Rozrywka.Lelum.pl > Tvp.Info

Tvp.Info

Danuta Holecka
16.10.2023 08:05 Tego po wyborach nikt się nie spodziewał. Szokujące zachowanie Danuty Holeckiej, na wizji nie gryzła się w język

Wczoraj po godzinie 21.00 telewizje wreszcie mogły dyskutować o sondażowych wynikach wyborów i jak można było przypuszczać, emocji w tych rozmowach nie brakowało. Danuta Holecka w jednym z programów TVP Info zdecydowała się na dosyć ofensywny komentarz względem jednego z polityków.

Magdalena Ogórek
09.02.2022 11:26 Nie usłyszymy już Magdaleny Ogórek w słynnym programie. Przykre wieści o zdrowiu gwiazdy

Dopiero co informowaliśmy o tym, że nie zobaczymy już Magdaleny Ogórek na planie „W kontrze”. Teraz wiemy, że znana prezenterka zniknie także z innego programu. Powodem są problemy zdrowotne. Kilka dni temu pisaliśmy o zniknięciu Magdaleny Ogórek z anteny TVP Info. Prezenterka od końca ubiegłego roku nie pojawiła się na planie programu „W kontrze”, który do tej pory prowadziła wraz z Jarosławem Jakimowiczem. Przyznała, że nie tworzyli szczególnie zgranej pary. Teraz wyszło na jaw, że słuchacze będą musieli pożegnać się także z audycją, którą Magdalena Ogórek prowadziła na antenie Radia Łódź.

Barbara Kurdej- Szatan
06.11.2021 21:44 TVP Info o Barbarze Kurdej-Szatan, która od 7 lat występuje w ”M jak miłość”: ”Znana z reklam”

Barbara Kurdej-Szatan ostro skomentowała zachowanie Straży Granicznej, w reakcji na przerażające nagranie, które pojawiło się w Internecie. TVP Info zareagowało cynicznym, ironicznym artykułem o aktorce. Jakie dokładnie padły słowa? Na Twitterze pojawiło się nagranie z granicy, na którym widać, jak Straż Graniczna przeciąga przez drut kolczasty rodzinę migrantów. Kurdej-Szatan zareagowała na niego na Instagramie, nazywając strażników „mordercami”. Jak odpowiedziało na to TVP Info?

wpadka
01.02.2021 18:03 Podczas transmisji na żywo w TVP Info miała miejsce kuriozalna wpadka. Jeden z kierowców pokazał w stronę kamery środkowy palec

Jak wiadomo, transmisje na żywo bardzo często niosą za sobą ryzyko wystąpienia dziwnych sytuacji, z których ciężko się potem wytłumaczyć. Jedna z nich wydarzyła się podczas programu Teleexpress na TVP Info, kiedy to zza pleców reportera wyjechał czarny SUV, z którego kierowca pokazał do kamery środkowy palec. Wpadka rozeszła się w błyskawicznym tempie po całym kraju. Reporter TVP Info, Maciej Biskup nadawał wprost z Karpacza, skąd łączył się ze studiem w Warszawie. Zarejestrowana wpadka została wyemitowana, a wielu ludzi natychmiastowo ją wyłapało. Ciężko ominąć wzrokiem tak kuriozalną sytuację.

Małżeństwo
31.12.2019 11:27 Najstarsze małżeństwo ma razem 211 lat. Poznali się przed II wojną światową

Małżeństwo, które poznało się jeszcze przed II wojną światową zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinessa. Czym zawdzięczają sobie ten sukces? Kochankowie okrzyknięci zostali mianem najstarszego małżeństwa świata. Staruszkowie przywracają wiarę w to, że prawdziwe i trwałe uczucie naprawdę istnieje. Miłość jest obustronnym zobowiązaniem, które wymaga nie tylko namiętności i intymności, ale również zaangażowania. Wspólne podejmowanie decyzji i jednakowa wizja przyszłości jest kluczem do udanego związku. Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Małżeństwo, które uznawane jest za najstarsze na świecie wymienia jeszcze kilka ważnych aspektów, o których pod żadnym pozorem nie powinno się zapominać.