Wpadka

Margaret w „Dzień Dobry TVN”
26.06.2023 17:48 Nie to mieli usłyszeć widzowie. Wielka wpadka w "DDTVN"

Niedzielne wydanie programu „Dzień Dobry TVN”, które zostało wyemitowane 25 czerwca, było dość nieszczęśliwe. Ze względu na słoneczną pogodę, podjęto decyzję, by część segmentów śniadaniówki zrealizować na dachu budynku przy ulicy Wiertniczej. Jak się miało okazać, nie była to najlepsza decyzja.Już podczas pierwszego z nich widzowie usłyszeli pewne problemy techniczne. 

Czarnek
21.10.2021 13:12 Druzgocąca wpadka Czarnka. Internauci nie mają litości. Minister zapadnie się pod ziemię?

Przemysław Czarnek – mimo wielu apeli i wniosków o odwołanie – od roku pełni funkcję ministra edukacji i nauki. Z tej okazji w siedzibie resortu zorganizowana została konferencja prasowa, na której to polityk przedstawiał szczegóły swojej rocznej pracy. Internauci i dziennikarze szybko zwrócili jednak uwagę na błąd, który pojawił się w prezentacji ministra.

wpadka
27.08.2021 10:25 Wpadka TVP Info. Dziennikarka TVN24 zauważyła błąd

Media na całym świecie relacjonują, co dzieje się w Kabulu, a wczorajsze wybuchy były głównym tematem wielu serwisów informacyjnych. Również TVP Info przekazywało swoim widzom najnowsze wieści. Niestety, stacja zaliczyła poważną wpadkę. Błąd TVP zauważyła dziennikarka TVN24 Beata Biel. Jej krótki, ale dosadny wpis na Twitterze to hit.

wpadka
01.08.2021 19:28 Ogromna wpadka w „Dzień dobry TVN”. Rozmówcy mogli poczuć się zdruzgotani, widzów zamurowało

W ostatnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN doszło do wpadki, którą popełnił prowadzący, Andrzej Sołtysik. Jego oraz Anny Kalczyńskiej gośćmi byli Laura i Karol z programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Dziennikarz zaczął podpytywać o ich relację, oraz jak zareagowali na nią ich bliscy. Zaliczył do tego mamę Laury, która nie żyje. Andrzej Sołtysik bez zastanowienia przeprosił za zadane pytanie, jednak nie obyło się bez komentarzy na ten temat.

dziennikarka
29.05.2021 23:11 Dziennikarka na wizji przekazała wiadomość o śmierci. Poinformowała, że William Shakespeare nie żyje

Dziennikarka poinformowała widzów o śmierci Williama Shakespeare’a. Ze smutkiem wspominała jego największe dzieła takie, jak Makbet, czy Romeo i Julia. Widzowie argentyńskiej stacji Canal 26 byli szczerze zdziwieni informacją o odejściu artysty, który odszedł przeszło 400 lat temu. Doszło do komicznej wpadki. Argentyńska prezenterka zaliczyła niemałą wpadkę. Dziennikarka poinformowała widzów, iż nie żyje William Shakespeare. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż rzeczywiście odszedł 81-letni Brytyjczyk o tym imieniu. Nie był jednak płodnym dramaturgiem z przełomu XVI i XVII wieku.

Eurowizja
21.05.2021 18:16 Wstydliwa wpadka na Eurowizji. Gwiazda pokazała za dużo

Za nami drugi półfinał konkursu piosenki Eurowizji 2021. Na scenie w Rotterdamie pojawiło się wielu wspaniałych artystów, a wśród nich reprezentantka San Marino – Senhit. Gwiazda podczas swojego wystąpienia zaliczyła wstydliwą wpadkę, której dopatrzyli się najbardziej spostrzegawczy widzowie. Reprezentantka San Marino pojawiła się na scenie wraz Flo Ridą. Gwiazdy zachwyciły swoim występem, jednak oprócz niezaprzeczalnego talentu oczom widzów ukazało się coś jeszcze. Piosenkarka podczas pochylania się w stronę kamery pokazała kawałek swojej piersi.

wpadka
06.04.2021 19:55 Kuriozalna wpadka w programie na żywo. Pies nagle ukradł dziennikarce mikrofon, zaczęła za nim biec

W programie na żywo na antenie Mir 24 doszło do kuriozalnej wpadki. Dziennikarka przekazywała wiadomości kiedy nagle rzucił się na nią pies i zabrał jej mikrofon. Kobieta zaczęła za nim biec. Programy na żywo mają to do siebie, że nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzy się na antenie. Sytuacja, która miała miejsce w Mir 24, zaskoczyła nie tylko widzów.

Hotel Paradise
03.03.2021 23:22 ,,Hotel Paradise”: widzowie zauważyli wpadkę. Uczestniczka pojawiła się u boku niewłaściwego mężczyzny

Hotel Paradise: montażyści programu zaliczyli wpadkę? Widzowie zauważyli, że doszło do pomyłki w jednej ze scen. Uczestniczka pojawiła się u boku… niewłaściwego mężczyzny. Hotel Paradise śledzą tysiące widzów, którzy bacznie przyglądają się nawet najdrobniejszym szczegółom. Kiedy na ekranach pojawiła się scena z sypialni Korneli, fani natychmiast wyłapali drobny błąd.

familiada
14.02.2021 23:19 Zabawna wpadka w ,,Familiadzie”. Padło pytanie ,,za czym biega pies”

W programie Familiada po raz kolejny doszło do zabawnej wpadki. Uczestniczka sama była rozbawioną swoją odpowiedzią. Prowadzącemu program Karolowi Strasburgerowi udało się jednak zachować poważny wyraz twarzy. Padło pytanie „za czym biega pies?” Chyba nigdy nie zgadniecie. W jednym z ostatnich odcinków programu TVP Familiada doszło do zabawnej odpowiedzi Natalii. Ostatnio pisaliśmy o innej śmiesznej odpowiedzi Marcina, który nie umiał odpowiedzieć na pytanie o stworzenie ze szczypcami. Tym razem również poszło o zwierzaka.

tvp
13.02.2021 12:43 Wpadka w TVP. Reporterka nie wiedziała, że ma włączony mikrofon, jej słowa usłyszała cała Polska

Reporterka programu TVP Info nie miała pojęcia, że jej mikrofon jest włączony. Gdy widzowie oglądali wystąpienie rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza, nagle usłyszeli głos kobiety. Wszystko poszło na żywo, nagranie trafiło do sieci. Nie tego spodziewali się Polacy włączający TVP Info, by obejrzeć konferencję Ministerstwa Zdrowia. Kiedy rzecznik opowiadał o sytuacji z kraju, w tle wyraźnie można było usłyszeć Karolinę Kopijkowska-Harczuk. Komentowała ona swoje wejście na antenę.

wpadka
01.02.2021 18:03 Podczas transmisji na żywo w TVP Info miała miejsce kuriozalna wpadka. Jeden z kierowców pokazał w stronę kamery środkowy palec

Jak wiadomo, transmisje na żywo bardzo często niosą za sobą ryzyko wystąpienia dziwnych sytuacji, z których ciężko się potem wytłumaczyć. Jedna z nich wydarzyła się podczas programu Teleexpress na TVP Info, kiedy to zza pleców reportera wyjechał czarny SUV, z którego kierowca pokazał do kamery środkowy palec. Wpadka rozeszła się w błyskawicznym tempie po całym kraju. Reporter TVP Info, Maciej Biskup nadawał wprost z Karpacza, skąd łączył się ze studiem w Warszawie. Zarejestrowana wpadka została wyemitowana, a wielu ludzi natychmiastowo ją wyłapało. Ciężko ominąć wzrokiem tak kuriozalną sytuację.

gadżet
28.01.2021 21:52 Erotyczny gadżet w programie na żywo. Szybko stał się hitem sieci

Pewna kobieta zaliczyła wpadkę w telewizji na żywo. W dobie koronawirusa powszechną praktyką stało się, że redakcje łączą się z rozmówcami za pomocą komunikatorów wideo. Zapraszani goście najczęściej są w swoich domach. Tak było na antenie BBC Wales, gdzie jedna z ekspertek mimowolnie zaprezentowała swój erotyczny gadżet, który stał na półce obok książek. W dobie pandemii wideorozmowy i nagrywanie gości z ich własnych domów stało się dla serwisów informacyjnych pewnym standardem, a jednocześnie sporym źródłem wpadek. Dotkliwie przekonała się o tym ekspertka zaproszona do BBC, a telewidzowie mogli zauważyć za jej plecami intymny gadżet.

28.12.2020 19:58 Wpadka roku w TVP. Gdy podczas koncertu kolęd na ekranie pojawiły się napisy, widzowie zdębieli

W TVP doszło do naprawdę kuriozalnej sytuacji. W trakcie relacjonowania koncertu kolęd na dole ekranu pojawiły się napisy dla osób niesłyszących. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że było na nich napisane całkowicie coś innego niż słowa, które zawierają w sobie dane kolędy. Stacja telewizyjna popełniła fatalny i dość zabawny błąd. Bożonarodzeniowy koncert kolęd w TVP to już tradycja, jednak do takiego przypadku doszło prawdopodobnie po raz pierwszy. Podczas emisji koncertu doszło do naprawdę wielkiej wpadki, która zapadnie w pamięci oglądających na długi czas.

tvp
22.12.2020 16:12 Wielka wpadka w „Wiadomościach” TVP. Widzowie nagle zdębiali, gdy zobaczyli, co jest na ekranie

Wiadomości TVP zaliczyły niezłą wpadkę. W materiale przedstawiającym koniunkcję Saturna i Jowisza, czyli tzw. Gwiazdę Betlejemską, którą mieli kierować się Trzej Królowie, widzowie zobaczyli scenę… z prześmiewczego filmu Żywot Briana autorstwa brytyjskiej grupy komików Monty Python. Wiadomości, które są emitowane na stacji TVP, już wielokrotnie wzbudzały kontrowersje oraz skrajne emocje. Jednak ostatnia pomyłka stacji z pewnością rozśmieszyła, a niekiedy może i oburzyła telewidzów.

taniec z gwiazdami
02.10.2020 23:07 Wielka wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Wszystko poszło na żywo, widzowie złapali się za głowę

W programie Polsatu Taniec z gwiazdami doszło do wpadki na scenie. Wszystko się nagrało, ogromna część telewidzów oglądała wszystko na żywo.Wpadka w programie Taniec z gwiazdami Dorota Gardias przerwała milczenie. Wydała oświadczenie o stanie zdrowia, fani porażeni Znany kabareciarz nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o szczuciu na LGBT. Wielu może się nie spodobać, padły ostre słowa Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu Taniec z gwiazdami nie przestaje nas zadziwiać. Właśnie, doszło do zdumiewającej sceny. Mało kto mógł się tego spodziewać, telewidzowie przecierali oczy ze zdumienia. Jedna z uczestniczek zaliczyła wielką wpadkę, wszystko było emitowane na żywo. Niektórzy przed telewizorami z pewnością nie mogli oderwać wzroku. Widzowie natychmiast zaczęli komentować całą sprawę.Dzisiaj jest wyjątkowa edycja programu, ponieważ uczestnicy tanecznego show występują w parze z bliską osobą. Jako pierwsza wystąpiła Sylwia Lipka, która w duecie z bratem Danielem zatańczyła sambę. Wszystko szło dobrze, aż do pewnego momentu.Kiedy przyszedł czas na spektakularne zerwanie z siebie eleganckiej odzieży, ta część występu niestety zawiodła, z pewnością nie tak to ćwiczyli na próbie generalnej. Kiedy Sylwia chciała w efektowny sposób zedrzeć z siebie ubranie, nie udało jej się tego zrobić do końca. Skończyła swój taniec ze spodniami w kostkach. Wszystko się nagrało, ten szczegół z pewnością nie umknął fanom programu.

dziennikarka
22.08.2020 18:56 Dziennikarka myślała, że kamery są już wyłączone. Wystarczyło kilkanaście sekund, ludziom opadły szczęki

Dziennikarka była przekonana, że po tuż po tym, jak powie swoją kwestię, kamera zostanie wyłączona. Niestety jeszcze przez kilkanaście sekund kobieta nieświadomie pozostała na wizji. Słów, jakie wypowiedziała w międzyczasie, nie dało się odwrócić, potężna wpadka pozostanie z nią już do końca.Wpadki w programach prowadzonych na żywo są bardzo częste i nie ma w tym nic dziwnego. Kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy to, co wymknie się osobie na wizji to na przykład wiązanka dość niecenzuralnych słów. Z taką wpadką na koncie trudno wyobrazić sobie dalsze życie zawodowe. Dziennikarka nie zapomni tego, co ją spotkało już nigdy.

telewizja
06.07.2020 10:12 Porażający materiał na żywo w telewizji. Nagle mężczyzna zagroził reporterce nożem, transmisja się urwała

Telewizja na żywo niesie ze sobą ryzyko zobaczenia rzeczy jednak wolelibyśmy nigdy nie widzieć. Ten materiał zdecydowanie do takich należał. Reporterka telewizyjna, prowadząc program na żywo, została niemal zaatakowana nożem, przez przypadkowego przechodnia. Wszystko jest udokumentowane, a sytuacja wyglądała naprawdę groźnie. Do tragicznej sytuacji doszło w Brazylii, to właśnie tam reporterka telewizji CNN została zaatakowana nożem przez podejrzanego, przypadkowego mężczyznę. Wszystko działo się podczas transmisji na żywo, a widzowie przeżyli chwile grozy wraz z reporterką.

Andrzej Duda
18.05.2020 13:08 Andrzej Duda zaliczył gigantyczną wpadkę. Internauci są oburzeni jego zachowaniem

Andrzej Duda niedawno rzucił wszystko i pojechał w Bieszczady. Piękno okolicznej natury tak go zahipnotyzowało, że zupełnie zapomniał o panującej epidemii. Odwiedzając leśników z Nadleśnictwa Baligród, zrobił sobie z nimi wspólne zdjęcie bez maseczek, nie zachowując odpowiedniej odległości. Internauci od razu zareagowali, zwracając uwagę na lekceważące podejście głowy państwa, do obowiązujących zasad. Andrzej Duda w ostatnim czasie jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Prezydent chętnie pokazuje się publicznie, nie tylko w formalnych okolicznościach. Jednak jego ostatnie wystąpienie nie poszło tak do końca zgodnie z planem. Andrzej Duda zaliczył niemałą wpadkę, jego najnowsze zdjęcie narobiło w sieci sporo zamieszania.

marcin prokop
16.05.2020 15:38 Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Nawet Marcin Prokop nie wiedział, co powiedzieć

Prowadzenie programów na żywo zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Czasem pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, na które nie zawsze jesteśmy przygotowani. Marcin Prokop i Dorota Wellman doświadczyli takiego nieoczekiwanego zwrotu akcji. Nie było łatwo z niej wybrnąć!Wpadka w Dzień Dobry TVN niestety nie została zapomniana przez widzów. Marcin Prokop i Dorota Wellman mieli nie lada wyzwanie, w ich studiu pojawił się kilkuletni chłopiec, opowiadający o swoich planach na przyszłość. Maluch niewiele myśląc, oświadczył, że w przyszłości chciałby zostać… mordercą. Wielokrotne próby obrócenia tego w żart, niestety nie sprawdziły się w tym przypadku.

praca
29.04.2020 17:19 Wpadka dziennikarza na wizji. Nagrywał ze swojego domu, nie zauważył, co było w kadrze

Praca zdalna to najrozsądniejsze z rozwiązań podczas epidemii koronawirusa. Jeśli wykonywany zawód na to pozwala, większość pracodawców zdecydowała się na zlecenie właśnie takiej formy pracowania. Niestety, ta okazuje się czasem zgubna. W tym przypadku dziennikarz nie zdawał sobie sprawy, co obejmuje jego kamera, podczas gdy on udziela wywiadu na bardzo poważne tematy.Praca zdalna przysporzyła kłopotów kolejnemu dziennikarzowi. Wszystko przez to, że wydawało mu się, iż w kamerce internetowej widać mniej niż w rzeczywistości. Nic bardziej mylnego! Szczególnie kłopotliwa jest sytuacja, kiedy wpadkę zalicza się podczas transmisji na żywo i jej zapis stał się nieodwracalny. Taka sytuacja przydarzyła się dziennikarzowi, który nie zauważył drobnego szczegółu.

29.04.2020 16:01 Wpadka, której nigdy nie zapomni. Dziennikarz udzielał wywiadu, gdy w tle mignęła kobieta bez ubrań

Wpadka, o której nigdy nie zapomni dziennikarz, przytrafiła się podczas udzielania wywiadu. Z uwagi na epidemię koronawirusa wywiad był przeprowadzany online. Dziennikarz odpowiadał na pytania ze swojego domu. Nagle, za jego plecami mignęła… naga kobieta. Przykry incydent może być bardzo poważny w skutkach. Okazało się bowiem, kim była roznegliżowana pani.Wpadka słynnego dziennikarza może być dla niego niezapomniana. Miliony widzów poznali osobę, która towarzyszyła mężczyźnie w trakcie kwarantanny. Choć kobieta jest widoczna tylko przez chwilę, bez trudu rozpoznano jej tożsamość.

Milionerzy
24.04.2020 13:21 ”Milionerzy”: wpadka uczestnika. Mógł wygrać ogromną sumę, poległ na prostym pytaniu

Stres, emocje i nerwy to uczucia, które towarzyszą wszystkim uczestnikom programów telewizyjnych. Szczególnie kiedy w grę wchodzi niemała sumka. Ostatnio, podczas emisji teleturnieju Milionerzy, jeden z uczestników zaliczył wtopę. Wpadka mężczyzny kosztowała go kilkanaście tysięcy złotych. Milionerzy to jeden z chętniej oglądanych teleturniejów telewizyjnych. Jednak ta informacja pewnie nie ucieszyła jednego z uczestników, który zaliczył niezłą wpadkę. Tysiące widzów lubianego programu, były świadkami tej niefortunnej potyczki. Uczestnik poległ na banalnym pytaniu.

familiada
21.05.2018 18:06 Familiada: ten odcinek przejdzie do historii. Wszyscy zaczęli muczeć jak krowy

Familiada to jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w polskiej telewizji. Prowadzący, Karol Strasburger, cieszy się dość specyficznym poczuciem humoru. Również uczestnicy często popisują się niezwykłą fantazją w odpowiedzi na banalne pytania. Familiada gości na naszych telewizorach już od 1994. Nieprzerwanie prowadzona jest przez Karola Strasburgera, który stał się prawdziwą wizytówką tego rodzinnego teleturnieju. Teleturniej pokazywany jest w telewizji w weekendy i święta. Na czym dokładnie polega show? Prowadzący podaje hasła, a członkowie dwóch pięcioosobowych drużyn starają się wymienić najbardziej prawdopodobne, związane z nim skojarzenia. Liczba zdobywanych punktów zależy od tego, na ile popularne były podawane przez zawodników odpowiedzi w przeprowadzonym wcześniej sondażu.

09.01.2018 19:53 Kompromitacja w Familiadzie. „Przejdziesz do historii”

W Familiadzie mogliśmy oglądać wiele wpadek. Wiemy już, że więcej niż jedno zwierzę to lama, a imię żeńskie, w którym ukryta jest „sława” to Fiona. W ostatnim odcinku usłyszeliśmy kolejną odpowiedź, która przejdzie do historii. Podczas ostatniego odcinka Karol Strasburger zadał pytanie: „Wyraz kończący się na „chód”. Widocznie stres zrobił swoje, gdyż uczestnik udzielił odpowiedzi, która zamurowała prowadzącego. Odpowiedź kreatywnego mężczyzny brzmiała „Marszochód”! Publiczność wybuchła śmiechem. Takiego słowa chyba nikt się nie spodziewał. Strasburger przyznał, że za taką odpowiedź, mężczyzna ma szanse przejść do historii programu. – Fajne! Ładnie to wymyśliłeś! Przejdziesz do historii tym marszochodem – śmiał się Karol Strasburger Kolejny uczestnik również zaskoczył wszystkich oryginalną odpowiedzią – „Robin Chód”! 😀