Rozrywka.Lelum.pl > Złotówka

Złotówka

złotówka
27.01.2023 17:01 Masz taką złotówkę w domu? Lepiej sprawdź, można dostać nawet 8000 zł

Wielu z nas ma wśród pamiątek stare monety z okresu PRL-u. Warto przejrzeć te zasoby, ponieważ niektóre z nich kosztują prawdziwy majątek. Ta złotówka warta jest wiele tysięcy złotych. To, co dla nas może być bezużytecznym znaleziskiem na strychu, dla kolekcjonerów i numizmatyków potrafi być prawdziwą, bardzo kosztowną gratką. Ile możemy dostać na monetę z 1957 roku?

złotówka
12.10.2021 19:42 1500zł za zwykłą złotówkę? Możesz mieć ją w swoim portfelu

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w swoim portfelu może nosić prawdziwe skarby. Zwykła złotówka potrafi osiągnąć niespodziewaną wartość, 1500 zł. Warto przejrzeć, zanim przykładowo wrzucimy ją do automatu z wodą mineralną. Monety potrafią osiągać tak wysokie wartości dzięki kolekcjonerom. Co prawda w naszym kraju jest ich coraz mniej, ale przez własną niewiedzę możemy stracić szansę na naprawdę wysoki zarobek.

Złotówka
05.07.2020 09:24 Wygląda jak zwykła złotówka z PRL, ale jest warta majątek. Można za nią dostać nawet 1500zł

Złotówka, która została wyprodukowana w dużym nakładzie, może okazać się niezwykle wartościowa. Większość z nas miała ją kiedyś w swoich domach. Chodzi o monetę z czasów PRL. Wiemy, który okaz może znacznie wzbogacić nasz portfel. Złotówka, o którą chodzi, na pewno jest wam bardzo dobrze znana. Być może macie jeszcze wiele takich monet w domu. Niestety, musimy was ostrzec — nie każdy taki pieniądz jest warty 1500 zł. Wiemy, co czyni złotówkę wartościową.