Wesele

Panna Młoda
24.11.2021 23:24 Para młoda wyrzuciła gości z wesela. Nie mieści się w głowie, co było powodem. Niebywałe sceny

Pewna para młoda zaprosiła na swoje wesele gości, którzy złamali ustalone przez nich wcześniej zasady. Opisali je nawet w zaproszeniu, jednak Ci zdecydowali je obejść. Z tego względu nowożeńcy zdecydowali się wyprosić ich z zabawy. Co prawda, zdania na temat zachowania pary młodej są podzielone, jednak z uwagi na fakt, że był to ich dzień, należy uszanować ustalone przez nich zasady. Pewni goście tego nie zrobili.

wesele
10.10.2021 00:19 Wesele. Goście weszli na salę i nie wiedzieli co robić. Kobieta z obsługi wciąż tam była

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Nic dziwnego więc, że przyszli małżonkowie starają się, by ceremonia wypadła jak najlepiej. Niestety nie wszystkim się to udaje. Boleśnie przekonała się o tym pewna internautka. Wesele, zamiast w bajkę może przerodzić się w koszmar. Choć wydaje się nam, że takie przypadki dzieją się tylko w filmach, nic bardziej mylnego.

wesele
08.10.2021 17:28 Przykre sceny na weselu. Poszło o kontrowersyjną sukienkę

Wesele to jedno z największych wydarzeń w życiu, które niestety nie zawsze okazuje się miłym wspomnieniem – szczególnie dla gości. Z przykrym incydentem spotkała się pewna internautka, która towarzyszyła na ceremonii swojemu przyjacielowi. Wesele, na które wybrała się z przyjacielem Liz Krueger okazało się dla niej pasmem nieprzyjemności. Gościom nie spodobała się jej sukienka.

wesele
26.09.2021 14:48 Znaleziono ciało uczestniczki wesela. Policja wyjaśnia sprawę

Łódzka policja przekazała przed chwilą tragiczne wieści. W Żelechlinku, nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, dokonano dramatycznego odkrycia. W jednym ze stawów odnaleziono bowiem ciało 21-letniej kobiety, uczestniczki odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. Służby poinformowały także o zatrzymaniu jednej osoby.

ślub
22.09.2021 00:32 Zaskakujące prezenty ślubne

„Co kupić parze młodej?” – kwestia ta zaprząta głowy wszystkich potencjalnych uczestników wesel. Świeżo upieczeni małżonkowie przyznają w rozmowie z mediami, że część otrzymanych prezentów sprawiła, że nie mogli oni wyjść z podziwu. Co otrzymali od gości?

zaręczyny
16.08.2021 00:35 Nowożeńcy nie mogli pokroić tortu. Reakcja pana młodego zepsuła całe wesele

Do niecodziennych scen doszło na jednym z wesel w Azerbejdżanie. Pana młodego widocznie poniosły nerwy. Sytuacja musiała być niezwykle krępująca nie tylko dla nowo upieczonej żony, ale i dla gości weselnych.

suczka
12.08.2021 14:03 Makabryczna zbrodnia na poprawinach w Markach. Oskarżenie padło na parę młodą i świadkową

Zakończyło się śledztwo w sprawie zabójstwa popełnionego 22 sierpnia 2020 roku w Markach. Prokuratura Rejonowa z Wołomina prowadziła postępowanie dotyczące zbrodni, do jakiej doszło na poprawinach wesela. Wykryto zaangażowanie nie tylko świadkowej, ale i samej młodej pary. Feralna impreza odbyła się niecały rok temu w Markach. To tam bawił się zamordowany Piotr J. (48 lat) ze swoją partnerką, 25-letnią Karoliną D. Para młoda – Ewa K. i Dariusz K. nie przypuszczali nawet, jak potoczą się weselne wydarzenia. Kiedy przyjechała wezwana policja, zastała w łazience zwłoki Piotra J., przebite 28-centymetrowym nożem, który wszedł ciało aż do połowy długości, uszkadzając poważnie narządy wewnętrzne, w tym serce. Jak doszło do tej sytuacji i kto śmiertelnie ranił mężczyznę?

panna młoda
05.08.2021 23:47 Niewyobrażalna tragedia na weselu. Goście nie żyją, pan młody jest ranny. Nikt nie może uwierzyć, co się stało

Wesele raczej sugeruje nam coś bardzo przyjemnego i szczęśliwego, zwykle spodziewamy się, że przyniesie dużo radości. Niestety w tym przypadku okazało się zupełnie inaczej. Spotkanie stało się prawdziwą tragedią.

Ślub
10.07.2021 22:00 Gości weselnych zamurowało. Pan młody podczas przemówienia wyznał, że kocha kogoś innego

To było niecodzienne wesele. Pan młody trzymając mikrofon w ręku i patrząc w oczy swojej ukochanej, w pewnym momencie wyznał, że kocha też inną kobietę obecną na sali. Mężczyzna w trakcie przemówienia odwrócił się i obiecał, że do końca życie będzie kochał nie tylko swoją żonę, ale także jej 8-letnią córkę – Giovannę. Pan młody doprowadził swoją przyszłą żonę do łez poruszającym wyznaniem. Kobieta nie spodziewała się, że z ust jej ukochanego padną tak piękne słowa.

10.07.2021 16:34 Drużba podczas toastu weselnego życzył młodej parze rozwodu

Wesele przyjaciela okazało się dla drużby niemiłym wspomnieniem. Wszystko przez pannę młodą. Podczas toastu weselnego życzył młodej parze rozwodu. Wesele może okazać się kością niezgody – zwłaszcza jeśli przyjaciel pana młodego nie dogaduje się z jego świeżo upieczoną żoną.

wesele
24.06.2021 22:13 Wiemy, ile Polacy wkładają do kopert weselnych. Całkiem sporo

Wiele osób często nie wie, ile włożyć pieniędzy do koperty wybierając się na ślub. Wiemy już, na jakie kwoty decydują się Polacy. Wszystko zależy od stopnia pokrewieństwa lub znajomości z parą młodą. Sezon ślubny w pełni, a osoby z branży mają tyle roboty, że sami nie wiedzą, czym się zająć. Podobny kłopot mają goście weselni, jednak dotyczy on nie kwestii organizacyjnej, lecz finansowej.

Ślub: małżonkowie
20.06.2021 20:53 Poszła na wesele i nie dała koperty nowożeńcom. Po reakcji młodej pary kompletnie ją zatkało

Magda poszła na wesele, jednak z góry wiedziała, że nie wręczy młodej parze koperty z pieniędzmi. Kobieta była w trudnej sytuacji finansowej i nie mogła sobie pozwolić na wydatek rzędu kilkuset złotych. Poszła na wesele, licząc, że młoda para ją zrozumie. 28-letnia Magda dostała zaproszenie na wesele od swoich znajomych dosłownie w ostatniej chwili. Kilka dni przez wielkim dniem poinformowali ją o tym, że jest zaproszona. Kobieta jednak była w kiepskiej sytuacji finansowej, jednak głupio było jej odmówić.

wesele
20.06.2021 11:43 Panna młoda otworzyła koperty po weselu. Nie potrafiła ukryć złości na ich zawartość

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, jednak nie każdemu wychodzi tak, jakby tego sobie życzył. Pani Marzena opowiedziała swoją historię na łamach portalu papilot.pl. Po otwarciu zawartości kopert, które wraz z mężem otrzymali po zabawie była załamana. Niektórzy byli w stanie wrzucić do nich nawet drobniaki. To miało być wesele jak z marzeń. Marzena i jej małżonek liczyli, że zwróci im się, chociaż część kosztów za zorganizowanie zabawy. Niestety było całkiem inaczej.

wesele
19.06.2021 11:51 Nagranie wiejskiego wesela z 1992 roku jest hitem. Wszystko naturalne i szczere, ludzie potrafili się niesamowicie bawić

Na facebookowym profilu o nazwie Kiedyś było jakoś fajniej pojawiło się nagranie, na którym widać polskie wesele z 1992 roku. Wszystko wyglądało wówczas inaczej. Zebrani przy stole ludzie posilali się serwowanymi posiłkami i napojami, do czego przygrywała im orkiestra. Na ich twarzach widać było radość. Dziś takich wesel już nie ma. Polskie wesele kojarzy się przede wszystkim z tłumem gości, zastawionym po brzegi stołem i zakrapianą imprezą do białego rana. Pod tym względem nie zmieniło się nic, jednak wystrój i jakość zabawy weselnej na początku lat 90. XX w. były całkowicie inne.

Wesele
18.06.2021 14:04 Zorganizowała córce wesele. Na wszystko wydała 2700 zł

W emitowanym na antenie stacji telewizyjnej TLC programie pt. So Freakin Cheap pojawił się materiał o Shelley Watson, która sama nazywa siebie dusigroszem. Kobieta postanowiła wyprawić córce wesele za 700 dolarów, co daje około 2700 zł. Tym samym pobiła swój rekord sprzed kilku lat, kiedy organizowała wesele starszej córki. Wówczas wydała prawie 3800 zł. Młodsza córka Shelley Watson nie była zadowolona z faktu, że mama skąpi na jej wesele. Kobieta zorganizowała wszystko tak, by wydatki były jak najmniejsze.

panna młoda
15.06.2021 23:50 Monika opowiedziała, co niektórzy goście weselni włożyli do kopert na jej ślubie. Było jej smutno

Wesele jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, zatem robimy wszystko, by zostało zapamiętane z jak najlepszej strony. W polskim zwyczaju leży wręczanie kopert parze młodej, w których zazwyczaj znajdują się kartka i pieniądze. Niestety nie zawsze prezenty są udane. 27-letnia Monika wspomniała w rozmowie z portalem kobieta.onet.pl, że przez część jej gości weselnych wraz z małżonkiem poczuli się, jakby dostali w twarz. Wesele z piekła rodem to coraz częstszy temat, poruszany w mediach. Monika wspomina, że w kopertach, które otrzymali od swoich gości często nie znajdowało się nic.

dziecko
15.05.2021 20:49 Dojrzała matka na temat zabierania dzieci na wesele: „Zabierają dzieci na siłę tylko po to, żeby się pochwalić”

Ela jest autorką fanpage’a o nazwie „Okiem Elizabed”, za pośrednictwem, którego dzieli sie swoimi przemyśleniami na różne tematy. W jednym ze swoich postów wypowiedziała się na temat zabierania małych dzieci na wesele. Ela na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i jest mamą dwóch synów. W wolnym czasie prowadzi swój fan page. –Lubię śmieszyć ludzi, ale też mówić o tym, o czym inni nie chcą – powiedziała w rozmowie z Ofeminin.

Córka przyrodnia chciała tylko pieniędzy
01.05.2021 18:38 Zapłacił za ślub przybranej córki. Nie spodziewał się, że kobieta przed ceremonią tak go zrani

Pewien mężczyzna opisał w internecie swoją historię, a dokładniej to, jak został potraktowany przez swoją przybraną córkę i jej mamę. Dopiero przed jej ślubem przejrzał na oczy. Córką często jest prawdziwym oczkiem w głowie dla ojca. W końcu nie bez powodu powstało określenie „córeczka tatusia”. Choć w tym wypadku mowa o przybranej córce, to nie można powiedzieć, aby nie mogła ona liczyć na wsparcie ze strony ojczyma. Cała historia została opisana przez mężczyznę na portalu Reddit i bez wątpienia doskonale pokazuje ona, jak funkcjonują toksyczne związki.

Wesele: pieniądze w kopercie
29.04.2021 16:42 Ile pieniędzy włożyć do koperty idąc na wesele? Podpowiadamy, kwoty są zależne od kilku czynników

Otrzymując zaproszenie na wesele, wiele osób zastanawia się, ile pieniędzy powinno się włożyć do koperty. Jak się okazuje, jest to zależne od kilku czynników. Wesele to nie tylko świetna zabawa pełna różnych napitków i dobrego jedzenia, ale też przygotowania. Zarówno te po stronie pary młodej, jak i gości, którzy przyjdą świętować z nimi ten wyjątkowy dzień. Trzeba zadbać o odpowiedni wygląd, ubranie, a także upominek dla najważniejszej pary tego wieczoru. Już od lat można zobaczyć, że koperty z pieniędzmi skutecznie wyparły prezenty w postaci sprzętu AGD, czy innych przedmiotów, które mają pomóc młodej parze udekorować swoje mieszkanie. Jednak ile powinno się do takiej koperty włożyć pieniędzy?

wesele
27.04.2021 00:20 Panna młoda obraziła się na znajomych, bo nie chcieli zapłacić za jej wesele

Pewna panna młoda wystosowała do swoich znajomych prośbę o pomoc finansową w celu zorganizowania jej wymarzonego wesela. Kobieta liczyła, że jeśli każdy z jej przyjaciół wyłoży 1000 funtów (ok. 5300zł), wówczas będzie w stanie zrealizować swoje marzenie. Niestety kwota okazała się za duża i spotkała się z odmową. Wszystko wskazuje na to, że wymarzone wesele Susan odbędzie się dopiero wtedy, gdy będzie w stanie opłacić je z własnej kieszeni. Przekonała się, że na swoich znajomych nie może liczyć, jednak, czy jej wymagania nie były zbyt duże?

ślub
08.04.2021 15:59 Ojczym miał zapłacić za ślub przybranej córki. Potraktowała go jak bankomat

Ślub to jedno z najważniejszych i jednocześnie największych wydarzeń w życiu człowieka. To decyzja, która wpływa na dalsze losy nie tylko młodej pary, ale także jej bliskich. Niestety jak się okazuje, ślub może stać się też okazją do kłótni i rozpadu rodziny. Przekonał się o tym pewien ojczym. Relacje z partnerami rodziców nie zawsze są łatwe zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Dzieci mogą traktować potencjalną macochę lub ojczyma z dużym dystansem, nieufnością i przede wszystkim żalem. Natomiast nadmierne starania ze strony przybranych rodziców mogą nie przynieść zbyt dobrych rezultatów. Jak zwykle, w każdej relacji podstawą okazuje się szacunek.

wesele
06.02.2021 14:19 Para z Polski zaskoczyła gości na weselu. Wszystko zostało nagrane

Wesele tej młodej pary na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości i nie tylko. Wszystko za sprawą ich tanecznych popisów podczas pierwszego tańca. Zakochani zatańczyli do piosenki Time of my live z kultowego filmu Dirty Dancing. Filmik z ich poczynań na parkiecie podbija Internet. Zobaczcie same! Wesele nie może odbyć się bez pierwszego tańca. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego ta młoda para, która z pewnością miesiącami przygotowywała się do występu. Wygląda na to, że się opłaciło, goście byli zachwyceni, a wszystko zostało nagrane.

wesele
27.01.2021 14:05 W Lublinie zorganizowano nielegalne wesele. Podczas świętowania doszło do tragedii

W Lublinie jedna z par młodych postanowiła zorganizować nielegalne wesele. Na przyjęciu doszło do ogromnej tragedii, a według Dziennika Wschodniego w sprawie zatrzymano pana młodego. Koszmar miał rozegrać się przy ulicy Niezapominajki w Lublinie. Przed lokalem, gdzie odbywało się nielegalne wesele, miał leżeć zakrwawiony mężczyzna.

Panna młoda
19.01.2021 10:05 Panna młoda była wściekła. Kuzynka skradła show na jej ślubie

Panna młoda nie do końca tak wyobrażała sobie ten dzień. Gdy na horyzoncie pojawiła się jej kuzynka, cała pobladła. Nie spodziewała się, że tak wyjątkowa uroczystość jak własne wesele, może zostać zepsuta przez coś tak błahego. Na przyjęciach weselnych obowiązuje zasada, że to panna młoda jest numerem jeden. Uwaga gości powinna skupiać się głównie na niej, a starsza tradycja podpowiada, aby goście byli bardziej oszczędni w kreacjach. Kobiety nie powinny zakładać na siebie czerni i bieli. Jedna z kuzynek sprytnie obeszła ten zakaz, co nie spotkało się z aprobatą świeżo upieczonej mężatki.

Panna młoda
21.12.2020 20:25 Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Panna młoda zmarła w tragicznych okolicznościach w trakcie swojego wesela, a wszystko to przez niewiarygodną pomyłkę obsługi. Przerażeni goście weselni natychmiast wezwali pogotowie. Choć przybyli na miejsce ratownicy medyczni od razu zaczęli reanimację, już nic niestety nie dało się zrobić. To niesłychane, co było przyczyną zgonu. Do dantejskich scen niczym z horroru doszło w trakcie wesela. Panna młoda zmarła wskutek pomyłki obsługi sali. Do tej tragedii mogło w ogóle nie dojść, sprawdził się jednak najgorszy scenariusz. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłej.

Bydgoszcz
07.10.2020 18:09 Wstrząsające wieści TVP, wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, dzisiaj potwierdził się czarny scenariusz

W minioną sobotę doszło do fatalnego wydarzenia. Około godziny 19.00 służby ratunkowe otrzymały informację, że doszło do groźnego wypadku podczas przyjęcia weselnego, na którym raniona była starsza kobieta. Dziś TVP przekazało najgorsze informacje. TVP poinformowało o dramatycznym zdarzeniu, jakie miało miejsce w województwie lubuskim. W niedzielę poinformowano o dramatycznym wydarzeniu, jakie miało miejsce podczas przyjęcia weselnego. Niestety właśnie potwierdził się najgorszy scenariusz.

Agnieszka Włodarczyk
04.10.2020 23:05 TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Kobieta raniona na weselu

TVP przekazało dramatyczne szczegóły z wypadku, który miał miejsce w zachodniej Polsce. Kobieta nagle, w środku zabawy została raniona. Na miejsce natychmiast przyjechały służby, w akcji ratowniczej brał także udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.TVP przekazało dramatyczne informacje z jednego z polskich miast. Doszło do tragicznego wydarzenia na jednym z weselnych przyjęć, ucierpiała starsza kobieta. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

mąż
03.10.2020 23:56 Mąż popisywał się przed żoną na weselu. Teraz Wojciech stanie przed sądem, za to, co zrobił

Wojciech ma pasję, którą dzieli ze swoimi przyjaciółmi od wielu lat. W drodze na swoje wesele postanowił uszczęśliwić swoją małżonkę, zapewniając jej dawkę niezapomnianych wrażeń. Niestety, ale jego popisy swój finał znalazły w sądzie. Wśród gapiów na ulicy znajdował się niechciany świadek.Mąż postanowił sprawić swojej świeżo upieczonej żonie niecodzienną niespodziankę. W drodze z kościoła na wesele Wojciech zrobił coś, czego mało kto się spodziewał. Niestety, ale nie wyszło mu to na dobre. Teraz za swój czyn trafi na salę rozpraw sądowych. Wszystkiemu przyglądali się przechodnie.

  • 1
  • 2