Rozrywka.Lelum.pl > Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba
18.09.2023 17:57 Sylwia Bomba ujawnia smutną prawdę o relacji z teściową. Przykre, co działo się po śmierci ojca Tosi

Sylwia Bomba gościła jakiś czas temu w podcaście “Pudelka”. Dziennikarz, z którym rozmawiała, nie omieszkał poruszyć tematu zmarłego ojca jej córeczki, jednak to wcale nie to, jak dziewczynka zareagowała na jego odejście, wywołało najwięcej emocji. Sylwia Bomba właśnie podzieliła się ze światem szokującą prawdą o relacji z teściową.

Sylwia Bomba z córeczką
12.06.2023 12:57 Niesłychane, czego Sylwia Bomba z "Gogglebox" uczy córkę. Przecież Tosia ma tylko 4 latka, odważna decyzja

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Choć obecnie nie występuje już w duecie z Ewą Mrozowską, wciąż komentuje seriale i programy rozrywkowe na antenie TTV. Celebrytka prężnie działa także w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi 823 tysiące osób. Sylwia Bomba w swoje działania chętnie włącza także własną córkę. Ostatnio pokazała, że wspólnie zdobywają zaskakujące umiejętności. 

Sylwia Bomba
01.02.2022 09:09 Sylwia Bomba z „Gogglebox” ze łzami w oczach wyznała, co stało się na wyjeździe. Córka doprowadziła ją do łez

Sylwia Bomba największą popularność zyskała dzięki udziałowi w show „Gogglebox”. Uczestniczka kontrowersyjnego programu spełnia się obecnie jako influencerka i z dumą prezentuje swoje zdjęcia z córką. Niedawno w sieci pojawiła się fotografia płaczącej gwiazdy. Co się stało? Sylwia Bomba z „Gogglebox” od dłuższego czasu z powodzeniem zajmuje się prowadzeniem swoich social mediów. Gwiazda nagrała niedawno InstaStory, na którym widzimy zapłakaną influencerkę. Co wydarzyło się na wyjeździe z córką?

Sylwia Bomba
27.09.2021 22:23 Sylwia Bomba szczerze o kulisach „Tańca z gwiazdami”

Sylwia Bomba jest uczestniczką 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Od kilku dni w internecie wrze na jej temat – celebrytka ma być na planie show bardzo nieprzyjemna dla reszty ekipy. Bomba postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. Kilka dni temu Pudelek przeprowadził rozmowę z anonimowym informatorem, który doniósł, że Bomba w programie jest bardzo problemowa i trudna we współpracy. Ma bardzo niegrzecznie odnosić się do pozostałych osób na planie. Na dodatek ma nie rozumieć idei „zero waste”, którą Polsat realizuje poprzez wykorzystanie w show sukienek z poprzednich sezonów.

Sylwia Bomba
13.08.2020 21:18 Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera

Sylwia Bomba w końcu odpowiedziała na pytania o operacje plastyczne. Internauci nie mogli się powstrzymać przed licznymi spekulacjami, dotyczącymi jej spektakularnej metamorfozy. Wyjawiła całą prawdę. Są podstawy, żeby jej wierzyć?Sylwia Bomba to jedna z gwiazd coraz bardziej popularnego programu Gogglebox. Przed telewizorem. Celebrytka jest znana z tego, że wyszła za kilkanaście lat starszego mężczyznę oraz ze schudnięcia 30 kilogramów w krótkim czasie. Czy jej aktualny wygląd to tylko efekt diety?