Rozrywka.Lelum.pl > Zwierze

Zwierze

zwierzę
16.05.2021 17:19 Zwierzę, które jako pierwsze zobaczysz na obrazku zdradza, jak inteligentny jesteś

Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na tym obrazku, dużo mówi o twojej inteligencji. Na czym przede wszystkim się skupiasz i jakie wzory dostrzegasz? Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się jeśli tylko spojrzysz na to zdjęcie. Znajduje się na nim dziewięcioro zwierząt. Które jako pierwsze rzuca ci się w oczy?

Zwierzę
12.05.2021 23:30 Jakie zwierzę zauważyłaś najpierw? Odpowiedź ujawni, jaki jest twój prawdziwy charakter

W dzisiejszych czasach możemy znaleźć wiele psychotestów, które mówią nam o tym, jakie mamy cechy osobowości, lub jak widzą nas inni ludzie. Nie inaczej jest w przypadku obrazka, który skrywa w sobie pewną tajemnicę. To, jakie zwierzę zauważyłaś, jako pierwsze powie Ci, jaki jest Twój prawdziwy charakter. W czasach pandemii koronawirusa ludzie upodobali sobie rozwiązywanie przeróżnych testów, lub łamigłówek internetowych. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych sposobów na zabicie nudy. Zatem przyznajcie się, jakie zwierzę dostrzegłyście, jako pierwsze?

Zwierzę
25.06.2020 00:19 Dzikie zwierzę grasuje pod Włocławkiem. Wystosowano apel, służby wciąż próbują je schwytać

Zwierzę, które zauważył jeden z Włocławskich leśniczych, nie występuje w Polsce. Dzikie stworzenie spowodowało, że pracownik Nadleśnictwa zamarł — nikt nie mógł spodziewać się w Polsce takiego widoku. Wystosowano specjalny apel, służby usiłują złapać ssaka, który uciekł z hodowcy w Goreniu. Zwierzę znajdowało się w Zielonej Szkole w Goreniu. Jak dowiadujemy się z portalu polsatnews.pl, uciekiniera zauważono wieczorem, we wtorek 23 czerwca. Stworzenie uciekło na widok leśniczego. Trwają poszukiwania.

zwierzę
23.06.2020 22:54 Porażający widok podczas narodzin świni. Zwierzę urodziło się z ludzką twarzą, jest nagranie

Ta dziwna sytuacja miała miejsce w południowo-wschodnich Chinach. To właśnie tam doszło do narodzin przerażającego zwierzaka. Prosię nie przypominało małej świnki, a… dziwnego stwora. Filmik z udziałem świnki obiegł cały internet.Zwierzę przyszło na świat z porażającą mutacją. Pyszczek świni przypominał ludzką twarz. To jednak nie jedyna, przedziwna mutacja w przypadku tego prosiaka. Zwierzę cierpiało na wadę wrodzoną – jego widok naprawdę przeraża. Wszystko zostało udokumentowane na filmie. Sami oceńcie.

zwierzę
18.06.2020 09:38 Jakie zwierzę zauważyłeś najpierw? Odpowiedź ujawni twój największy sekret, o którym nie chcesz rozmawiać

Choć wydawać by się mogło, że sprawa nie jest trudna, musisz się skupić i pozwolić sobie na pierwsze wrażenia. Jakie one będą? Od tego zależy wynik testu. Znajdź chwilę dla siebie, wycisz się i przyjrzyj zdjęciu. Zwierzę, jakie zobaczysz, powie ci, jaka jesteś.Zwierzę, jakie zobaczysz na obrazku, może dużo powiedzieć o twojej osobowości. Choć z pozoru może się to wydać banalne, tak naprawdę za pomocą skojarzeń i podświadomości możemy sporo dowiedzieć się o sobie samych. Rozwiązanie testu pokaże twoje prawdziwe lęki i te strony osobowości, które mimowolnie w sobie zagłuszasz.

narzeczony
06.12.2019 16:43 Nagrała, co jej narzeczony robi z pitbullem, gdy nie ma jej w domu. Wideo od razu wrzuciła do sieci

Narzeczony został przyłapany na gorącym uczynku przez swoją ukochaną. Kiedy zauważyła, co mężczyzna robi z jej pitbullem, wiedziała, że nie może tego ukrywać przed światem. Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci. Lady przekonuje do siebie wszystkich, pomimo że z jej rasą związanych jest mnóstwo stereotypów. A jednak Jen nie dała zwieść się złej opinii na temat tych niezwykłych psów. Już bardzo szybko wiedziała, jak ważne będą dla niej zwierzęta dlatego, kiedy związywała się z mężczyzną, zawsze patrzyła na to, jak jej narzeczony traktuje jej psy. Czy się zawiodła?

iluzja optyczna
24.08.2019 16:01 Iluzja optyczna, nad którą głowi się cały internet. Internauci spierają się czy zdjęcie przedstawia wronę czy królika

Iluzja optyczna, która nie pozwoli ci o sobie zapomnieć! Kiedy to zdjęcie zostało opublikowane, natychmiast rozprzestrzeniło się po internecie. Użytkownicy Twittera nie potrafili zdecydować, na co właściwie patrzą. Jednak tym razem, zdania nie były podzielone – zdjęcie zdezorientowało wszystkich. Wydaje się, że tym razem (w przeciwieństwie do dyskusji na temat czarno-niebieskiej/biało złotej sukienki) Internet umiał zgodzić się co do jednego: nikt nie był pewien na co patrzy. Nasze mózgi spłatały nam psikusa i odmówiły jednoznacznego zinterpretowania obrazu! Ta iluzja optyczna została zobaczona przez ponad 450 tysięcy osób. Każda z nich chce rozwiązać tę zagadkę.