Rozrywka.Lelum.pl > Zdjęcie

Zdjęcie

mama
20.12.2019 15:15 Macocha poprosiła, by wyciąć ze zdjęcia jej przybranego syna. Odpowiedź internautów była bezlitosna

Macocha poprosiła internautów o coś bardzo dziwnego. Kobieta chciała, aby usunęli ze zdjęcia jej przybranego syna, a jej tłumaczenie było niewiarygodne. Nawet się nie spodziewała, że odpowiedź na jej prośbę będzie tak bezlitosna. Szybko pożałowała tego, co zrobiła. Macocha opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie. Na fotografii były cztery osoby: ona, dwójka dzieci na jej kolanach i siedzący obok chłopczyk. To on miał zniknąć, tak jakby nigdy w ogóle go tam nie było. Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie.

matka
20.12.2019 10:40 Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać

Matka nie mogła przewidzieć, że robiąc sobie zdjęcie w starym kinie, uchwyci coś jeszcze, coś, co w teorii nie miało prawa się tam znajdować. To zdjęcie podzieliło Internautów. Część z nich, tak jak kobieta, która zrobiła to zdjęcie, uważa, że udało się na nim uchwycić nadprzyrodzone zjawisko. Stare kina to miejsce takiego rodzaju, który od razu przywołuje skojarzenie z horrorem. Czy jest lepsze miejsce, na to, by przydarzyło się w nim jakiegoś rodzaju nawiedzenie, albo inna aktywność paranormalna? Wielu fanów takich teorii z pewnością oddałoby wszystko, żeby tylko mieć takie zdjęcie, jak ta rodzina.

tsunami
19.12.2019 18:21 8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie

Zdjęcie wykonano tuż przed tragedią – żadna z osób, które znalazły się w kadrze takiego zdjęcia nie mogła mieć pojęcia, że za chwilę stanie się coś strasznego. Aparaty uchwyciły chwile przed wielkimi tragediami. Oto 8 zdjęć, za którymi kryją się historie mrożące krew w żyłach. Dziewczyna, która chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z plaży, nie wiedziała, że za chwilę wszystkich wokół zmiecie potężne tsunami, o którym ludzie będą mówić jeszcze latami. Z pozoru zwyczajne zdjęcia uświadamiają wielu osobom, jak kruche jest życie. Wystarczy pech lub chwila nieuwagi.

żona
19.12.2019 15:59 Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza

Żona wysłała do swojego ukochanego męża zdjęcie z wyjazdu służbowego. Wystarczył jeden drobny szczegół, by mężczyzna zrozumiał, że jest zdradzany. Jego nadzwyczajna spostrzegawczość w jednej chwili przekreśliła ich wspólną przyszłość. Zdradzony mężczyzna swoją wstrząsającą historią podzielił się na jednej z grup na Facebooku. Zdrada w związku oddala od siebie partnerów i zupełnie zmienia ich relację. O ile niektórzy pomimo bólu starają się wybaczyć niewierność ukochanej osobie i odbudować nadszarpnięte zaufanie, inni w jednej chwili grubą kreską przekreślają wspólne życie. Krótkie chwile zapomnienia przypłacone zostają wówczas najwyższą ceną.

zdjęcie
11.12.2019 16:21 Poszła do restauracji z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem

Zdjęcie, które pewna kobieta odkryła przed ślubem córki, dosłownie zwaliło ją z nóg. Wcześniej zjadła kolację z przyszłym zięciem. Swoim odkryciem natychmiast musiała podzielić się z przyszłą panną młodą. Już wtedy wiedziała, że ślub z tym mężczyzną nie jest przypadkowy. Jedno zdjęcie, na które natknęła się matka panny młodej, odmieniło spojrzenie ich obu na to małżeństwo. Kobiety nigdy wcześniej nawet nie słyszały podobnej historii. Mogły zrobić tylko jedno – pokazać fotografię narzeczonemu.

bezdomny
08.11.2019 11:10 Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwycił tajemniczą postać za jej plecami

Dziewczyna chciała wysłać swojemu chłopakowi zdjęcie. Gdy zobaczyła efekt swoich starań, nie kryła przerażenia, za jej placami stała tajemnicza postać. Nagranie z całego zdarzenia powoduje ciarki na całym ciele. Faktem jest, że sytuacja, której doświadczyła nasza bohaterka, przyczyni się do tego, że teraz każda z nas zastanowi się dwa razy, zanim sięgnie po telefony, by zrobić sobie selfie. W momencie, gdy filmik z jej udziałem pojawił się w sieci, zyskała ogromną popularność. Do tej pory obejrzało go 21 mln osób, a liczba wystraszonych widzów nieustannie rośnie.

Agata
05.11.2019 11:42 Kobieta zrobiła sobie zdjęcie w samochodzie. Gdy dokładnie się mu przyjrzysz, zobaczysz niepokojący szczegół

Kobieta postanowiła zrobić sobie selfie w samochodzie. Teoretycznie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden drobny szczegół, który wychodzi na jaw, kiedy dokładnie przyjrzymy się fotografii. Prawda, którą poznała nasza dzisiejsza bohaterka, przyprawia o dreszcze na całym ciele. Zdjęcia oprócz tego, że mają za zadanie uchwycić niepowtarzalność i wyjątkowość danej chwili, powinny też wywierać odpowiednie wrażenie na oglądającym. W przypadku kadru, który wykonała ta kobieta, emocje są nieodzownym elementem. Nie ulega wątplwiości, że od tej pory dwa razy zastanowi się, zanim kolejny raz użyje aparatu.

kobieta
01.11.2019 20:57 Opublikowała zdjęcie tuż po porodzie. Inne matki były jej za to bardzo wdzięczne

Kobieta opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, wykonane niedługo po porodzie. Matki z całego świata zaczęły dziękować jej za podzielenie się tą intymną fotografią. To zdjęcie wielu osobom pozwoliło uświadomić sobie cos bardzo ważnego, czego często się nie dostrzega, jako że ludzie zazwyczaj starają się unikać takie sposobu podejścia do tego tematu. Kayla Grey sama jest fotografką, specjalizującą się w zdjęciach porodu oraz tych wykonanych tuż po nim. Wykonywane przez nią zdjęcia przedstawiają rzeczywistość taką, jaka ta jest naprawdę, a nie jej ugładzoną wersję, tę przyjemną dla oka. Kobieta nie uchyla się przed trudnymi podejściami, przed realistycznym podejściem do rzeczywistości.

Zdjęcie klasowe
15.10.2019 22:44 Na pierwszy rzut oka zdjęcie wydaje się normalne. Do czasu, gdy nie zobaczymy całości

Zdjęcie klasowe, którym pragniemy się z wami podzielić, najprawdopodobniej przejdzie do historii najlepszych fotografii, wykonanych na szkolnej ławce. Na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie normalne. Jednak twoje myślenie zupełnie się zmieni, gdy zobaczysz je w całości. Fotografie wykonywane w szkole to pamiątka na całe życie. Nawet po wielu latach wracamy do nich z ogromną chęcią, wspominając cudowną młodość. Dzięki nim z łatwością dostrzec możemy nie tylko upływający czas, ale również zmieniającą się modę i ludzi. A to zdjęcie w sieci stało się prawdziwym hitem.