Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tłum ludzi otoczył Kasię Tusk. Zwracała uwagę ubiorem, powiedziała bardzo przykre słowa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.06.2023 17:22

Tłum ludzi otoczył Kasię Tusk. Zwracała uwagę ubiorem, powiedziała bardzo przykre słowa

Kasia Tusk
fot. KAPiF, instagram.com/makelifeeasier_pl

Kilka godzin temu w Warszawie rozpoczął się Marsz Wolności. Na demonstrację zwołaną przez Donalda Tuska przybyły tłumy Polek i Polaków. Nie mogło zabraknąć wśród nich córki lidera opozycji, Katarzyny Tusk.

Kasia Tusk zjawiła się na marszu, by wspierać ojca. Na Instagramie pokazała, jak wyglądają jej chwile spędzone w Warszawie. Zwróciła się również do obserwatorów z przykrymi słowami.

4 czerwca w Warszawie ma miejsce marsz organizowany przez Donalda Tuska

Na Marszu Wolności w Warszawie, który odbywa się 4 czerwca, przybyło mnóstwo ludzi. Na licznych kadrach z demonstracji mogliśmy zobaczyć m.in. przepełniony Plan na Rozdrożu, Rondo de Gaulle'a czy Plac Zamkowy. Demonstracja została zorganizowana przez lidera “Platformy Obywatelskiej”, Donalda Tuska. Jest bezpośrednim sprzeciwem Polek i Polaków na działania partii rządzącej.

Na marszu pojawiło się mnóstwo gwiazd, które otwarcie mówią o swoich poglądach politycznych. Była wśród nich m.in. Barbara Kurdej-Szatan, która zwróciła się do fanów z ważnym apelem. Na demonstracji nie mogło także zabraknąć Kasi Tusk, która nie pierwszy raz otwarcie wspiera ojca w działaniach politycznych.

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Kasia Tusk pojawiła się na Marszu Wolności w Warszawie

Na Instagramie pod nazwą “makelifeeasier_pl” Kasię Tusk śledzi ponad 400 tys. obserwujących. Na jej profilu o tematyce modowo-lifestylowej rzadko przewija się motyw polityki, jednak w dniu Marszu Wolności postanowiła zrobić wyjątek. Choć na co dzień mieszka w Sopocie, nie mogło jej zabraknąć na marszu odbywającym się w Warszawie. Córka sławnego polityka już rano opublikowała kadry z samolotu, którym przybyła do stolicy. Następnie pokazała, jaką stylizację wybrała na marsz.

Kasia Tusk postawiła przede wszystkim na wygodę. Na demonstrację zmierzała ubrana w przewiewną, czarną sukienkę w białe kropki. Dobrała do niej lnianą marynarkę w szarym odcieniu. Całość dopełniły białe trampki, których wybór skomentowała na jednym ze story: “Wygodne buty i do przodu!”.

Kasia Tusk zwróciła się do internautów. Przykre, jak traktują jej ojca

Ostatni czas nie był najłatwiejszy dla Donalda Tuska, a co za tym idzie, również jego rodziny. Kasia Tusk nie ukrywa, że martwi się o sytuację związaną z ojcem. Na swoim Instagramie zwróciła się do obserwatorów z komentarzem dotyczącym bieżącej sytuacji. Podziękowała także fanom za wsparcie.

– Wiem, że niewiele z was zagląda tutaj po to, aby czytać o cudzych problemach. A ja szukam wsparcia wśród najbliższych, a nie w internecie. Dziś jednak tak wiele z was dodało mi tu sił, że ciężko to przemilczeć. No i wyszłam z założenia, że żadne to uzewnętrznianie się, skoro trąbią o tym media od rana. Gdy ma się wrażenie, że cały aparat państwa myśli tylko o tym, jak zniszczyć ukochaną ci osobę, docenia się każde życzliwe słowo – wyznała Kasia Tusk w relacji na Instagramie.

Kasia Tusk
fot. instagram.com/makelifeeasier_pl
Kasia Tusk
fot. instagram.com/makelifeeasier_pl
Tagi: kasia tusk