Wybory

Maciej Orłoś
17.10.2023 15:19 Tajemniczy wpis Macieja Orłosia po wyborach. Wielkie poruszenie w mediach, wróci do popularnego formatu?

Maciej Orłoś zapisał się na kartach polskiej telewizji jako najdłuższy stażem prezenter “Telexpressu”. W 2016 roku potwierdziła się smutna wiadomość o jego odejściu z programu. Tymczasem tuż po wyborach parlamentarnych 2023 dziennikarz opublikował na swoich mediach społecznościowych tajemniczy, dwuznaczny wpis. 

Pokazano, co działo się w sztabie wyborczym PiSu
17.10.2023 10:48 Wyciekły nagrania zza kulis ze sztabu PiS! Widok rozkłada na łopatki. NIE tak to wyglądało w telewizji?

Za nami niezwykle emocjonujące wybory parlamentarne 2023. To właśnie w niedzielę 15 października wszyscy Polacy mogli udać się do przypisanych im lokali wyborczych i oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. Krótko po ogłoszeniu wyników, również nie zabrakło wrażeń. Właśnie ujawniono, co działo się za kulisami sztabu Prawa i Sprawiedliwości.

Oficjalne wyniki wyborów 2023
17.10.2023 09:22 Oficjalne wyniki wyborów 2023. Nie tak miało to wyglądać?! Niektórzy będą mocno w szoku. Spadki, wzrosty... i taki finał

To właśnie 15 października odbyły się zapowiadane i wyczekiwane od dawna wybory parlamentarne w Polsce. Wszyscy nasi rodacy mogli oddać głos na swoich kandydatów od godziny 7 do 21 i dzięki temu zadecydować o przyszłości naszego kraju. Teraz już wszystko jasne - znamy oficjalne wyniki wyborów 2023!

Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania?, fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News
16.10.2023 22:43 Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania. TAKIEJ reakcji ludzi nikt się nie spodziewał. "Pokazali mu..."

15 października Polacy tłumnie ruszyli do urn, by zagłosować na wybranego kandydata. Swoje głosy oddali nie tylko zwykli obywatele, ale również gwiazdy, celebryci i politycy. Także Jarosław Kaczyński udał się lokalu wyborczego.

Anna Głogowska skomentowała wynik wyborów, fot. Instagram/annaglogowska_official
16.10.2023 20:17 Zapłakana Anna Głogowska ze szkłem w dłoni. Wzburzeni internauci natychmiast zareagowali

15 października 2023 roku odbyły się historyczne wybory. Zgodnie z wczesnymi sondażami, w głosowaniu wzięło udział prawie 73% upoważnionych do tego obywateli. To aż o 10 procent więcej niż w 1989 roku, kiedy padł poprzedni rekord frekwencji, do której przyczynili się także artyści i celebryci. 

Burza po wpisie Barbary Kurdej-Szatan
16.10.2023 17:20 Barbara Kurdej-Szatan wstawiła wpis po wyborach. Wybuchła afera, rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach

Wczorajsze wybory parlamentarne wywołały mnóstwo wrażeń i emocji. Aktywnie uczestniczyli w nich również celebryci, którzy zdjęciami z głosowania chwalili się na swoich profilach w social mediach. Jeden z takich wpisów odbił się szerokim echem w mediach. Barbara Kurdej-Szatan rozpętała prawdziwą burzę.

wybory
16.10.2023 14:12 Dwie kobiety zmarły podczas wyborów! Tragiczne kulisy obiegają Polskę, ciężko uwierzyć w JEDEN szczegół

Choć Państwowa Komisja Wyborcza oceniła przebieg całego procesu głosowania jako spokojny, nie obyło się wczoraj bez przykrych sytuacji. Co gorsza, niektóre z nich zakończyły się wręcz zgonami wyborców. Dwie seniorki po wyjściu na wybory już do domów nie wróciły.

Fatalna wiadomość dla Danuty Holeckiej
16.10.2023 12:39 Fatalna wieść dla Danuty Holeckiej. Czołowy polityk KO ujawnił, co czeka dziennikarzy TVP, trzęsienie ziemi to mało powiedziane

Wczorajsze wyniki wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w całej Polsce. Teraz wciąż nie milkną głosy na temat zaskakujących rezultatów oraz tego, jakie będą konsekwencje wyboru Polaków. Borys Budka wypowiedział się na temat przykrej przyszłości gwiazd TVP.

Antoni Macierewicz
16.10.2023 11:54 Macierewicz o WYMUSZENIU i działaniu przestępczym. Wielka afera przed oficjalnymi wynikami wyborów 2023?!

Od wczorajszego wieczora politycy komentują nie tylko sondażowe wyniki wyborów, ale także ich przebieg. Ten nie obył się bowiem bez pewnych incydentów. Bardzo stanowcze zdanie ma na ten temat Antoni Macierewicz. Chodzi o zachowanie komisji wyborczych.

Wielka radość w domu Donalda Tuska
16.10.2023 11:36 Ogromne święto i radość w rodzinie Donalda Tuska. Do jego córki Kasi właśnie masowo spływają życzenia

W domu Donalda Tuska panuje obecnie wielka radość. Nic dziwnego - w końcu partia polityka zdobyła zaskakująco wysokie poparcie i istnieje spora szansa na zawiązanie przez nią koalicji z innymi przedstawicielami opozycji. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego lider KO ma dziś się z czego cieszyć.

Wyniki late poll
16.10.2023 08:10 Wyniki late poll. Już wiadomo, kto prawdopodobnie przejmie władze w Polsce

Late poll to sondaż, który umożliwia prognozę wyników wyborów na podstawie cząstkowych danych zebranych z losowo wybranych lokali wyborczych. To właśnie dzięki niemu możemy już dowiedzieć się, kto najprawdopodobniej wygrał wybory. Oto wyniki late poll wyborów 2023.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 23:35 Nie wszyscy zwrócili uwagę, co powiedział na sam koniec. Zdumiewające słowa Jarosława Kaczyńskiego

Wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023, które zostały ogłoszone 15 października po zamknięciu lokali wyborczych, okazały się wielkim zaskoczeniem. Nie tylko ze względu na liczbę mandatów do sejmu, jakie otrzymały poszczególne partie, ale również rekordową frekwencję. Przemówienia liderów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej zelektryzowały opinię publiczną. Nie wszyscy jednak zwrócili uwagę, co na sam koniec powiedział Jarosław Kaczyński!

Wybory 2023
15.10.2023 22:59 PKW podaje, jaka była frekwencja na wyborach 2023. Padł rekord?!

Wybory 2023 były wydarzeniem długo i niecierpliwie wyczekiwanym przez miliony Polaków. Wstępne wyniki udowodniły, że znaczna część obywateli dążyła do zmiany. W związku z tym do lokali wyborczych przez cały dzień ustawiały się dziś długie kolejki. Czy udało się nam pobić rekord frekwencji 1989 roku?

Donald Tusk zaczął mówić o Andrzeju Dudzie
15.10.2023 22:22 Donald Tusk nagle zaczął mówić o Dudzie. TAK podsumował jego kadencję. Co na to prezydent?

Dzisiaj o 21 oficjalnie zakończono trwającą od piątku ciszę wyborczą i ogłoszono wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Głos w tej sprawie zabrał sam Donald Tusk, który podczas swojej wypowiedzi poruszył również temat prezydenta Andrzeja Dudy.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 22:14 Jarosław Kaczyński usłyszał wyniki i tymi słowami zwrócił się do Polaków. Morawiecki nie mógł się opanować

15 października o godzinie 21 lokale wyborcze zostały zamknięte. Chwilę później do wiadomości publicznej zostały podane wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023. Jak zareagował na nie prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński?

Znamy wyniki exit poll. Tego nikt się nie spodziewał
15.10.2023 21:03 Znamy wyniki exit poll. Tego nikt się nie spodziewał

Exit poll to badanie, polegające na zapytaniu opuszczających lokale wyborcze Polaków o to, na kogo tego dnia oddali swój głos. Taki sondaż umożliwia otrzymanie wstępnych wyników wyborów na krótko po zamknięciu obwodowych komisji wyborczych. Wiemy, kto według exit poll wygrał wybory 2023!

urna wyborcza, wybory, wyniki
15.10.2023 21:00 Kiedy wyniki wyborów 2023? Właśnie zamknięto lokale wyborcze, werdykt poznamy później niż zwykle?

Wybory parlamentarne 2023 wywołały wśród Polaków wiele emocji. 15 października w całym kraju do lokali wyborczych ustawiały się kolejki chętnych, by wypełnić obywatelski obowiązek. Ok. godziny 21 nastąpiło zamknięcie miejsc, w których można było oddać swój głos. Teraz miliony osób czekają, by poznać wyniki wyborów 2023. Kiedy będzie to możliwe?

Agata Młynarska powiedziała, co się dzieje w lokalu wyborczym
15.10.2023 20:17 Agata Młynarska o tym, co działo się w lokalu wyborczym. Poruszające słowa

Kolejne gwiazdy pochwaliły się fotografiami z lokali wyborczych. Teraz dołączyła do nich Agata Młynarska, która podobnie, jak jej koledzy i koleżanki z show-biznesu, zachęca internautów do wzięcia sprawy w swoje ręce i oddania głosu na wybranego przez siebie kandydata. Przy okazji ujawniła, jak wygląda sytuacja w lokalu wyborczym.

Łukasz Nowicki, Warszawa
15.10.2023 19:40 Łukasz Nowicki nagle przerwał podróż. Wrócił do Warszawy tylko w jednym celu. Pokazał kartę

Odkąd Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia “Pytania na Śniadanie”, mimo realizacji własnych projektów, ma o wiele więcej czasu, który może spędzić na ulubionych aktywnościach, takich jak podróżowanie. Dziś jednak coś jednak dziennikarz poinformował o innych planach. Specjalnie po to udał się do stolicy Polski.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wyborach 2023
15.10.2023 19:39 Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pokazali nagranie z wyborów. Niewiarygodne, kogo wzięli ze sobą do lokalu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dołączyli do grona polskich gwiazd, które zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu i z tej okazji chwalą się dziś zdjęciami z trwających wyborów. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. Niesamowite, kogo aktorka zabrała ze sobą do lokalu wyborczego.

Katarzyna Dowbor dodała zdjęcie z głosowania
15.10.2023 18:14 Katarzyna Dowbor właśnie oddała głos. Internauci od razu zauważyli na zdjęciu jedno

W niedzielę 15 października odbywają się długo wyczekiwane wybory 2023. Z tej okazji wiele polskich gwiazd podzieliło się zdjęciem z tego wydarzenia, za pomocą którego zachęca rodaków do wypełnienia obywatelskiego obowiązku. Jedną z nich jest Katarzyna Dowbor. Niestety, czyżby niechcący ujawniła więcej, niż zamierzała?

Barbara Kurdej-Szatan, karta do głosowania
15.10.2023 17:40 Barbara Kurdej-Szatan zapłonęła gniewem. Takie praktyki w komisjach wyborczych? "OSZUŚCI!"

Barbara Kurdej-Szatan, podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, w ostatnim czasie bardzo często porusza tematykę wyborów parlamentarnych 2023 oraz zachęca do głosowania. Jednak kadr, który tym razem zamieściła w mediach społecznościowych, zaniepokoił sporą część jej obserwujących. To, do czego doszło w jednej z komisji wyborczych, nigdy nie powinno się wydarzyć.

wybory, straż pożarna
14.10.2023 17:34 Pożar w lokalu wyborczym. Co robić, gdy dojdzie do wypadku? Procedury są jasno określone

Już w niedzielę miliony Polaków wybiorą się do urn wyborczych, by oddać głosy na swoich faworytów w wyborach do Sejmu i Senatu. W tym czasie warto jednak pomyśleć o swoim bezpieczeństwie i zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, które obowiązują w danym lokalu wyborczym. Co zrobić, gdy dojdzie do niespodziewanej losowej sytuacji, takiej jak pożar czy powódź? Procedury na takie ewentualności są już ustalone. 

Zaskakująca reakcja Donalda Tuska
13.10.2023 18:13 Na oczach wszystkich zadał Donaldowi Tuskowi pytanie. Reakcja zwala z nóg. "Ja p***, nie wierzę!"

Wybory 2023 zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że wszyscy politycy dwoją się i troją, aby przed rozpoczęciem ciszy wyborczej zachęcić Polaków do oddania głosu właśnie na ich partię. Niewiarygodne, co zrobił lider KO - Donald Tusk.

Przed orędziem Marszałka Senatu TVP zamieściła zaskakujące oświadczenie, fot. kadr z orędzia Marszałka Senatu
13.10.2023 17:07 Wczoraj wieczorem marszałek Senatu wygłosił orędzie, Polacy wstrzymali oddech. Nikt nie mógł uwierzyć

Kampania wyborcza ma się ku końcowi. O północy rozpocznie się cisza wyborcza, a już w niedzielę Polacy ruszą do urn, by oddać głos na wybranego kandydata. W ten sposób obywatele będą mogli zadecydować o kształcie rządu w najbliższych latach.

tarot
11.10.2023 22:05 "Karty aż krzyczą". Tarocistka zobaczyła wyniki wyborów. Jedna przepowiednia już się sprawdza

Kampania wyborcza weszła już w najbardziej decydującą fazę. Sondaże oczywiście wiele sugerują, ale nie są w stanie powiedzieć nam całej prawdy? A co na ten temat sądzą karty? Popularna tarocistka, Anna Kempisty postanowiła to sprawdzić.

Podczas debaty TVP doszło do wpadki, fot. kadr z „Debaty wyborczej” w 2023 roku
11.10.2023 09:16 Polaków zamurowało, jak spojrzeli na ekran podczas debaty w TVP. Nikt z uczestników nie widział... ale wpadka!

Już w najbliższą niedzielę – 15 października – Polacy staną przy urnach wyborczych, gdzie będą mogli oddać głos na wybraną partię. Obywatele mogą w ten sposób zadecydować o kształcie rządu na kolejne cztery lata, nie wszyscy jednak wiedzą, na kogo zdecydują się oddać swój głos. 

Piotr Gąsowski zadrwił z debaty TVP
10.10.2023 13:24 To przejdzie do historii. Piotr Gąsowski sparodiował debatę w TVP. Mistrzostwo, Polacy biją mu brawo

Za nami długo wyczekiwana debata przedwyborcza, w której wzięli udział liderzy wszystkich partii politycznych w naszym kraju. Niestety, to co działo się wczoraj na antenie TVP, nie przypadło do gustu znacznej większości Polaków. Teraz głos w tej sprawie zabrał Piotr Gąsowski, który nie żałował mocnych słów.

  • 1
  • 2