Rozrywka.Lelum.pl > Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Danuta Martyniuk skrytykowana. Poszło o jej fryzurę, fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
03.10.2023 13:44 „Nie wyszła na tym najlepiej”. Uderzające wieści o Danucie Martyniuk, aż przykro to czytać

Danuta Martyniuk od lat znajduje się u boku Zenka Martyniuka. Para pobrała się w 1989 roku i od tego czasu tworzy udany związek. Wspólnie doczekali się dorosłego dziś syna Daniela. W ostatnim czasie żona wokalisty disco polo przeszła zaskakującą metamorfozę. 

Zenek Martyniuk
01.10.2023 12:22 Zobaczyliśmy TO i nie ma już wątpliwości, co dzieje się w małżeństwie Zenka Martyniuka! Przyjcie sie zdjęciom...

Danuta i Zenek Martyniukowie od lat uchodzą za jedno z najbardziej przykładnych małżeństw w polskim show-biznesie. Choć są jak najbardziej tradycyjną parą, ostatnio w ich relacji zaszły pewne zmiany, które zapoczątkowała żona wokalisty.

Danuta Martyniuk zachwyciła wyglądem, fot. KAPiF
22.09.2023 21:31 Danuta Martyniuk przeszła zabiegi i założyła cudowną kreację. Wygląda jak petarda

Zenek Martyniuk jest świetnie znany każdemu fanowi disco-polo. Muzyk od lat pozostaje wierny swojej żonie Danucie, którą poślubił w 1989 roku. Kobieta nierzadko towarzyszy swojemu mężowi na branżowych eventach, dzięki czemu fani niedawno mogli zauważyć jej niemałą metamorfozę.

Izabela Trojanowska
21.08.2023 16:18 Przykra informacja o Zenku Martyniuku. Gwiazdor otrzymał druzgocący cios

Twórczość Zenka Martyniuka i w zasadzie cały gatunek disco polo budzą wśród Polaków mieszane odczucia, niezależnie od tego, czy mówimy o artystach, czy słuchaczach. Teraz gwiazdor otrzymał cios z niespodziewanej strony. Przykre doniesienia obiegają sieć.

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
18.08.2023 21:16 Zenek Martyniuk, jego żona Danuta, syn Daniel z narzeczoną pewnie pękają z dumy. Spektakularne doniesienia

Zenek Martyniuk ma powód, by świętować. Wokalista i lider zespołu Akcent przez lata swojej twórczości wypuścił wiele piosenek, które stały się hitami. Zyskał tym mnóstwo fanów. Teraz ma kolejny, fantastyczny powód do radości.

Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie
12.08.2023 08:16 "Dramat", "masakra". Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie

Zenek Martyniuk był jednym z wykonawców, którzy pojawili się na scenie Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Pod sceną nie zabrakło roztańczonej publiczności, a Zenek Martyniuk, który cieszy się dużą popularnością, przyciągnął tłumy. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni jego występem.

Krzysztof Skiba ostro o Zenku Martyniuku, fot. KAPIF
08.07.2023 14:14 Dawno nikt tak ostro się nie PRZEJECHAŁ po Zenku Martyniuku. Skiba nie miał litości, padły porażające słowa

Nie milkną głosy wokół przykrego incydentu, jaki wydarzył się w trakcie koncertu Zenka Martyniuka. W pewnym momencie, podczas występu we Włodawie, piosenkarz został obrzucony jajkami na scenie. Teraz swoje zdanie na ten temat wyraził Krzysztof Skiba, który nie żałował mocnych słów.

Krzysztof Skiba zareagował za obrzucenie Zenka jajkami
07.07.2023 20:09 Surowa kara dla widza, który obrzucił Martyniuka jajami. Krzysztof Skiba nie wytrzymał. Ostro podsumował piosenkarza

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo. Jego koncerty przyciągają rzesze fanów. Na jednym z nich, który odbywał się niedawno we Włodawie w województwie lubelskim, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Scenę wraz ze stojącym na niej muzykiem i resztą zespołu obrzucono jajkami. Wokalista miał rozważać nawet przerwanie koncertu, ale ostatecznie wycofał się z tego pomysłu. Co o tym wszystkim sądzi Krzysztof Skiba?

Marcin Miller, Zenek Martyniuk
05.07.2023 07:03 Marcin Miller nieoczekiwanie zabrał głos po tym, co spotkało Martyniuka. Nie gryzł się w język, padło wyzwisko

Zenek Martyniuk niedawno spotkał się z bardzo nieprzyjemną sytuacją na swoim koncercie. Pewien mężczyzna obrzucił go jajkami, ale poniósł już tego konsekwencje. Całe zajście było dla słynnego wokalisty bardzo przykre, o czym powiedział jeszcze ze sceny. Zastanawiał się nawet nad przedwczesnym zakończeniem występu, ale ostatecznie doprowadził go do końca. Teraz tę sprawę postanowił skomentować w mediach społecznościowych kolega po fachu artysty, Marcin Miller.

Zenek Martyniuk
04.07.2023 13:33 Obrzucił Zenka Martyniuka jajami. Teraz zabrał głos, dlaczego. Został ukarany za skandaliczne zachowanie!

Podczas niedawnego koncertu we Włodawie Zenkowi Martyniukowi przydarzyło się coś szokującego. Artysta został na scenie obrzucony jajkami. Z trudem dokończył swój występ, choć nie ukrywał rozgoryczenia sytuacją. Po przykrym incydencie domagał się, by przesłuchać sprawcę.Okazuje się, że winny całemu zajściu mężczyzna został już ukarany. Zdecydował się również ujawnić powód, z jakiego zdecydował się popsuć Zenkowi koncert. 

Zenek Martyniuk
02.07.2023 18:11 Zenek Martyniuk obrzucony jajami podczas koncertu. TAK zareagował na ten skandal, lepiej usiądźcie

Zenek Martyniuk od kilkudziesięciu lat cieszy Polaków swoją muzyką, jednak do tej pory nie spotkał się z takim zachowaniem publiczności, jak podczas niedawnego koncertu we Włodawie w województwie lubelskim. W stronę wokalisty i jego zespołu poleciały… jaja. Chciał z tego powodu nawet przerwać koncert, ale ostatecznie wywiązał się z zawartej umowy. Mimo wszystko nie krył zdziwienia tym, co mu się przydarzyło.

Zenek Martyniuk, Krzysztof Rutkowski
29.05.2023 14:31 Na festynie pojawił się Zenek Martyniuk. Syn Rutkowskiego podsumował imprezę nie gryząc się w język

Zenek Martyniuk nie zwalnia tempa i niedawno gościł na jednym z festynów. Co ciekawe, za kulisami pojawił się nawet Krzysztof Rutkowski, który na tę wyjątkową imprezę zabrał swojego syna. Chłopiec dosadnie podsumował występ wokalisty disco polo.Po skończonym występie piosenkarza detektyw postanowił zamienić z nim kilka słów. Panowie umówili się na zaskakujący układ.

Zenek Martyniuk
15.05.2023 08:42 Zenek Martyniuk nazwany „Białym Cyganem”. Odpowiedział, co go z nimi łączy

Zenek Martyniuk bez wątpienia jest królem disco-polo. Podobnie jak sam gatunek, także piosenkarz ma wielu fanów. Ci zapewne wiedzą, że wokalista odpowiedzialny za takie hity jak „Gwiazda”, „Królowa nocy” czy „Przez twe oczy zielone”, potrafi śpiewać nie tylko po polsku. Zenek Martyniuk ma na swoim koncie bowiem występy w języku polskim, białoruskim i rosyjskim, ale także romskim. 

Zenek Martyniuk, Michał Wiśniewski
14.05.2023 21:52 Zenek Martyniuk i Michał Wiśniewski zelektryzowali Polskę. Ciężko uwierzyć, co właśnie zrobili na scenie w Bogatyni

"Roztańczona Polska — letnia trasa TVP" to wydarzenie, które niesie ze sobą powiew wakacji. Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego koncertu. Wystąpiły na nim takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, czy Michał Wiśniewski.Na widok swoich idoli tłumy oszalały. Artyści zrobili wszystko, by zapewnić im jak najlepszą rozrywkę. Niesamowite, jak rozwinął się koncert w Bogatyni.

Zenek Martyniuk
06.05.2023 08:12 "Płakaliśmy wszyscy we trójkę - ja, Zenek i Daniel. Smutek w domu Martyniuków, "ta żałoba chyba nigdy nie przejdzie"

Zenek Martyniuk i cała jego rodzina przeżywają obecnie trudny czas. Wszystko z powodu nagłej i niespodziewanej śmierci ukochanej suczki, która była ich bliskim przyjacielem. Teraz małżeństwo opowiedziało o swojej stracie.Zdecydowanie najmocniej odejście pieska przeżywa żona muzyka Danuta Martyniuk, która była z nim bardzo mocno związana. Syn pary - Daniel Martyniuk wpadł na zaskakujący pomysł uhonorowania pupila.

31.07.2022 23:37 Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Gdy Zenek Martyniuk otworzył koncert, publiczność nie wytrzymała. Wielka niespodzianka

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Niedzielny koncert otworzył Zenek Martyniuk z utworem „To ja Ciebie wołam”. Publiczność po zobaczeniu swojego idola natychmiast dołączyła się do zabawy. Chwilę później prowadzący przekazali nieoczekiwaną wiadomość. 31 lipca Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trafiła do Łomży. Organizatorzy zapowiedzieli obecność największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej, a także dodatkowe atrakcje. Jedna z nich mogła szczególnie przypaść do gustu fanom Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk
29.05.2022 22:43 Zenek Martyniuk właśnie wzruszył widzów TVP. Po występie przemówił pięknymi słowami

Dziś o 20.00 rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Telewizję Polską. Chodzi o koncert z okazji Dnia Matki pod tytułem „Dla Ciebie, Mamo”. Na scenie pojawiło się wielu popularnych artystów, chociażby Zenek Martyniuk. Wokalista po swoim wykonie zdecydował się na krótkie przemówienie. Miał specjalną dedykację do przekazania.

Zenek Martyniuk
29.03.2022 11:29 Zenek Martyniuk z żoną spakowali walizki i opuścili Polskę. Zaskakujące, co stało się pod ich nieobecność w kraju

Zenek Martyniuk i jego żona spakowali walizki i wyjechali z Polski. Wiemy dlaczego zdecydowali się opuścić kraj. Mimo swojej nieobecności w ojczyźnie ostatnio bardzo zaskoczyli Polaków. Zenek Martyniuk jest współzałożycielem kultowego zespołu Akcent. Zespół powstał w 1989 roku i do tej pory wydał 15 albumów studyjnych, z których wiele piosenek podbiło listy przebojów. Akcent stał się popularny między innymi za sprawą popularnych w kraju programów muzycznych poświęconych właśnie disco polo. Zenon Martyniuk od lat znany jest w branży muzycznej jako jeden z przodowników disco polo. Artysta jest twórcą wielu hitów, między innymi „Przez Twe oczy zielone”, czy „Przekorny los”. Utwory są wszystkim dobrze znane i często puszczane na wielu imprezach okolicznościowych, np. weselach, dyskotekach czy festynach. Prywatnie Martyniuk jest w szczęśliwym małżeństwie z Danutą Martyniuk, którą poślubił w 1989 roku. Para doczekała się syna, a 3 lata temu na świat przyszła Laura, ich wnuczka i zapewne oczko w głowie.

zenek martyniuk
10.03.2022 10:54 Oburzenie przed 2. odcinkiem TTBZ. Widok Zenka Martyniuka doprowadził niektórych do wściekłości. „To koszmar i męka”

Najnowsza edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dobrze znanego pod skrótem TTBZ zapowiadała się wyjątkowo ciekawie z uwagi na naprawdę mocną ekipę uczestników i nowego jurora. Jak się okazuje, producenci przygotowali więcej niespodzianek. W drugim odcinku programu na scenie pojawił się bowiem sam Zenek Martyniuk. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Zenek Martyniuk
02.01.2022 12:33 Opczowska wyznała w „Pytaniu na Śniadanie”, jak bardzo poświęcił się Zenek Martyniuk

W TVP trwa festiwal zachwytu nad zorganizowanym w Zakopanem „Sylwestrem Marzeń z Dwójką” – tym razem wydarzenie było tematem „Pytania na śniadanie”. Prowadząca program Małgorzata Opczowska odniosła się między innymi do jednej z największych gwiazd sylwestrowej nocy, za którą od kilku lat uchodzi Zenek Martyniuk.

TVP
10.12.2020 16:40 Wyciekły zarobki gwiazd na Sylwestrze TVP. Stawka Zenka Martyniuka przyprawia o zawrót głowy

TVP jakiś czas temu poinformowało, że nie rezygnuje z planów organizacji tegorocznego Sylwestra. Gwiazdy mają wystąpić w studiu Telewizji Polskiej. Telewidzowie będą mogli podziwiać takich wykonawców, jak Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Marcina Millera z grupą Boys, oraz piosenkarkę Cleo. Portal plotek.pl poinformował, że gaża artystów będzie bardzo duża, jednak mniejsza niż w poprzednich latach. Największą z nich, rzędu 50 tys. zł ma zgarnąć Zenek Martyniuk. Z tego artykułu dowiesz się: Ile zarobią gwiazdy na koncertach sylwestrowych organizowanych przez TVP, Kto wystąpi na imprezie sylwestrowej Telewizji Polskiej Kto zrezygnował z organizacji tegorocznego sylwestra Sylwester za pasem, a TVP i konkurencyjna stacja telewizyjna Polsat zdecydowały się na organizację ostatniej imprezy w roku. Pandemia koronawirusa sprawiła, że gaże za występy gwiazd dla stacji telewizyjnych mają być nieco mniejsze niż np. w ubiegłym roku, jednak w dalszym ciągu przyprawiają o zawrót głowy. Zobacz także: Reprezentant Polski spodziewa się dziecka. Znamy płeć

zenek martyniuk
29.11.2020 12:34 Jaworowicz z kamerami wparowała do domu mamy Zenka Martyniuka. Warunki odbierają mowę, daleko do pałaców syna

Zenek Martyniuk zaprosił Elżbietę Jaworowicz i jej ekipę Sprawy dla reportera na Podlasie. Dziennikarka naświetliła fatalną sytuację Filipka Łukaszuka chorego na SMA, którego w walce z chorobą i poszukiwaniem środków na leczenie wsparł muzyk. Przy okazji wizyty na Podlasiu, zaprosił dziennikarkę do domu swojej mamy, który niczym nie przypomina pałaców Zenka. Elżbieta Jaworowicz odwiedziła miejscowość Gredele. Wieś, w której wychował się Zenek Martyniuk. Dom od czasu przyjścia na świat muzyka niewiele się zmienił. Jest wyposażony w piec kaflowy i urządzony w starym stylu. Taki widok jednak zaskakuje w porównaniu z nowym domem Zenka, który jest bardzo nowoczesny.