów produkcji.

Świat według Kiepskich
14.03.2021 16:50 Kiedy koniec serialu „Świat według Kiepskich”? Dyrektor programowa Polsatu właśnie poinformowała

Po śmierci wielkich gwiazd serialu „Świat według Kiepskich” fani zaczęli się zastanawiać, co dalej z produkcją. Przecież bez Boczka i Paździocha to już na pewno nie będzie to samo. Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu poinformowała, jak będzie wyglądała przyszłość serii. Czy fani mogą spać spokojnie? Sprawa jest zupełnie jasna. Terentiew jest dobrej myśli.

Świat według Kiepskich
24.02.2021 12:14 W mieszkaniu Mariana Paździocha w ,,Świecie według Kiepskich” zamieszka nowy lokator. Prawdopodobnie zagra go Sławomir Szczęśniak

Jest to duża niespodzianka. Dariusz Gnatowski pozostał niezastąpiony. Jak ułoży się nowa sytuacja w sitcomie?„Świat według Kiepskich” będzie miał nowych aktorów. Po śmierci Ryszarda Kotysa – Marian Paździoch zniknie i zastąpi go nowy lokator. Wiadomo już, kto zostanie sąsiadem kiepskich – zagra go słynny dziennikarz, raper i okazyjny aktor, Sławomir Szczęśniak.

01.02.2021 19:12 Co dalej ze „Światem według Kiepskich”? Producenci podjęli zdumiewającą decyzję

Kilka dni temu Polskę obiegła fatalna informacja o śmierci Ryszarda Kotysa. Aktor przez ponad 20 lat wcielał się w postać Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. Od tego momentu fani zaczęli się zastanawiać, co dalej z popularnym sitcomem. Okazuje się, że producenci nie mają zamiaru kończyć z projektem. Jeden z byłych reżyserów Kiepskich, Janusz Sadza wyraził w mediach społecznościowych swoje oburzenie. Śmierć jednego z głównych aktorów serialu Świat według Kiepskich spowodowała wielki żal i smutek w sercach telewidzów. Przypomnijmy, że w październiku ubiegłego roku pożegnaliśmy Dariusza Gnatowskiego, czyli serialowego Arnolda Boczka. Mimo tego produkcja ma być kontynuowana.

marzena kipiel-sztuka
20.10.2020 23:29 Przyjaciele ze ”Świata według Kiepskich” żegnają Dariusza Gnatowskiego. Pojawił się poruszający wpis

Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został godnie pożegnany przez swoich przyjaciół z planu. W mediach społecznościowych sitcomu pojawił się bardzo wzruszający wpis, w którym pożegnano odgrywającego w serialu rolę Arnolda Boczka aktora Dariusza Gnatowskiego. To bardzo smutny dzień dla wszystkich wielbicieli artysty oraz przygód bohaterów Świata według Kiepskich.Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został pożegnany przez swoich przyjaciół z planu serialu. W mediach społecznościowych pojawił się bardzo wzruszający wpis żegnający aktora. Fani jednoczą się w bólu z obsadą aktorską oraz producentami popularnego sitcomu. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wyrażają swoje ubolewanie.

dariusz gnatowski
20.10.2020 21:39 Wszyscy znaliśmy go z roli Boczka ze ”Świata według Kiepskich”. Aktor nie żyje, ujawniono powód hospitalizacji

Świat według Kiepskich: nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor miał 59 lat. Jak podaje RMF FM miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Smutną wiadomość w rozmowie z dziennikarzami radia potwierdził Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.Niestety, ale potwierdziło się najgorsze. Dariusz Gnatowski nie żyje. Informacja wstrząsnęła fanami z całej Polski. Największą popularność aktorowi przyniosła rola w serialu Świat według Kiepskich.

polsat
22.06.2020 17:23 Polsat przekazał wiadomość, której nikt się nie spodziewał. Oficjalna decyzja wbije widzów w fotele

Rzekoma decyzja Polsatu wstrząsnęła zarówno fanami serialu, jak i samymi aktorami, którzy od ponad dwóch dekad wcielają się w uwielbiane przez Polaków postacie. Gdy sieć obiegła wieść o rzekomym zakończeniu zdjęć, także oni wypowiedzieli się na ten temat. Jaka jednak jest prawda? Polsat postanowił odnieść się do plotek.Polsat przekazał wiadomość, której chyba nikt się nie spodziewał. Jakiś czas temu media podały informację, jakoby jedna z najpopularniejszych produkcji stacji miała zniknąć z anteny. Wieść zaskoczyła fanów serialu, który od 1999 roku przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Teraz stacja wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

gogglebox
14.05.2020 15:58 Nie żyje aktor ”Świata według Kiepskich”. Córka przekazała bardzo smutną wiadomość

Jerzy Łapiński nie żyje. Słynny aktor odszedł w wieku 79 lat. Smutną wiadomość o śmierci cenionego artysty przekazała jego córka. Żegnaj, tato – napisała w mediach społecznościowych. Fani mężczyzny, którego wybitną grę mogliśmy podziwiać nie tylko na deskach teatru, składają kondolencje i łączą się w bólu.Godzinę temu media obiegła smutna informacja. Nie żyje uwielbiany polski aktor Jerzy Łapiński. Tragiczne wieści zostały potwierdzone przez córkę artysty, która opublikowała pożegnalny post na Facebooku.