Rozrywka.Lelum.pl > Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel
01.10.2023 08:21 Tomasz Kammel zabalował na weselu. To była długa noc, ukrywał tajemnicę

Tomasz Kammel wprawił wszystkich swoich fanów w głębokie zdumienie. Prowadzący “Pytania na Śniadanie” opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcia ze ślubu. Pojawił się tam, bynajmniej, nie w charakterze gościa! 

Anna Popek ujawnia, co łączy ją z Tomaszem Kammelem
31.08.2023 18:23 Tylko u nas: Zaskakujące, co łączy Annę Popek i Tomasza Kammela. Tak podsumowała partnera, tych słów jej nie zapomni

Podczas gdy Anna Popek powoli wraca po urlopie na plan “Pytania na śniadanie”, inni prowadzący wciąż mają okazję korzystać z uroków lata i wypoczywać z dala od obowiązków zawodowych. Jednym z nich jest Tomasz Kammel, który niedawno świętował swoje 52. urodziny. W rozmowie z naszym portalem dziennikarka wyznała, jak pracuje się jej u boku doświadczonego kolegi po fachu.

Tomasz Kammel
15.08.2023 19:43 Tomasz Kammel nie wytrzymał dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie". Musiał przerwać, doszło do zaskakującej sytuacji

Święto Wojska Polskiego obchodzone 15 sierpnia cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że zdecydowanie większa część segmentów “Pytania na Śniadanie” była poświęcona tematyce militarnej. W pewnym momencie w studiu doszło jednak do nieoczekiwanej sytuacji.

Co tak naprawdę łączy Tomasza Kammela i zjawiskową Izabellę Krzan
14.08.2023 14:25 Co tak naprawdę łączy Tomasza Kammela i zjawiskową Izabellę Krzan? Po tylu latach prawda wyszła na jaw

Tomasz Kammel od lat jest rozpoznawalną postacią polskiej telewizji. Prezenter przez lata był związany z formatem „Randka w ciemno”, który przyniósł mu ogromną popularność. Obecnie jest jednym z prowadzących „Pytanie na śniadanie”, gdzie tworzy duet z Izabellą Krzan.

Tomasz Kammel, brat
13.08.2023 17:25 Tomasz Kammel pokazał 26 lat młodszego brata! Fani przecierają oczy, są podobni?

Życie prywatne gwiazd to coś, co zdecydowanie najbardziej intryguje wszystkich fanów. Tak więc gdy Tomasz Kammel zorganizował na swoich mediach społecznościowych serię pytań i odpowiedzi, jego zwolennicy nie mogli przepuścić takiej okazji. W pewnym momencie padło zapytanie o brata dziennikarza. Wtedy Kammel opublikował ich wspólne zdjęcie!

Katarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz, Tomasz Kammel
15.06.2023 20:31 Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż! Jej wybranek to gwiazda disco polo i aktor, ależ ONI wyglądają

Katarzyna Niezgoda – była partnerka Tomasza Kammela – ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. W czwartek 15 czerwca bizneswoman wyszła za aktora i piosenkarza disco polo, Pawła Markiewicza. Ceremonia odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody, a i para młoda prezentowała się zjawiskowo.

Tomasz Kammel
11.06.2023 21:43 "Opole 2023": ciężko uwierzyć, ale nawet Tomasz Kammel nie wytrzymał. Pocisnął ze sceny takie słowa, że widzów zatkało

Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na przemówienie zdecydował się Tomasz Kammel. Zwrócił się on bezpośrednio do Rafała Brzozowskiego, który wygrał konkurs premier, ale nie zabrakło również kilku zdań skierowanych do innych artystów.Prezenter mówił przede wszystkim o gwiazdach, które nie zdecydowały się wystąpić na festiwalu organizowanym przez TVP. Nie omieszkał wbić im szpilki.

Tomasz Kammel
23.05.2023 22:36 "Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił

"Wiesz czy nie wiesz?" to nowy teleturniej TVP, który prowadzi Tomasz Kammel. Stali kapitanowie - Olga Szomańska oraz Andrzej Krzywy wybierają inne gwiazdy i sprawdzają swoją wiedzę, oraz biorą udział w naukowych eksperymentach. Partnerem Szomańskiej w jednym z niedawnych odcinków był Tomasz Karolak."Wiesz czy nie wiesz?" jest programem o charakterze rozrywkowym i szybko przypadł do gustu nowym widzom. 

Tomasz Kammel
02.05.2023 16:09 "PnŚ": "zaczynamy tematem smutnym". Zatrwożony Tomasz Kammel poprosił gości o słowa nt. dużego problemu społecznego

W “Pytaniu na Śniadanie” Tomasz Kammel wraz z Idą Nowakowską poruszyli bardzo ważny temat. Po jednej z przerw reklamowych prowadzący oraz goście rozpoczęli debatę o poważnym i dużym społecznym problemie. - Zaczynamy tematem smutnym, ważnym, ale i bardzo ciekawym - takimi słowami transmisję wznowił prezenter. Dyskusja dotyczyła samotności, która towarzyszy wielu osobom. Nie zawsze jest to coś złego, ale nadmiar czasu spędzanego samemu może stać się kłopotem.

Tomasz Kammel
29.04.2023 16:19 Tomasz Kammel mieszka inaczej niż wszystkie gwiazdy. Naprawdę ma takie warunki, odbiera mowę

Gołym okiem w trakcie jego telewizyjnych wejść widać, że Tomasz Kammel ceni sobie szyk i elegancję. Jak się okazuje, ta nie przejawia się tylko w jego ubiorze i ogólnie pojętym stylu. Podobnie podchodzi też do wystroju wnętrz. Jak wygląda jego mieszkanie?Tomasz Kammel nigdy specjalnie nie oprowadzał widzów po mieszkaniu, ale pokazywał je w tle swoich zdjęć.

Tomasz Kammel
28.04.2023 19:17 Są wredni. Tomasz Kammel się z nimi nie patyczkuje, wygarnął im tak, że nie ma co zbierać

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Opublikował w nich filmik mówiący o tym, jak poradzić sobie ze złośliwymi osobami. Z rad może skorzystać każdy.Prezenter prowadzi na swoim Instagramie krótki cykl filmików pod nazwą “Kammel Czanel”. Cieszy się on sporą popularnością i sympatią fanów.

Tomasz Kammel
25.04.2023 13:19 Tomasz Kammel zamówił jedzenie w pociągu. Gdy spojrzał na talerz od razu chwycił za aparat i zrobił zdjęcie

Tomasz Kammel ostatnimi czasy często jest w podróży. Jeszcze całkiem niedawno był w Nowym Jorku na weselu swoich znajomych. Dopiero co wrócił do Warszawy, a już z niej wyjechał. Wybrał się w podróż pociągiem do Krakowa.Nie jest to zbyt długi kurs, tym bardziej jeśli wybierze się pendolino, ale prezenter i tak zdecydował się na śniadanie w Warsie. Jak go obsłużono?

Tomasz Kammel Pytanie na śniadanie
24.04.2023 14:15 Po rozmowie z gościnią Tomasz Kammel podał dwa smutne komunikaty. Jedną z poszkodowanych jest gwiazda TVP

Tomasz Kammel przekazał smutne wieści na planie programu "Pytanie na śniadanie". Wszystko wydarzyło się na krótko po rozmowie ze specjalistką od diety elementarnej.Prowadzący śniadaniówkę ujawnił, dlaczego jedna z zaproszonych do studia gościn nie mogła się tutaj zjawić. Wszystko z powodu stłuczki, która wydarzyła się w drodze do pracy. Gwiazdor wspomniał również o innej znanej gwieździe, która doświadczyła identycznej sytuacji.

Tomasz Kammel Izabella Krzan
23.04.2023 11:48 Iza Krzan zaczęła się wić u stóp Tomasza Kammela. Zmiażdżył ją wzrokiem, jego twarz mówiła wszystko

Izabella Krzan zaskoczyła wszystkich najnowszym wideo na swoim profilu na Instagramie. Modelka postanowiła zatańczyć specjalnie dla Tomasza Kammela. Prowadzący program “Pytanie na śniadanie” ujawnili kulisy nagrywania swojej produkcji. Okazało się, że w studiu panuje świetna atmosfera, a gwiazdy pozwalają sobie na odrobinę wygłupów.

Tomasz Kammel
17.04.2023 20:56 Jednak ślub! Tomasz Kammel zaskoczył wesołymi wieściami, jest zdjęcie pary młodej

Tomasz Kammel kilka dni temu zorganizował swoim fanom zgadywankę. Wyjawił, że wybiera się do Nowego Jorku i poprosił internautów, by typowali, z jakiego powodu leci do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazało, wygrała najmniej prawdopodobna odpowiedź.Prowadzący “Pytania na śniadanie” podrzucił bowiem głosującym trzy opcje. Wśród nich były wakacje, koncert i ślub.

Pytanie na śniadanie
26.03.2023 13:33 "Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"

Jak dzięki “Pytaniu na śniadanie” mogli dowiedzieć się widzowie, dziś obchodzony jest Światowy Dzień Szpinaku. Z tej okazji prowadzący porozmawiali z zaproszonymi gośćmi o ich upodobaniach kulinarnych dotyczących warzyw.Rozmowa okazała się zdecydowanie bardziej emocjonująca, niż można było przypuszczać. Tomasz Kammel w pewnym momencie był nieźle oburzony.

Tomasz Kammel, Fryderyk Kammel
11.03.2023 15:02 Tomasz Kammel nigdy nie mówi o swoim 26 lat młodszym bracie. Niesłychane, kim jest i czym zajmuje się Fryderyk Kammel

Tomasz Kammel niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Okazuje się jednak, że popularny prezenter ma młodszego o 26 lat brata. Niesłychane, czym zajmuje się członek najbliższej rodziny dziennikarza.Przyrodni brat prowadzącego program „Pytanie na śniadanie” poszedł w całkowicie odmiennym kierunku w swojej karierze niż gwiazdor. Mimo ogromnej różnicy wieku panowie mają ze sobą świetny kontakt. Kim jest Fryderyk Kammel?

Tomasz Kammel
10.03.2023 13:35 Tomasz Kammel ujawnia prawdę o relacji z Kubą Wojewódzkim. Wbił szpilę "królowi TVN"?

Telewizja Polska ruszyła niedawno z serią podcastów “Badźmy razem”. W jej ramach odbywają się szczere rozmowy z gośćmi. Ci mogą powiedzieć w nich nieco więcej niż w telewizji. Tomasz Kammel ustosunkował się do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego na jego temat.Warto bowiem podkreślić, że panowie niegdyś żyli w koleżeńskiej relacji. To się jednak zmieniło.

Tomasz Kammel
09.03.2023 10:27 Tomasz Kammel wygadał się na wizji, z Izą Krzan łączy go nie tylko "Pytanie na śniadanie". Niespodziewana wymiana zdań

Nie jest tajemnicą fakt, że Tomasz Kammel i Izabella Krzan świetnie się dogadują również prywatnie. Jak się okazuje, łączy ich nie tylko śniadaniówka TVP, o czym prezenter wspomniał w ostatnim wydaniu „Pytania na śniadanie”.Żeby było ciekawiej, wspomniał o tym w segmencie, który imitował romantyczną kolację prowadzących.

Tomasz Kammel
09.02.2023 17:31 "Pytanie na Śniadanie": Tomasz Kammel w mocnych słowach podsumował znanego muzyka

Tomasz Kammel bardzo ostro wypowiedział się o zmarłym muzyku. W programie “Pytanie na śniadanie” padły poważne słowa.Program ten produkowany jest przez Telewizję Polską. Jest nadawany na antenie TVP2 codziennie od 8:00 od 2002 roku. Kammel. Prezenter jest jednym z prowadzących programu obok takich person jak Katarzyna Cichopek czy Maciej Kurzajewski. Kammel współpracuje z Izabellą Krzan.

Pytanie na śniadanie
08.02.2023 13:27 Dziwne hałasy i konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel szybko zakończył rozmowę, ale cała Polska i tak wszystko zobaczyła

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego wydania programu “Pytanie na śniadanie”. W pewnym momencie rozmowę prowadzących z zaproszonymi gośćmi przerwał nagły hałas, chwilę później dwa kształty przebiegły pod nogami Kammela i Krzan. 

Izabella Krzan Tomasz Kammel
03.11.2022 12:04 Izabella Krzan przyłapana z Kammelem podczas przerwy. Leżeli na sobie na kanapie w studiu „Pytania na śniadanie”

Izabella Krzan i Tomasz Kammel nie od dziś uznawani są za jeden z najlepiej funkcjonujących duetów w polskim show-biznesie. Gwiazdy prowadzą wspólnie poranny program „Pytanie na śniadanie”. Teraz okazało się, że uwielbiają razem spędzać czas także za kulisami show. Po tym, jak wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są dla siebie kimś więcej niż tylko kolegami z planu śniadaniówki, w mediach zawrzało. Od tej pory internauci uważniej przyglądają się relacjom między prowadzącymi show TVP. Wychodząc naprzeciw żądaniom fanów Tomasz Kammel podzielił się z nimi zdjęciem, które zostało wykonane w trakcie przerwy kultowego programu. Dziennikarz spędza czas razem z młodszą koleżanką.

Pytanie na śniadanie
17.10.2022 19:38 „Pytanie na śniadanie”: Kammel zdenerwowany przez Izę Krzan. Wystarczyło, że zabrała głos na pewien temat

Tomasz Kammel wyznał, że jego programowa partnerka bardzo zirytowała go swoim zachowaniem podczas ostatniego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Gwiazdor podzielił się wyznaniem na Instagramie. Podczas niedawnego odcinka porannego show TVP Izabella Krzan nieoczekiwanie zmieniła swoje miejsce i tym razem zasiadła na kanapie w charakterze gościa. Gwiazda razem z modelem Rafałem Jonkiszem opowiedziała o swoim urlopie na Bali.

Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
05.10.2022 12:12 Tomasz Kammel z nową partnerką. W „Pytaniu na śniadanie” u jego boku pojawiła się piękna Marta, zastąpi Izabellę Krzan?

Tomasz Kammel prowadził środowe „Pytanie na śniadanie”, jednak u jego boku nie pojawiła się Izabella Krzan. Zastąpiła ją piękna prezenterka, którą już wcześniej mogliśmy zobaczyć na ekranie. Widzowie przyzwyczaili się już, że gdy na ekranie pojawia się słynne „The Krzammels”, z pewnością wydarzy się coś nieoczekiwanego. Tym razem jednak czekała ich niespodzianka. Środowe „Pytanie na śniadanie” poprowadził Tomasz Kammel, a u jego boku zawitała… inna gwiazda TVP.

Pytanie na śniadanie
20.09.2022 13:54 „Pytanie na śniadanie”: Kammel mówił o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Kamery były włączone, cała Polska usłyszała

Zaskakujące słowa prowadzącego na żywo w „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel nagle zaczął mówić o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Zanim rozpoczęła się kolejna rozmowa, cała Polska usłyszała o gospodarzu „Tańca z Gwiazdami”. Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kammel. Oczywiście tematem numer jeden wciąż był pogrzeb Elżbiety II, jednak nie zabrakło także nowości i ciekawostek z dziedziny rozrywki, kuchni, podróży oraz nauki. Po kolejnym krótkim wstępie kamera skierowała się z powrotem na prowadzących. W tym momencie z ust Tomasza Kammela padło coś, czego nikt się nie spodziewał, zwłaszcza w na antenie TVP. Gospodarz nagle zaczął mówić o Krzysztofie Ibiszu.

Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
13.09.2022 16:21 Tomasz Kammel zasnął na oczach widzów „Pytania na Śniadanie”. Krzan szybko wkroczyła do akcji, „turbo drzemka”

Nieoczekiwana „turbo drzemka” w „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel na oczach widzów zasnął na kanapie, a Aleksandra Kostka widząc zmęczonego kolegę aż ściszyła głos. Izabela Krzan musiała interweniować, po wszystkim nie mogła opanować śmiechu. To zdecydowanie nie był dobry dzień dla ekranowego partnera Izy Krzan. Tomasz Kammel najpierw omal nie połamał nóg na śliskim podeście, a następnie wydarzyła się seria zaskakujących wydarzeń, które sprawiły, że widzowie na pewno długo będą pamiętać wtorkowy odcinek.

Pytanie na śniadanie
13.09.2022 13:40 Izabela Krzan musiała interweniować na żywo w „Pytaniu na Śniadanie”. Tomasz Kammel stracił panowanie nad nogami

Nieoczekiwany incydent w „Pytanie na śniadanie”. Widzowie najpierw zamarli, a potem wybuchnęli śmiechem. Tomasz Kammel nagle stracił grunt pod nogami, Izabela Krzan musiała ratować sytuację. Wtorkowy odcinek przejdzie do historii. Już od rana widzowie programu „Pytanie na śniadanie” byli świadkami nieoczekiwanych wydarzeń. Wtorkowe wydanie prowadzili Tomasz Kammel i Izabela Krzan. Ekipa korzysta z — być może już ostatnich — dni w plenerowym studio. Jednak dziś świeże powietrze i jesienna aura okazały się pułapką na prezenterów.

Tomasz Kammel
14.08.2022 13:08 „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”

W programie „Pytanie na śniadanie” często poruszane są poważne tematy prozdrowotne. Jeden z nich został omówiony dziś i dotyczył zabobonów. Rozmowa przybrała w pewnej chwili na tyle kuriozalny obrót, że zarówno prowadzący, jak i goście zaczęli się z niej śmiać. Największy ubaw miał Tomasz Kammel. Prowadzący wprost nie mógł uwierzyć w to, że niektórzy ludzie decydują się na tak w jego mniemaniu niedorzeczne działania. O jakich dokładnie mówił?

  • 1
  • 2