Rozrywka.Lelum.pl > Zarobki

Zarobki

Lidl
15.11.2021 18:36 Ile zarabia kasjerka w Lidlu? Kwota robi wrażenie

Mimo że zarobki kasjerek i kasjerów w supermarketach nie stanowią ściśle strzeżonej tajemnicy, ich kwoty mogą zaskakiwać, szczególnie niezorientowanych w obecnych realiach płacowych. Nie inaczej wygląda to w przypadku jednej z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce. Jak Lidl wynagradza pracowników?

Sylwia
18.04.2021 21:55 Sylwia z partnerem ledwo wiążą koniec z końcem. 6 tys. zł miesięcznie prawie na nic im nie starcza

Sylwia wraz ze swoim partnerem podjęli trudną decyzję. Para zdecydowała się zamieszkać razem, wierząc, że dadzą radę prowadzić własne gospodarstwo domowe. Rzeczywistość jednak okazała się niezbyt kolorowa. Para ledwo wiąże koniec z końcem za 6 tysięcy złotych miesięcznie. Sylwia chciała odciąć się od rodziców i zacząć żyć ze swoim partnerem. Nie była jednak przygotowana na zderzenie z rzeczywistością.

Andrzej i Gienek z Plutycz Rolnicy. Podlasie
13.03.2021 09:40 Wyszło na jaw, ile zarabia się w programie „Rolnicy. Podlasie”. Kwota nie mieści się w głowie

Od jakiegoś czasu serial Rolnicy. Podlasie jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Ludzie polubili produkcję Fokus TV do tego stopnia, że każdy odcinek ogląda w przybliżeniu milion telewidzów. W związku z tym wzrosło zainteresowanie gażą uczestników serialu. Okazuje się, że ich zarobki są bardzo małe. Jak podaje Super Express Gienek po ponad 40 latach pracy może liczyć na emeryturę rzędu 1200 złotych. Rodziny i sąsiedzi uczestników serialu mogą liczyć na równie małe zarobki. Rolnicy. Podlasie to serial, dzięki któremu można zobaczyć, jak ciężką pracą wykazują się tamtejsi pracownicy rolni. Niestety nie jest to kompatybilne z pieniędzmi za wykonywany zawód.

sanatorium miłości
12.03.2021 17:14 Tyle zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”

Ile tak naprawdę zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”? Odpowiedź może nie wydawać się tak oczywista. W porównaniu z różnymi innymi programami, seniorzy biorący udział w show otrzymują szereg bonusów. Ile więc dostają pieniędzy do ręki? Odpowiedź wydaje się być trudna, tym bardziej że wszystko jasne jest jedynie w przypadku jednej osoby w programie, a mianowicie Marcie Manowskiej.

lidl
25.01.2021 15:36 Ile zarabia się w Lidlu? Niewiarygodne stawki, które wielu zaskakują

Sieć sklepów Lidl to bardzo popularny dyskont w naszym kraju. Wielu Polaków uwielbia tam robić zakupy. Często można zauważyć również ogłoszenia o pracę do poszczególnych sklepów. Okazuje się, że pracownicy mogą liczyć na całkiem nieźle zarobki. Pracownicy wg informacji na stronie zarabiają od 3 400 zł brutto do 4 150 zł brutto na początku zatrudnienia. Lidl oferuje również podwyżki po przepracowaniu określonego czasu. Jak widać, stawki w sklepach nie są najniższe. Do tego dochodzi szereg benefitów.

lidl
29.12.2020 16:05 Ile zarabia kasjerka w Lidlu? Kwota przyprawia o zawrót głowy, mało kto ma pojęcie

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele przedsiębiorstw upadło. Jednak trzeba przyznać, że dzięki epidemii rozrosła się branża spożywcza, w które zapotrzebowanie na pracowników było cały czas. Wydłużono czas pracy największych dyskontów w Polsce, przez co trzeba było zatrudnić więcej pracowników. Ile zarabia kasjerka w Lidlu, Biedronce czy Kauflandzie? — Pracownicy sklepów spożywczych i dyskontów w Polsce mają stabilną pracę, co w dzisiejszych czasach jest mniej niż oczywiste — czytamy w Super Expressie. Na jakie więc zarobki może liczyć kasjerka w takiej sieci jak np. Lidl, Biedronka czy Kaufland?

pożar
07.12.2020 08:10 Czy uważasz, że strażacy powinni zarabiać więcej? Narażają swoje życie za skandalicznie niskie kwoty

Strażacy pożarni wykonują jeden z najniebezpieczniejszych zawodów. W wielu sytuacjach są narażeni na maksymalne ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. Dodatkowo niejednokrotnie zmuszeni są wykazać się ogromnym wysiłkiem. Mimo tego wynagrodzenie, które otrzymują, jest zdaniem wielu ludzi zdecydowanie za niskie, a w niektórych przypadkach wręcz skandaliczne. Uważacie, że powinni zarabiać więcej? Nie od dziś wiadomo, że strażacy swoją pracą ryzykują bardzo wiele. Niemniej jednak są nam bardzo potrzebni, ponieważ ich doświadczenie zawodowe jest istotne pod kątem ratowania zdrowia i życia. Zarobki, które otrzymują za swoje obowiązki i poświęcony czas są zdaniem wielu ludzi zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zasługują na podwyżki?

MATKA
06.12.2020 22:00 Czy uważasz, że ratownicy medyczni powinni zarabiać więcej?

Ratownicy medyczni to osoby, które w swojej pracy mierzą się z niebywałą odpowiedzialnością. Od ich wyborów niejednokrotnie zależy ludzkie życie. Z założenia zawód ratownika to praca w walce z czasem. Przedstawiciele tego zawodu jako pierwsi pojawiają się na miejscu wezwania i muszą udzielić pierwszej pomocy. Jak więc wynagrodzić ich pracę i czy w Polsce zarabiają wystarczająco? Ratownicy medyczni cieszą się szacunkiem wszystkich. Nadal są jednak stanowiskiem niżej niż lekarze. Z tego powodu wciąż zarabiają mniej. Informacje na tematach ich zarobków, jakie podał portal se.pl, dosłownie powalają na kolana.

Piotr
25.10.2020 17:49 Piotr: ”Kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo”

Piotr ma 48 lat i pracuje jako ślusarz. Jest świeżo po nieudanym związku. Niecały rok temu rozwiódł się ze swoją małżonką Kamilą, która z wykształcenia jest prawniczką i pracuje jako notariusz. Głównym powodem rozpadu jego związku okazały się pieniądze – kobiety powinny zarabiać mniej niż faceci. Jak im się nie podoba, niech zajmują się domem i to za darmo.Odkąd Piotr rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką, wychodzi z założenia, że nie ma zamiaru po raz kolejny się żenić. Na jednym z forów internetowych wyrzucił całą swoją frustrację. Jak twierdzi, powodem, przez który rozpadło się jego małżeństwo były pieniądze. Od tamtej pory wychodzi z założenia, że mężczyźni powinni zarabiać więcej od kobiet.

Ratownicy medyczni
18.10.2020 20:47 Czy wynagrodzenia ratowników medycznych powinny zostać zwiększone?

Ratownicy medyczni bez wątpienia należą do jednych z bardziej odpowiedzialnych zawodów. Odpowiadają bowiem za ludzkie życia. Czy powinni dostać podwyżki?Ratownicy medyczni zawsze służą pomocą najbardziej potrzebującym i cierpiącym. Zjawiają się na każde nasze wezwanie i ratują ludzkie życia. To właśnie oni jako pierwsi docierają do poszkodowanych. Bez wątpienia to bardzo odpowiedzialny i obciążający zarówno fizycznie, jak i psychicznie zawód. Czy uważacie, że pensje ratowników medycznych powinny zostać zwiększone? Czy za to wszystko, co wykonują na co dzień, należy im się więcej? Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

pieniądze
29.07.2020 18:35 Zarabiasz mniej niż 3300 zł? Mamy bardzo dobre wieści

Zarobki w Polsce od lat są tematem tabu wśród wielu osób. We wtorek rząd zaproponował nową minimalną kwotę wynagrodzenia, która miałaby obwiązywać od 2021 roku. Zadowoleni będą ci, którzy zarabiają obecnie mniej niż 3300 zł miesięcznie.Zarobki Polaków niedługo drastycznie się zmienią? Mamy dobre wieści dla wszystkich tych, którzy zarabiają mniej niż 3300 zł miesięcznie. Jak podaje portal interia.pl, we wtorek 28 lipca rząd podjął przełomową decyzję.

Agnieszka Włodarczyk
23.07.2020 16:46 Partia rządząca nagle zmienia plany. Niestety, nie będzie jak obiecywano w 2021 z naszymi pieniędzmi

Pieniądze, które jeszcze jakiś czas temu obiecywała nam partia rządząca, prawdopodobnie nie trafią na nasze konta. Snuto mnóstwo planów na nadchodzący 2021 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że część z nich z pewnością nie zostanie zrealizowana. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która wywróciła cały świat do góry nogami. Jakiś czas temu rząd obiecywał nam większe pieniądze, a to za sprawą podwyższenia płacy minimalnej. Jak przekazuje portal Dziennik Gazeta Prawna, Ministerstwo Finansów prawdopodobnie nie zrealizuje planu, o którym jeszcze nie dawno była mowa. Niestety, nowa propozycja ministerstwa, jest niższa niż 3000 złotych, jak obiecywano.

Prezydent
12.07.2020 13:47 Ile zarabia prezydent Polski? Wiadomość może być zaskoczeniem dla Polaków. Kwota jest imponująca

Prezydent według wielu obywateli zarabia ogromne pieniądze. Mało kto wie, że wysokość jego wynagrodzenia jest ustalana na podstawie niemal 40-letniej ustawy. Będziecie zdumieni, jaka kwota trafia na konto głowy państwa.Prezydent, czyli osoba w państwie na najwyższym możliwym stanowisku władzy. Wiemy, ile zarabia głowa państwa oraz skąd dokładnie bierze się ta kwota. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, teraz już wszystko jasne. Wynagrodzenie składa się z aż trzech części.

tarcza antykryzysowa
20.05.2020 17:00 Zawód idealny? Najnowsze dane pokazują, że co czwarta osoba zarabia tam ponad 5400 zł

Zarobki, które satysfakcjonują? W dużej mierze wszystko zależy od branży. Są bowiem takie, w których nie mamy co liczyć na dobry start, ale zdarzają się też inne, gdzie możemy dostać już całkiem przyzwoitą sumę. Bardzo dobrze rozwijającą się branżą jest handel oraz e-commerce, tj. handel elektroniczny. Najnowsze badania udostępnione m.in. przez portal biznes.interia.pl ujawniły, że 25% osób zarabia tam ponad 5400 złotych miesięcznie. Handel to zawsze dobrze rozwijająca się branża. W przeprowadzonym w zeszłym roku Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wyliczono, że wartość środkowa wynosi 4210 zł brutto, ale zarobki co czwartej osoby sięgają ponad 5400 zł.

Biedronka
15.05.2020 14:10 Wiemy, ile zarabiają pracownicy Biedronki. Do tego premie i inne benefity, dużo?

Biedronka w całej Polsce szuka mnóstwa pracowników. Choć praca nie należy do najlżejszych, podobno można zarobić w niej więcej, niż większość z nas się spodziewa. Według portalu gk24.pl, w niektórych ogłoszeniach pojawia się kwota nawet 6500 zł brutto. Stawki różnią się jednak w zależności od stanowiska i wielkości miasta.Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce. Nowe placówki pojawiają się w zdumiewającym tempie, ale wciąż brakuje pracowników. Jeronimo Martins publikuje mnóstwo ogłoszeń o pracę.

praca
26.11.2019 16:44 „Zarabiam 2 tysiące po studiach, a mój mąż 11 po technikum. Gdzie jest sprawiedliwość?”

Żona uważa, że zarobki jej męża są niesprawiedliwe. Swoim wstrząsającym wyznaniem podzieliła się na forum WP Kafeteria. Słowa napisane przez poirytowaną żonę w sieci wywołały poruszenie i ogromny odzew ze strony pozostałych użytkowniczek. Zarabiam 2 tysiące po studiach, a mój mąż 11 po technikum. Gdzie jest sprawiedliwość?, zapytała kobieta. Budżet domowy niejednokrotnie bywa przyczyną kłótni między małżonkami. Spór zaostrza się, kiedy jedno z nich zarabia, o wiele więcej od drugiego. Dodając do tego różnice w wykształceniu i staż pracy… awantury pod wspólnym dachem są gwarantowane. Kobieta nie mogąc poradzić sobie z awansem ukochanego, dodała wpis, który w Internecie wywołał oburzenie.