Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 19.01.2020 13:43

Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować

instagram.com/thevoicekidstvp

The Voice Kids to program uwielbiany przez miliony Polaków, chociaż na antenie leci dopiero po raz trzeci. W ostatnim odcinku naszą uwagę przykuła wymiana zdań pomiędzy Dawidem Kwiatkowskim a Cleo. Ze strony piosenkarza padły niespodziewane słowa, gwiazda nie miała pojęcia, w jaki sposób zareagować.

Znany nam wszystkim spin off programu The Voice of PolandThe Voice Kids już w pierwszym sezonie przyniósł nam wielką gwiazdę. Zwycięstwo Roksany Węgiel przyniosło jej ogólnopolską sławę. Nic dziwnego, że wiele oczu zwraca się na ten program, a widzowie dokładnie przysłuchują każdej wypowiedzianej kwestii. Dzięki temu nie umknęło nikomu niecodzienne wyznanie Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Młody piosenkarz od początku istnienia programu jest jego jurorem. Jest kojarzony z tym że jest osobą pełną energii i bardzo pozytywną. Ostatnio dał tego przykład, kiedy podczas jednego z odcinków niespodziewanie zwrócił się do drugiej jurorki, Cleo.

— Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem. Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki — powiedział Dawid Kwiatkowski w bardzo emocjonalnym wyznaniu w The Voice Kids.

Cleo nie miała pojęcia, w jaki sposób miała zareagować – widać było, że jest bardzo wzruszona, tym co powiedział piosenkarz.

Spór o uczestniczkę

Ta rozmowa wynikła w momencie, kiedy Dawid Kwiatkowski i Cleo oboje odwrócili się, by zaprosić uczestniczkę programu do swoich drużyn. Po wyznaniu skierowanym do Cleo, piosenkarz zwrócił się do 14-letniej Emilki, która przepięknie zaśpiewała utwór A Thousand Miles. Oznajmił jej, że chciałby słuchać jej, tak samo jak teraz słucha Cleo i tak samo być jej fanem. Musiał ją tym przekonać, bo zgodziła się na dołączenie do jego drużyny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

the voice kids

Nowe odcinki pojawiają się w soboty.

the voice kids

The Voice Kids funkcjonuje od 2018 roku.

the voice kids

Ta dwójka to dobrzy przyjaciele.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Dagmara Kaźmierska słynie ze zjawiskowych blond włosów. Królowa Życia zdradziła sekret perfekcyjnej fryzury
  3. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców
  4. Był zły, że ciągle giną mu skarpetki. W końcu odkrył, że jego dziewczyna robi z nimi paskudne rzeczy
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: se.pl