Rozrywka.Lelum.pl > Telewizja

Telewizja

Stacja telewizyjna
14.12.2021 13:17 Zmiana standardu nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej. Co trzeba wiedzieć?

Telewizja w 2022 roku. Nastąpi zmiana standardu nadawania programów naziemnej telewizji cyfrowej. Widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione programy w lepszej jakości obrazu niż dotychczas. Telewizja w 2022 roku zostanie jeszcze bardziej ulepszona pod względem jakości obrazu. Jak wynika z danych Krajowego Instytutu Mediów, wciąż połowa Polaków nie zdaje sobie z tego sprawy.

atm rozrywka
25.02.2021 17:08 Kanał ATM Rozrywka zakończył nadawanie. Jego miejsce zajmie stacja dla seniorów

Kanał ATM Rozrywka zniknął dziś z multipleksu MUX-1. Wygasła mu koncesja, a nowej wciąż nie wydała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji – informował rano portal money.pl. Teraz businessinsider.com.pl donosi, że konkurs został rozstrzygnięty. Polacy będą mogli oglądać stację Silver TV. W środę wygasła 10-letnia koncesja stacji ATM Rozrywka. Konkurs na miejsce na pierwszym multipleksie telewizji naziemnej (MUX-1) został już rozstrzygnięty – wygrał Silver TV, należący do telewizyjnej firmy Michała Winnickiego.

Teleturniej
23.02.2021 23:27 Uczestnik teleturnieju nie mógł znieść przegranej. Zdemolował studio, wszystko się nagrało

Teleturniej Gettu betur, jest jednym z najpopularniejszych w Islandzkiej telewizji. Podczas emisji jednego z odcinków doszło do niecodziennej sytuacji. Uczestnik nie mogąc pogodzić się z porażką zdemolował swoje stanowisko, po czym opuścił opuścił studio prawdopodobnie wyrządzając szkody za kulisami. Wszystko zostało nagrane. Teleturniej Gettu betur polega nie tylko na wykazywaniu się wiedzą, ale także sprycie i sprawnym wciskaniu guzików. Pewien uczestnik prawdopodobnie nie wytrzymał napięcia związanego z grą i w wyniku frustracji postanowił zdemolować studio.

dziennikarka
10.09.2020 01:06 Wpadka w telewizji na żywo. Dziennikarka pokazała więcej niż zamierzała

Wpadka dziennikarki w telewizji na żywo. Kobieta, która nagrywała program w swoim domu w trakcie kwarantanny, pokazała widzom więcej, niż zamierzała. Nagranie szybko trafiło do sieci i stało się hitem. Współczujecie? Trzeba przyznać, że takich widoków nikt się nie spodziewał.Wpadka amerykańskiej dziennikarki wywołała burzę w komentarzach. Jej nagranie, które szybko z telewizji trafiło do Internetu, okazało się hitem! Prezenterka nie zdawała sobie sprawy, co właśnie nagrała w swoim domu.

telewizja
06.07.2020 10:12 Porażający materiał na żywo w telewizji. Nagle mężczyzna zagroził reporterce nożem, transmisja się urwała

Telewizja na żywo niesie ze sobą ryzyko zobaczenia rzeczy jednak wolelibyśmy nigdy nie widzieć. Ten materiał zdecydowanie do takich należał. Reporterka telewizyjna, prowadząc program na żywo, została niemal zaatakowana nożem, przez przypadkowego przechodnia. Wszystko jest udokumentowane, a sytuacja wyglądała naprawdę groźnie. Do tragicznej sytuacji doszło w Brazylii, to właśnie tam reporterka telewizji CNN została zaatakowana nożem przez podejrzanego, przypadkowego mężczyznę. Wszystko działo się podczas transmisji na żywo, a widzowie przeżyli chwile grozy wraz z reporterką.

telewizja
04.07.2020 18:56 Już postanowione. 1 sierpnia zniknie z anteny sławna stacja telewizyjna, istnieje od 18 lat

Stacja telewizyjna, która istnieje od 18 lat, już niebawem zniknie z anteny. To właśnie 1 sierpnia najpopularniejszy i najbardziej kultowy kanał telezakupowy w Polsce skończy swoje nadawanie. Niestety, ze względu na drastyczny spadek oglądalności, nadawca podjął decyzję o wycofaniu go z oferty. Niewątpliwie można uznać to za koniec pewnej epoki. Stacja telewizyjna, która była jedną z najbardziej kultowych w Polsce, lada moment zniknie z anteny. Na próżno szukać osoby, która choć raz nie widziała telezakupów Mango 24, gdyż to właśnie niestety z nimi przyjdzie nam się pożegnać. Stacja telewizyjna znika z anteny Stacja telewizyjna, którą znał każdy Polak, właśnie znika z anteny. Choć telewizja Mango 24 prezentowała jedynie reklamy rozmaitych produktów, doskonale wiedziała jak przyciągnąć i zatrzymać wzrok widza. Trzeba przyznać, że niektóre sprzedawane tam rzeczy wspominamy do dziś. Kto nie pamięta kultowego pasa Vibroaction? Telezakupy Mango 24 gościły na antenie aż przez 18 lat. Niestety, w ostatnim czasie stacja telewizyjna odnotowała wyraźny spadek oglądalności, przez co postanowiono zakończyć nadawanie programu. Choć 1 sierpnia kanał zniknie z anteny, wciąż będziemy mogli kupić prezentowane w nim produkty. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk Rodzice doprowadzili 6-tygodniowe dziecko do kalectwa. Kilka lat później stała się niesamowita rzecz Telezakupy Mango 24 znikają z anteny Jak się okazuje, fani programu nie mają się o co martwić, gdyż w Polsce znajduje się wiele sklepów stacjonarnych Mango, gdzie otrzymamy prezentowane przez prowadzących produkty. Trzeba jednak przyznać, że popularna stacja telewizyjna na zawsze zapisze się w pamięci polskich widzów. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. Fragment Programu Telezakupy Mango 24 Stacja telewizyjna Mango 24 1 sierpnia zniknie z anteny. ZOBACZ TEŻ: Pałac Prezydencki. Człowiek przebrany za Andrzeja Dude rozdawał musztardę Dantejskie sceny w PKP. Wkroczyła policja, nie miał maseczki, wrzeszczał Co zobaczyłeś najpierw? Zdjęcia, które zaraz ujrzysz, odkryją twoją najmroczniejszą stronę Makijaż nie tylko na twarzy? Nowa moda na malowanie miejsc intymnych może być niebezpieczna Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz Zbierali grzyby, ale nie w lesie ani na polanie. Wybór miejsca odbiera mowę, mało kto by się odważył źródło: fakt.pl

Agnieszka Włodarczyk
02.07.2020 18:58 Uwielbiana przez Polaków telewizja kończy nadawanie. Po 18 latach stacja przestanie istnieć

Telewizja znacznie się zmieni, wiele osób zrozpaczonych. W związku z zakończeniem emisji programu przez nadawcę znika uwielbiany przez miliony widzów kanał. Wiemy, co było powodem zaskakującej decyzji. Zdjęcia z planu „Rolnik szuka żony” błyskawicznie obiegły sieć. Wszystko przez jeden szczegół Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia Nowy banknot pojawił się właśnie w bankomatach w całej Polsce. Ludzie nie mogą uwierzyć, prawdziwy hit Telewizja, którą znaliśmy wszyscy, niedługo przestanie istnieć. Po 18 latach zapewniania wielu osobom rozrywki stacja kończy nadawanie. To może być prawdziwy szok dla wielu widzów, fani będą zmuszeni do zmian w swoich nawykach. Znamy powody decyzji kierownictwa produkcji i datę, w której oficjalnie zakończy się emisja.Kanał pojawił się na początku marca w 2002 roku i był dostępny jedynie dla tych widzów, którzy mieli wykupiony abonament Cyfry+. Po pięciu sukcesywnych latach na antenie grupa TVN zdecydowała się na wykupienie 100% udziałów. Według informacji zawartych na portalu natemat.pl transakcja wynosiła aż 13 milionów euro.

500 plus
26.06.2020 13:21 Masowe kontrole już trwają. Polacy, którzy nie zrobili jednej rzeczy, mogą zapłacić kilkaset złotych kary

Kontrole trwają, a niektórzy nie mają o nich pojęcia. Wystarczy nie zrobić jednej rzeczy, by zapłacić naprawdę wysoką karę! Tylko nieliczni zwolnieni są z tego obowiązku, niestety nie wszyscy Polacy mają tego świadomość. Mowa oczywiście o abonamencie RTV – masowe kontrole już trwają.Ignorując jeden nakaz, można zapłacić niebagatelną sumę. Jak informuje Fakt, obecnie trwają intensywne kontrole. Od stycznia do sierpnia zeszłego roku ok. 10 tysięcy osób nie uiściło wymaganej kwoty. Wystarczy, że przeoczysz jedną rzecz, a może spotkać to także i ciebie.

29.04.2020 16:01 Wpadka, której nigdy nie zapomni. Dziennikarz udzielał wywiadu, gdy w tle mignęła kobieta bez ubrań

Wpadka, o której nigdy nie zapomni dziennikarz, przytrafiła się podczas udzielania wywiadu. Z uwagi na epidemię koronawirusa wywiad był przeprowadzany online. Dziennikarz odpowiadał na pytania ze swojego domu. Nagle, za jego plecami mignęła… naga kobieta. Przykry incydent może być bardzo poważny w skutkach. Okazało się bowiem, kim była roznegliżowana pani.Wpadka słynnego dziennikarza może być dla niego niezapomniana. Miliony widzów poznali osobę, która towarzyszyła mężczyźnie w trakcie kwarantanny. Choć kobieta jest widoczna tylko przez chwilę, bez trudu rozpoznano jej tożsamość.

wpadka
21.04.2020 09:48 Wstydliwa wpadka na wizji. Pokazywała widzom, jak obcinać włosy, nie zauważyła, co odbija się w lustrze

Wpadka na wizji to coś, po czym niejeden prezenter musi się zbierać miesiącami. Niestety, kolejna taka sytuacja zaistniała w internecie. Choć nagranie usunięto, wszyscy je komentują. Prezenterka pokazywała jak obcinać grzywkę, niestety nie zauważyła, co odbija się w lustrze za jej plecami.Wpadka na wizji, którą zaliczyła prezenterka jeszcze długo będzie nawiedzać ją we snach. Na nagraniu pojawiło się coś, co zdecydowanie nie powinno mieć miejsca. Choć nagranie usunięto, prezenterka zostanie na długo z niego znana.

dress code w pracy
20.02.2020 11:46 Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?

Pytanie na Śniadanie zaliczyło porządną wpadkę na wizji. W sieci błyskawicznie pojawiło się krytyczne video przedstawiające całą sytuację. Prowadzący mogą mieć z tego powodu problemy. W materiałach na żywo często zdarzają się wpadki, które widzowie uwielbiają, ponieważ czyni to telewizję bardziej autentyczną i naturalną w odbiorze. Czasami jednak niedociągnięcia są wynikiem nieprzygotowania prowadzących lub po prostu zwykłą ignorancją. Tak stało się w przypadku wizyty pewnego gościa w programie Pytanie na Śniadanie. Co poszło nie tak?