Rozrywka.Lelum.pl > The Voice Of Poland

The Voice Of Poland

Pod postami „The Voice of Poland” wybuchła burza, fot. kadr z programu „The Voice of Poland”
23.09.2023 22:37 Widzowie "The Voice of Poland" nie mogli tego znieść! Posypały się komentarze, ta edycja jest INNA

Fani programu „The Voice of Poland” jak co piątek mogli liczyć na prawdziwą dawkę muzycznych talentów. Na scenie pojawiła się spora grupa muzyków, którzy postanowili spróbować swoich sił podczas przesłuchań ciemno. Dobór uczestników wywołał jednak zaskakujące reakcje pod facebookowymi postami talent show. 

Uczestnik „The Voice of Poland” zachwycił jurorów, fot. kadr z programu „The Voice of Poland”
23.09.2023 22:14 SZOK od pierwszych minut" The Voice of Poland". Fotele kręciły się, jak szalone. Jurorzy oniemieli

Fani programu „The Voice of Poland” z pewnością cieszą się, mogąc po raz czternasty oglądać muzyczne zmagania różnorodnych talentów. Obecnie artyści próbują swoich swoich sił na etapie przesłuchań w ciemno, gdzie starają się przekonać trenerów do swojego talentu. 

Ustawka z Justyną Steczkowską w "The Voice of Poland"
11.09.2023 13:10 "Doszło do ustawki." ALE afera po pierwszym odcinku "The Voice of Poland". Steczkowska pod ostrzałem

Za nami drugi odcinek kultowego programu “The Voice of Poland”. Cenione show TVP cieszy się olbrzymią sympatią telewidzów, dlatego też nikt nie spodziewał się, że ostatnie wydanie odbije się tak szerokim echem w Polsce. Internauci są przekonani, że w produkcji doszło do ustawki, a to wszystko z powodu jednego uczestnika.

The Voice of Poland, Lanberry, Marek Piekarczyk
02.09.2023 22:38 Niesłychane, co zrobili na scenie "The Voice of Poland". Widzów, aż wbiło w fotele

14. edycja programu “The Voice of Poland” rozpoczęła się z przytupem. W pierwszym odcinku, który został wyemitowany 2 września, wzięło udział wielu niezwykłych wokalistów i wokalistek, jednak występ dwójki z nich zdecydowanie zmiękczył serca nie tylko widzów, ale i jurorów! Takich scen trudno było się spodziewać…

Gwiazdy "The Voice Poland" na koncercie TVP
01.09.2023 23:14 "Gwiazdy The Voice", co tam się działo?! W TVP zaszaleli na całego. Kammel aż sam nie mógł się nadziwić

Wszyscy fani programu “The Voice of Poland” zacierali ręce z wrażenia. Telewizja Polska przygotowała dla wielbicieli kultowego show niemałą atrakcję. Wszystkie gwiazdy muzycznego formatu spotkały się na jednej scenie.

Piotr Cugowski
01.03.2023 08:18 Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści

Radio Supernova zorganizowało kolejną edycję konkursu StartUp Music, w ramach którego daje szansę każdemu na nagranie z gwiazdą. W tym wypadku jest nią Piotr Cugowski. Artysta już ogłosił, z kim przyjdzie mu śpiewać.Co ciekawe, widzowie mogą kojarzyć tę osobę, bo pojawiła się ona swego czasu w “The Voice of Poland”.

The Voice of Poland
19.11.2022 23:37 Znamy zwycięzcę „The Voice of Poland”. Ogromne zaskoczenie, nie tego spodziewali się widzowie

Za nami długo wyczekiwany finałowy odcinek 13. edycji programu „The Voice of Poland”. Właśnie dziś poznaliśmy wokalistę, który otrzymał kontrakt płytowy, 50 tysięcy złotych oraz przede wszystkim tytuł Najlepszego Głosu w naszym kraju. Kończąca się dziś edycja najpopularniejszego w Polsce talent show od samego początku wzbudzała mnóstwo emocji. Dziś po wielu tygodniach zmagań w końcu dowiedzieliśmy się, który uczestnik najbardziej przypadł do gustu telewidzom.

The Voice of Poland
06.11.2022 09:22 Po odpadnięciu Zofii Kurowskiej z „The Voice of Poland” widzowie są rozgoryczeni

Zofia Kurowska nie pojawi się w następnym odcinku „The Voice of Poland”. Wykonanie uczestniczki wywołało u widzów silne wzruszenie, wielu sądziło, że to właśnie ona zwycięży w programie, jednak jurorzy mieli odmienne zdanie. Po ich decyzji w komentarzach spłynęła fala rozgoryczenia. Zofia Kurowska oczarowała jury już od pierwszych sekund, gdy zaśpiewała w programie. Ostatecznie nauczycielka śpiewu i absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu trafiła pod skrzydła Justyny Steczkowskiej. Widzowie od razu zapałali do niej sympatią i wróżyli zwycięstwo w „The Voice”. Stało się jednak inaczej.

The Voice of Poland
05.11.2022 23:20 Widzowie załamani werdyktem w „The Voice of Poland”. „Nie rozumiem tej decyzji”, burza w komentarzach

Dzisiaj odbyły się ćwierćfinały 13. sezonu „The Voice of Poland”. Odcinek na żywo wywołał duże emocje, ale jeszcze większe wzbudziła jedna decyzja jurorów. Widzowie dzielą się oburzeniem w sieci. 5 listopada wyemitowano kolejny odcinek live. W ćwierćfinałach zmierzyło się dwunastu uczestników. Niestety, część z nich musiała dziś odpaść. Szczególną złość wywołała decyzja Lanberry.

The Voice of Poland
16.10.2022 23:34 Wzięła udział w „The Voice of Poland”, zdradziła, co spotkało ją w programie. „Nawet przez pięć minut nie żałowałam”

Za nami kolejny odcinek programu “The Voice of Poland”, w którym w spektakularnych Bitwach zmierzyli się ze sobą chętni do uzyskania tytułu Najlepszego Głosu w naszym kraju. Jedną z nich była członkini drużyny Lanberry – Aleksandra Król, która już podczas Przesłuchań w Ciemno zachwyciła jurorów swoim mocnym głosem. Jak skomentowała udział w show TVP i zachowanie swojej trenerki? Pochodząca z leżącej na południu Polski Limanowej wokalistka już podczas pierwszego występu zachwyciła trenerów swoim donośnym głosem. Dziewczyna perfekcyjnie wykonała utwór „Sen” i od razu zyskała uznanie publiczności. Finalnie Aleksandra Król trafiła do drużyny Lanberry i miała okazję zmierzyć się w kolejnym etapie programu – Bitwach na żywo.

The Voice of Poland
09.10.2022 00:10 „The Voice of Poland”. Wielkie emocje na antenie TVP, jurorzy nie mogli powstrzymać łez. „Zostałem porażony”

W obecnej edycji „The Voice of Poland” trwa już etap bitew. Ten jest nie mniej emocjonujący niż przesłuchania w ciemno. Na własnej skórze przekonał się o tym Marek Piekarczyk, który mocno wzruszył się w trakcie jednego z wykonów. Dlaczego? Juror po występie łamiącym się głosem próbował wytłumaczyć, dlaczego zareagował aż tak emocjonalnie. Inni trenerzy również byli pod wrażeniem tego wykonu, ale nie przeżyli go aż tak mocno jak najstarszy z nich.

The Voice of Poland
25.09.2022 00:06 „The Voice of Poland”. Wielka wpadka, chwilę przed ogłoszeniem wyników widzowie wiedzieli już wszystko. „Zepsuli zabawę”

Przesłuchania w ciemno w tej edycji programu „The Voice of Poland” wchodzą już w decydującą fazę. W dziś wyemitowanym odcinku o jedną z uczestniczek walczyli wszyscy trenerzy. Niestety, w mediach społecznościowych zdradzono, kogo wybierze. Widzowie programu dali znać, co o tym myślą. Nic dziwnego, w końcu tym, którzy akurat przeglądali w trakcie show internet, popsuło to zabawę.

The Voice of Poland
18.09.2022 10:27 The Voice of Poland: widzowie oburzeni jurorami. Chwalą tylko Piekarczyka, odkrył prawdziwy diament

Dziś wyemitowany został kolejny odcinek przesłuchań w ciemno w ramach programu „The Voice of Poland”. Jurorzy po raz kolejny wybierali uczestników do swoich zespołów. Po tym odcinku telewidzowie byli wyjątkowo oburzeni ich decyzjami. Chwalony był w zasadzie tylko Marek Piekarczyk, który zdaniem wielu użytkowników jako jedyny dostrzegł ewidentny potencjał w jednej z uczestniczek. Według widzów to właśnie on ma najlepsze ucho do piosenkarzy.

Marek Piekarczyk
10.09.2022 18:24 The Voice of Poland. Marek Piekarczyk przesadził? Steczkowska wyznała, że go kocha, chwilę później wbił jej szpilę. „Jak możesz tak mówić?”

Niedawno rozpoczęła się już 13. edycja programu „The Voice of Poland”. W związku z tym w sieci pojawia się wiele materiałów promocyjnych, złożonych z ciekawych fragmentów show. W jednym z nich Marek Piekarczyk wdał się w żywą dyskusję z Justyną Steczkowską. Wokalistka opublikowała wspomniane wideo na swoim Instagramie. Nie ma wątpliwości, że po obejrzeniu takiego fragmentu wielu widzów stawi się punktualnie o 20.00 dzisiejszego wieczoru, by obejrzeć zapowiadany odcinek. Nudno nie będzie.

the Voice of Poland
06.08.2022 19:08 Niespodziewane zmiany w „The Voice of Poland”. Padło znane nazwisko. To ona zastąpi uwielbianego jurora?

Fani programu „The Voice of Poland” już teraz mogą zacierać ręce z radości. Pojawiły się najnowsze doniesienia o tym, kto zostanie nowym trenerem wokalnym. Najprawdopodobniej miejsce Sylwii Grzeszczak zajmie pewna znana wokalistka. Od pewnego czasu zastanawiano się, kto dołączy do Marka Piekarczyka, Justyny Steczkowskiej, Tomsona oraz Barona i zasili skład jurorów najnowszej edycji „The Voice of Poland”. Teraz pojawiły się kolejne informacje na temat nowego trenera.

Pytanie na śniadanie
05.12.2021 11:49 Marta Burdynowicz w „Pytaniu na Śniadanie”. Zwyciężczyni „The Voice of Poland” zrobiła wielkie show

Zwyciężczyni 12. edycji programu „The Voice of Poland” Marta Burdynowicz pojawiła się w dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie”. Pod koniec programu Izabella Krzan zapowiedziała piosenkarkę, która zaśpiewała swój wielki hit pt. „Żaden wstyd”. Podgrzała atmosferę do maksimum. Emocje po wczorajszym finale „The Voice of Poland” nie zdążyły jeszcze opaść, a Marta Burdynowicz po raz kolejny oczarowała dziesiątki tysięcy telewidzów w całym kraju.

The Voice of Poland
05.12.2021 11:08 Fani nie kryją rozczarowania po finale „The Voice of Poland”

Po wczorajszym finale 12. edycji „The Voice of Poland” wybuchła fala rozczarowania. Zwyciężczynią została Marta Burdynowicz, która wyprzedziła w głosowaniu Bartosza Madeja, Wiktora Dydułę i Rafała Kozika. Fani nie mogą wybaczyć prowadzącym tego, jak potraktowany został pierwszy z wymienionych chłopaków. Ich zdaniem to właśnie on zasłużył na zwycięstwo. Pod zamieszczonym wczoraj postem na Facebooku programu, informującym o zwycięstwie Marty wybuchła wielka debata i wymiana poglądów na temat finalistów. Choć Marta miała wielu swoich zwolenników, to znaleźli się również tacy, którzy uważali, że miała zdecydowanie łatwiej niż pozostali finaliści.

The Voice of Poland
19.09.2021 13:42 Widzowie TVP poruszeni po „The Voice of Poland”. Piekarczyk wcisnął przycisk Steczkowskiej

Za nami trzeci odcinek kolejnej już edycji „The Voice of Poland”. Uczestnicy formatu ponownie wzięli udział w tak zwanych „przesłuchaniach w ciemno”, próbując oczarować swoim głosem członków jury. W pewnym momencie doszło jednak do złamania zasad programu przez jednego z jurorów. Co się stało?

The Voice of Poland
13.11.2020 23:53 Nagłe zmiany w „The Voice of Poland”. Producenci nie mieli innego wyjścia, wszystko przez koronawirusa

Pandemia koronawirusa szaleje w najlepsze, ale pomimo tego producenci The Voice of Poland nie zwalniają tempa. Zdecydowali, że program dalej będzie się odbywał, jednak na nieco innych zasadach.The Voice of Poland czekają nieoczekiwane i spore zmiany. Tuż przed finałem producenci zdecydowali się na reformy. Niestety, ale ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie mieli innego wyjścia. Niektóre zmiany mogą przynieść sporo emocji. Ze względu na duży dzienny przyrost zachorowań, zdecydowano się nieco zmodyfikować dotychczasowe zasady. Wszystkie zmagania, które zazwyczaj odbywały się na żywo, teraz będą nagrywane z wyprzedzeniem.

the voice of poland
14.08.2020 19:50 Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie

The Voice of Poland czekają daleko idące zmiany. W 11. edycji programu czekają nas wielkie emocje. Zdjęcie z planu zdradziło wszystko, internauci wskazywali tylko na jeden szczegół. Spekulacje szybko obiegły Internet, już wszystko wiadomo!Program The Voice of Poland cieszy się niesłabnącą popularnością i na jesień ma ruszyć już 11. edycja znanego show. Tym razem w nieco odświeżonej formule. Czego będą dotyczyły zmiany i jak wpłyną na widowisko?

the voice of poland
01.12.2019 10:47 Finał programu The Voice of Poland za nami. Wiemy, kto wygrał

The Voice of Poland: finał dziesiątej edycji programu jest już za nami. Jurorzy przeżywali każdy występ, a uczestnicy do samego końca dostarczali widzom mnóstwa emocji. Tylko jeden z nich mógł liczyć na atrakcyjną wygraną, a wszystko zależało od ilości wysłanych SMS-ów. W ostatnim odcinku The Voice of Poland walkę o nagrodę główną stoczyło czterech uczestników. Każdy z nich zaprezentował się z jak najlepszej strony, dlatego wybór nie był łatwy. Po ostatnich występach nawet jurorzy wstrzymywali się od wydawania swoich opinii i nie potrafili wskazać osoby, która powinna zająć pierwsze miejsce.

the voice
18.07.2019 12:59 Znamy już nowych jurorów „The Voice of Poland”! Wyciekły informacje z planu TVP

The Voice: kto zasiądzie w fotelach jurorów? Szczegóły najnowszych edycji hitów Telewizji Polskiej długo pozostawały otoczone tajemnicą. Jednak niedawno wyciekły informacje z planu TVP odnośnie do tego, kto będzie oceniał uczestników. Jesteście ciekawi? To cała plejada znanych i lubianych, mających już na koncie spektakularne kariery. Z pewnością podzielą się z bohaterami własnymi doświadczeniami! Mimo że trwa sezon ogórkowy, pracownicy TVP pracują w pocie czoła. Nic dziwnego — już za kilka miesięcy będą miały miejsce premiery trzech największych talent show Telewizji Polskiej, gromadzących przed telewizorami miliony Polaków. Prawdopodobnie jeszcze długo nie usłyszymy nazwisk uczestników, dla których występ może okazać się kluczem do przyszłej kariery w show-biznesie. Udało nam się za to poznać nazwiska kilku osób, którym przyjdzie pełnić funkcję jurorów The Voice. Niektóre zostały już potwierdzone, część jeszcze wstrzymuje się z oficjalnym oświadczeniem. W ich gronie znaleźli się m.in. idol nastolatek, kultowa wokalistka jazzowa oraz uczestnik Eurowizji!