Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Teściowa dała jej na święta malutki prezent. Otworzyła go i zaniemówiła, tego się nie spodziewała
Michał Fitz
Michał Fitz 24.12.2022 11:57

Teściowa dała jej na święta malutki prezent. Otworzyła go i zaniemówiła, tego się nie spodziewała

prezent
Fot. Archiwum prywatne

Dziś dzień, w którym nie tylko wszyscy zasiądą do rodzinnej wieczerzy, ale także przyjdzie im rozpakowywać podarki. Przy czym cieszą się z tego szczególnie dzieci, dorośli również w większości przypadków czerpią z tego radość. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Przekonała się o tym Agnieszka, która otrzymała oburzający wręcz prezent od teściowej.

Kobieta była tą sprawą tak przejęta, że musiała podzielić się nią anonimowo w sieci. W rodzinie nie znalazła bowiem zrozumienia. Dziwił się jej nawet ukochany mąż.

Jaki prezent dostała Agnieszka?

Agnieszka opowiedziała o tym, jak przebiegała Wigilia, na którą została wraz z rodziną zaproszona do teściów. Przyznała, że przez długi czas atmosfera była naprawdę przyjazna, co ją dziwiło, ponieważ z teściową nie żyła w najlepszych stosunkach. Wszystko jednak zmieniło się tuż po wieczerzy, gdy przyszło jej rozpakować prezent od mamy męża.

Ten zaciekawił ją od samego początku, ponieważ był wyjątkowo mały i lekki. Agnieszka nie spodziewała się jednak, że znajdzie pod ozdobnym papierem to, co zobaczyła. Okazało się bowiem, że teściowa podarowała jej paczkę tabletek do odchudzania, które należało stosować w ramach trwającej 3 miesiące terapii. Jej mąż zaczął się śmiać, a teściowa bez ogródek wytłumaczyła jej, dlaczego zdecydowała się na taki prezent.

Agusia, no bo Ty taka gruba, a przecież młoda kobieta jesteś. Nie można się tak zapuszczaćusłyszała kobieta.

Prezent był nie na miejscu

Już samo podarowanie tabletek do odchudzania wydaje się nie na miejscu, a w tym wypadku było jeszcze bardziej niestosowne, gdyż Agnieszka wytłumaczyła, że walczy z chorobą autoimmunologiczną, przez którą bardzo tyje. Mąż i jego rodzina nie byli jednak w stanie pojąć, że przybieranie na wadze nie zależy od kobiety i ciągle sugerowali jej, by wzięła się za siebie. Zrobienie tego w taki sposób i to jeszcze w Wigilię musiało być szalenie bolesne.

Kobiecie było dodatkowo przykro, ponieważ ona sama bardzo postarała się, by prezent dla teściów był jak najbardziej stosowny. Zakupiła im zestaw nowych ręczników oraz pościel. Dołożyła do nich także świece zapachowe. Straszne, że odwdzięczyli jej się w taki sposób.

– Serce mi pękło. Czy nikt nie rozumie tego, że jestem chora? – żaliła się w sieci kobieta.

Zobacz zdjęcie:

prezent

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Teściowa dała jej na święta malutki prezent. Otworzyła go i zaniemówiła, tego się nie spodziewała

Źródło: popularne

 

Tagi: prezent