Rozrywka.Lelum.pl > Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia
05.05.2021 18:14 Szymon Hołownia właśnie przekazał druzgocącą wiadomość. Kondolencje spływają z całego kraju

Szymon Hołownia przeżywa żałobę, o czym poinformował podczas jednej z ostatnich transmisji. To właśnie rodzinna tragedia była powodem jego ograniczonej obecności w mediach w ostatnim czasie. Szymon Hołownia ujawnił, że zmarła jego teściowa. Gdy wydawało się, że kobieta pokonała koronawirusa i dochodzi do siebie, stało się najgorsze. Teraz cała rodzina przeżywa stratę. Polityk wspomniał o swojej małej córeczce.

szymon hołownia
13.07.2020 16:37 Szymon Hołownia w końcu przerwał milczenie. Powiedział, co naprawdę myśli o Rafale Trzaskowskim

W pierwszej turze wyborów Andrzej Duda zdobył aż 41,8 proc., natomiast jego najpoważniejszy rywal Rafał Trzaskowski – 30,4 proc. Tuż za nimi znalazł się właśnie Szymon Hołownia – z wynikiem 13,3 proc. Niezależny kandydat wypowiedział się na temat Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia wreszcie przerywa milczenie. Jeden z kandydatów w tegorocznych wyborach prezydenckich wypowiedział się na temat swojego rywala, z którym przegrał – Rafała Trzaskowskiego. Co niezależny kandydat tak naprawdę myśli o kontrkandydacie Andrzeja Dudy? Zdradził to w rozmowie z Radiem ZET.

marcin prokop
30.06.2020 17:49 Wiemy, na kogo zagłosuje Szymon Hołownia w II turze wyborów. Jak zareagują jego wyborcy?

Szymon Hołowia nie krył swojego zadowolenia z wyników, jakie osiągnął podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich. Ten zapowiedział już, że zamierza w słusznym celu wykorzystać, to co osiągnął. Pojawia się jednak pytanie, jaką politykę wesprze Hołownia w II turze wyborów prezydenckich?II tura wyborów zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się już 12 lipca. To ona zdecyduje, kto zasiądzie na prezydenckim fotelu. Największym konkurentem obecnego prezydenta Andrzeja Dudy, okazał się być Rafał Trzaskowski. Którego z nich w głosowaniu wybierze Szymon Hołownia, który znalazł się na trzecim miejscu, w pierwszej turze wyborów? Jak na jego decyzję zareagują wyborcy?

marcin prokop
30.06.2020 16:01 Szymon Hołownia apeluje do Polaków. Miał już dosyć, zabrał głos w ważnej sprawie

Szymon Hołownia zaapelował do wszystkich Polaków w sprawie ogromnej dyskusji na temat II tury wyborów prezydenckich, która odbywa się kosztem wizerunku bezpartyjnego kandydata na głowę państwa. Swoją wypowiedź skierował także do wyborców Rafała Trzaskowskiego.Szymon Hołownia zdobył trzecie miejsce i 13,3 procent głosów polskich obywateli. To wysokie poparcie sprowokowało Rafała Trzaskowskiego do aktywnej agitacji zwolenników Szymona Hołownii, co zdecydowanie nie spodobało się bezpartyjnemu kandydatowi.

Szymon Hołownia
29.06.2020 21:28 Zaskakujący plan Szymona Hołowni. Dotyczy wszystkich ojców w Polsce, ujawnił prawdę

Szymon Hołownia zdobył poparcie Polaków przez poglądy, które odpowiadają na największe potrzeby i problemy obywateli. Wielokrotnie zaznaczał, że nie ma prawa narzucać całemu społeczeństwu swojego prywatnego zdania — wiemy dokładnie, jaki był jego plan.Szymon Hołownia okazał się największym zaskoczeniem wyborów prezydenckich. Mimo iż mężczyzna pojawił się w polityce kilka miesięcy temu, zawładnął sercami milionów Polaków i zajął trzecie miejsce w pierwszej turze głosowania. Jakiś czas temu ujawnił swój zaskakujący plan, który dotyczył wszystkich obywateli. Znamy całą prawdę.

marcin prokop
29.06.2020 17:26 Zaskakujące informacje obiegły całą Polskę. Wiemy, komu Szymon Hołownia „odebrał” głosy

Należy zaznaczyć, że Szymon Hołownia to nowa postać na politycznej scenie. W związku z czym radość samego zainteresowanego, jak i jednego z członków sztabu wyborczego Szymona Hołowni – Michała Kobosko, jest zupełnie uzasadniona.Szymon Hołownia, jak sam podkreśla, jest bardzo zadowolony z wyników obecnych wyborów prezydenckich. A wręcz są one, jego spełnieniem marzeń. Według badania late poll, które zostało zrealizowane przez Ipsos, wynika, że polityk zdobył trzecie miejsce i blisko 14 procent poparcia. Komu w takim razie podebrał głosy?

SZYMON HOŁOWNIA
29.06.2020 14:22 Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem, na drugim miejscu Hołownia. Opublikowano przełomowe wyniki wyborów prezydenckich

Wybory prezydenckie 2020 wzbudzają wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu chodzi o dalsze losy naszego kraju oraz nas samych. W związku, z czym od kilku dni na językach rodaków oraz w mediach przewijają się ciągle te same nazwiska, walczące o fotel prezydencki w Polsce. Właśnie zostały opublikowane zaskakujące wyniki.Rafał Trzaskowski z najlepszym wynikiem w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020? Tak wynika z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą. Według najnowszych informacji na drugim miejscu jest Szymon Hołownia. Cała Polska żyje pierwszymi wynikami wyborów prezydenckich, pojawiają się także pierwsze sondaże dotyczące drugiej tury wyborów. Tymczasem do Polski napływają zaskakujące informacje.

BENEDYKT XVI
29.06.2020 10:30 Szymon Hołownia podjął nieoczekiwaną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji, zaskoczył całą Polskę

Szymon Hołownia właśnie ogłosił nieoczekiwaną decyzję. Niezależny kandydat na zajęcie prezydenckiego stołka zabrał głos. Zrobił to zaraz po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów. Jak wynika z sondażu, kandydat zdobył 13,3 procent poparcia. Hołownia odniósł się do tych wyników, pokazując swoją satysfakcję i zadowolenie. Zapowiedział także coś nieoczekiwanego. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.Jeden z tegorocznych kandydatów na prezydenta zapowiedział właśnie, że to dopiero początek jego drogi. Szymon Hołownia oficjalnie ogłosił poprowadzenie ruchu obywatelskiego. Z nieoficjalnych informacji portalu interia.pl, wynika także, że kandydat na prezydenta wystartuje w wyborach parlamentarnych.

szymon hołownia
29.06.2020 00:47 Szymon Hołownia zabrał głos. Wiadomo na kogo nie zagłosuje, mocne słowa kandydata na prezydenta

Szymon Hołownia w I turze wyborów prezydenckich zajął trzecie miejsce. Według sondażu exit poll’u bezpartyjny kandydat na prezydenta zdobył 13,3 procent głosów. Po ogłoszeniu wyników Hołownia dziękował wyborcom. Wyjawił także swoje obawy dotyczące przyszłości państwa i wyjaśnił, na kogo nie zagłosuje w II turze.To jest wynik moich marzeń – powiedział Szymon Hołownia tuż po ogłoszeniu wyników sondażowych. Polityk dziękował swojemu sztabowi wyborczemu, dziękował też Polakom za głosy. Skomentował także II turę wyborów: Druga rzecz, która budzi niepokój, to wynik mojego głównego kontrkandydata – wyraził swoje obawy kandydat na prezydenta.

27.05.2020 22:32 Skandal z Szymonem Hołownią. Zaatakowała go była gwiazda Polsatu, nikt się nie spodziewał

Szymon Hołownia śmiało wyraża swoje poglądy nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w telewizji. Dla wielu osób są one kontrowersyjne, inni się z nim zgadzają. Pewne niewłaściwe zachowanie polityka, wyłapała dziennikarka Polsatu, czego nie omieszkała skomentować. Szymon Hołownia to jeden z kandydatów na prezydenta. Polityk w trakcie trwania swojej kampanii często wypowiada się w mediach i komentuje zachowania swoich współkandydatów. Była gwiazda Polsatu, Paulina Młynarska stanęła w obronie Kidawy-Błońskiej. Nie spodobało jej się, jak polityk określił osobę, z którą jeszcze do niedawna przyszło mu konkurować.

Szymon Hołownia
20.05.2020 09:30 Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt

Szymon Hołownia został przyłapany przez fotoreporterów Faktu podczas nietypowej sytuacji. Kandydat na prezydenta jadąc swoją limuzyną, został zatrzymany na ulicy przez bezdomnego mężczyznę, któremu wręczył przez otwarte okno samochodu plik pieniędzy. Na jaw wyszło, że bezdomny to bardzo bliska osoba dla kandydata na fotel prezydenta Polski.Szymon Hołownia, który lata dał się poznać szerszemu gronie odbiorców jako prowadzący popularne talent show, dziś kandyduje o fotel prezydenta. Teraz na jaw wychodzą nieznane fakty na temat publicysty. Po tym, jak znany dziennikarz wręczył pieniądze bezdomnemu, okazało się, że mężczyźni wcale nie byli sobie obcy.

żona
01.05.2020 10:09 Żona Szymona Hołowni wbiła szpilę Agadzie Dudzie? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Żona Szymona Hołowni odpowiedziała na nurtujące internautów pytania. Padło także zdanie, które poniekąd nawiązuje do obecnej Pierwszej Damy. Czy Urszula Brzezińska-Hołownia wbiła szpileczkę Agadzie Dudzie? Jej słowa dają do myślenia.Wybory na prezydenta 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Wciąż jest wokół nich sporo zamieszania, niektórzy liczą, że się jednak nie odbędą. Tak czy inaczej, kandydaci i ich żony zakasają rękawy i przedstawiają swoje programy oraz plany. Słowo zabrała także Urszula Brzezińska-Hołownia, żona Szymona Hołowni, kandydata na prezydenta.