Rozrywka.Lelum.pl > Szczena

Szczena

Ryszard "Szczena"
27.08.2023 13:09 FATALNE wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", w Holandii byli w szoku, gdy zobaczyli w jakim jest stanie

Udział w “Chłopakach do wzięcia” przyniósł Ryszardowi “Szczenie” Dąbrowskiemu ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety kariera mężczyzny nie potoczyła się w kierunku, który obstawiali fani. Media obiegły plotki o jego prywatnych problemach, głośno też było o jego pobycie w więzieniu. Teraz okazuje się, że na światło dzienne wyszły kolejne szokujące fakty o życiu Szczeny.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” wrócił do nałogu?
14.08.2023 17:17 Przykre wieści o "Szczenie" z "Chłopaków do wzięcia". Smutna prawda wyszła na jaw

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna zasłynął jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów tego reality show, który dość często pakował się w kłopoty. 

Ryszard Dąbrowski
14.07.2023 19:09 "Chłopaki do wzięcia": Ukochana Szczeny nagle pokazała się fanom, wszyscy zamarli. Gratulacjom nie ma końca. "Kochaj ją, Ryśku"

Ryszard Dąbrowski jest wszystkim lepiej znany jako Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna ma za sobą kilka naprawdę burzliwych lat, w trakcie których miał problemy z używkami, a nawet trafił do więzienia. Ciągle trwała przy nim jego wierna Joanna. Ta zaliczyła teraz spektakularną metamorfozę.

Ryszard Dąbrowski
17.06.2023 14:01 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" znów wpakuje się w kłopoty? Więzienie, walka pod wpływem...

Ryszard Dąbrowski, który jest szerzej znany jako Szczena, to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczny bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna, który święty absolutnie nie jest, od niedawna jest już na wolności i jak widać, nie zamierza rezygnować z branży rozrywkowej.W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, według której weźmie udział w głośnym i kontrowersyjnym wydarzeniu.

Joanna Wielocha
13.06.2023 11:07 Joanna Wielocha po długiej przerwie pokazała syna Szczeny. Tak ślicznego chłopca nie widzieliśmy już dawno

Ryszard Dąbrowski, szerzej znany jako Szczena kilka tygodni temu wrócił do aktywności w mediach społecznościowych po tym, jak wyszedł z zakładu karnego. Teraz Joanna Wielocha, jego partnerka, opublikowała zdjęcie mężczyzny ze swoim synem.Ten został jakiś czas temu odebrany rodzinie i przekazany do rodziny zastępczej. Czyżby wrócił do nich?

Szczena
07.06.2023 16:39 Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek

Mimo iż występ w “Chłopakach do wzięcia” już dawno za nim, Ryszard "Szczena" Dąbrowski wciąż pojawia się na językach fanów programu. Chętnie śledzą oni media społecznościowe mężczyzny, w których ten regularnie dzieli się swoją codziennością.Najnowszy filmik opublikowany przez Szczenę na TikToku może zaniepokoić fanów. Bohater “Chłopaków” zaprezentował się na nim kompletnie odmieniony. Co mu się stało?

Szczena
21.05.2023 18:09 Za co "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia? Przerwał milczenie, rozwiał wątpliwości

Ryszard Dąbrowski, lepiej znany jako Szczena  to prawdopodobnie najpopularniejszy bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Przez kilkanaście miesięcy nie kontaktował się z widzami, bo miał siedzieć w zakładzie karnym. Za co?Ludzie, którzy go obserwują, ciągle go o to dopytują. Mężczyzna postanowił nieco tę kwestię wyjaśnić, choć całkowicie się nie wytłumaczył.

Chłopaki do wzięcia Szczena dom
19.05.2023 18:41 "Chłopaki do wzięcia": Szczena pojechał do swojego starego domu. Smutny widok. "Szkoda mamy"

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, jest jednym z najpopularniejszych – a na pewno najbardziej kontrowersyjnych – bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Ostatnio zdaje się nieco wychodzić na prostą. Mężczyzna spędził dwa lata w więzieniu, ale ostatnio wyszedł na wolność. Szczena odwiedził działkę, na której jeszcze nie tak dawno stał dom, w którym mieszkała jego mama. 

Szczena Chłopaki do wzięcia
08.05.2023 20:39 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zasiał ziarno ciekawości. Jest w związku z Joanną?

Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia” zaskoczył fanów swoim najnowszym nagraniem na TikToku. Czy to możliwe, że gwiazdor reality show znów powrócił do swojej ukochanej Joanny Wielochy?Jakiś czas temu uwielbiany przez fanów uczestnik reality show trafił do więzienia i słuch o nim zaginął. Teraz wygląda na to, że mężczyzna powrócił do rodziny, a co więcej dał kolejną szansę matce swojego syna. Przynajmniej na to wskazuje jego ostatnie nagranie.

Chłopaki do wzięcia, Szczena
19.03.2023 14:09 Poszedł do domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Widok wnętrza ściął go z nóg

Nagranie zamieszczone w mediach wywołało niemałą furorę. Internauta udał się do domu, w którym wraz z matką i rodziną mieszkał Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia". Widzowie zapamiętali budynek jeszcze z pierwszych odcinków. Jak wygląda teraz?Widzowie już na pierwszy rzut oka rozpoznali budynek, który wielokrotnie oglądali na ekranie.  To tam padały najbardziej kultowe kwestie i toczyło się życie Ryszarda. 

Chłopaki do wzięcia
09.11.2022 23:42 Asia z „Chłopaków do wzięcia” przerwała milczenie, widok na jej profilu zaskoczył fanów. W końcu odzyskała synka?

Ryszard „Szczena” Dąbrowski i Asia, uczestnicy programu „Chłopaki do wzięcia” przechodzili jakiś czas temu pewne problemy. Teraz kobieta zamieściła w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie. Czyżby odzyskała synka? Joana Wielocha i Rysiek, którzy poznali się w programie TTV, nawet wystąpili gościnnie w innym show stacji „Dżentelmeni i wieśniacy”, jakiś czas temu doczekali się synka Marcelka.

Chłopaki do wzięcia
28.04.2022 20:20 Co się dzieje z Mariolą z „Chłopaków do wzięcia”? Szczena był w niej zakochany do szaleństwa

Widzowie zapewne pamiętają jeden z pierwszych poważnych związków Szczeny z programu „Chłopaki do wzięcia”. W 5. sezonie jego serce zajęła Mariola, jednak później losy pay rozdzieliły się, a wielu widzów ciekawi, co stało się z dawną ukochaną bohatera. Paradokument „Chłopaki do wzięcia” już od 8 lat cieszy się wielkim zainteresowaniem widowni. Jeszcze w 2019 roku portal „Wirtualne media” donosił, że jest to jeden z najchętniej oglądanych programów na kanale Polsat, a także wśród innych programów tematycznych, zaś dyrektor stacji z dumą ogłaszał, że osiągający wspaniałe wyniki projekt będzie kontynuowany w następnych latach. I rzeczywiście, obecnie emitowana jest już 21. edycja, a widzowie chętnie śledzą losy obecnych uczestników — Pawła, Michała, czy Kuby, a w komentarzach chętnie wspominają tych, którzy zniknęli z anteny.

Chłopaki do wzięcia
03.12.2021 10:28 Dopiero skandal z dzieckiem, a teraz taka wiadomość. Szczena z ”Chłopaków do wzięcia” wprawia w osłupienie

Niedawny bohater skandalu z dzieckiem Ryszard „Szczena” Dąbrowski z programu „Chłopaki do wzięcia” został ”gwiazdorem” najnowszego teledysku disco polo grupy Młode Wilki. Razem ze swoją żoną Asią wystąpili w klipie piosenki pt. „Piękna jak róża”. Ich angaż miał być bardzo przemyślany przez artystów. Gwiazdor YouTube, uczestnik „Chłopaków do wzięcia”, niedawny przeciwnik Marcina Najmana na gali MMA VIP 3, a teraz bohater teledysku. Trzeba przyznać, że kariera „Szczeny” rozwija się coraz prężniej.

Chłopaki do wzięcia
29.10.2021 19:25 Awantura z udziałem Szczeny i Najmana

Dziś wieczorem (29.10.21) w Częstochowie odbędzie się gala MMA-VIP 3. Wszyscy czekają na pojedynek, w którym Ryszard „Szczena” Dąbrowski zmierzy się z Marcinem Najmanem. Tymczasem panowie najwyraźniej postanowili „potrenować” przed walką. Internet obiega nagranie z ich kłótni w hotelu. Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w Częstochowie. Zaplanowano na niej dziewięć walk. Rozpocznie się o godzinie 19:00; a walka wieczoru zacznie się między godz. 22:00 a 23:00. Tymczasem już wczoraj doszło do niezapowiedzianej walki między Szczeną a Najmanem.

Chłopaki do wzięcia
16.10.2021 21:18 Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów

Ryszard Dąbrowski, pseudonim „Szczena” wystosował na Facebooku dramatyczny apel. Mężczyzna znany z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” prosi swoich fanów o pomoc. Ryszard „Szczena” Dąbrowski stał się znany dzięki serialowi stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia”. To program emitowany od 2012 roku. Powstało już 19 serii. Widzowie mogli oglądać zmagania Szczeny z jego własnymi demonami. Dąbrowski w programie zmagał się z alkoholizmem oraz problemami z agresją. Miewał też konflikty z prawem. Tym razem jednak sam Szczena nie ma żadnych problemów – martwi się za to o kogoś innego, i w imieniu tej osoby błaga o pomoc.

Ryszard Dąbrowski
08.05.2021 13:08 Polskę obiegły zdumiewające wieści o Szczenie z „Chłopaków do wzięcia”. Ryszard Dąbrowski nowym zawodnikiem organizacji MMA VIP

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich swoich fanów. Jak przekazał portal mma.pl, bohater programu Chłopaki do wzięcia został nowym zawodnikiem organizacji MMA VIP. Co więcej, podczas konferencji prasowej doszło między nim a innym zawodnikiem do szarpaniny. Konferencja z udziałem Szczeny zakończyła się interwencją ochrony. Bohater programu Chłopaki do wzięcia poróżnił się z Psychotropem – zawodnikiem, który stanie do walki w drugiej edycji gali Marcina Najmana.

Chłopaki do wzięcia Szczena
29.03.2021 00:04 Pojechali z kamerą do domu Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. Wideo ze spotkania trafiło do sieci

Szczena z Chłopaków do wzięcia zyskał na popularności dzięki udziałowi we wspomnianym programie. Po wystąpieniu w produkcji stał się niemalże celebrytą. W związku z tym w ostatnim czasie miał gości w postaci YouTubera z kanału Disco Frodo i jego współtowarzysza. Po dojechaniu na miejsce niestety nie zastali gospodarza w domu. Dopiero po chwili zaskoczył ich swoją obecnością, wyłaniając się zza budynku. Szczena był wyraźnie zadowolony z wizyty YouTubera i jego towarzysza. Chłopaki nagrali pociesznego vloga, który obejrzało już kilka tysięcy osób.

Chłopaki do wzięcia Szczena
27.02.2021 18:35 Szczena niedawno został ojcem. Teraz opublikował zdjęcie Asi, młodej mamie służy macierzyństwo

Ryszard Szczena Dąbrowski, bohater „Chłopaków do wzięcia”, niedawno został ojcem. Jego partnerka, Asia, którą widzowie również często oglądali na ekranie, wróciła do swojego partnera. Szczena pokazał wspaniałe zdjęcie. Macierzyństwo wyraźnie służy Asi. Widać to również na wstawionym przez jej partnera zdjęciu.