Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > To nie koniec oszałamiających wieści od Ani Bardowskiej! Z zagranicy przekazała świetną wiadomość
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.06.2023 21:04

To nie koniec oszałamiających wieści od Ani Bardowskiej! Z zagranicy przekazała świetną wiadomość

Ania Bardowska
fot. Instagram/ania.bardowska

Ania Bardowska to doskonale znana postać fanom programu “Rolnik szuka żony”. W programie odnalazła swoje szczęście u boku Grzegorza i dziś są już po ślubie. Para prężnie działa w mediach społecznościowych i ostatnio relacjonują oni swoje wczasy.

Dopiero co zachwycaliśmy się ich wspólnym zdjęciem, na którym cała rodzina jest uśmiechnięta o ucha do ucha. Teraz przekazali oni kolejne świetne wieści płynące zza granicy.

Ania Bardowska z rodziną przebywa na wczasach

Ostatni okres w życiu Bardowskich jest naprawdę intensywny. Dopiero co świętowali komunię świętą przyrodniej siostry Ani, a teraz przebywają na wielce zasłużonym wyjeździe. Na nudę na pewno narzekać nie mogą.

Ania Bardowska wraz z mężem i dziećmi udali się na Wyspy Kanaryjskie, a dokładnie na słynną Fuertaventurę. Pomimo tego, że na miejscu są dopiero od wczoraj, to już relacjonują to, co robią na wyspie.

Tak wygląda grób Kory 5 lat po jej śmierci, wzrok ściąga ukryta pod kwiatami rzecz. Dziś rocznica jej urodzin

Syna Ani Bardowskiej spełnił marzenie

Ania Bardowska pochwaliła się na swoim Instagramie, że jej syn spełnił marzenie.

- Jasiu dzisiaj spełnił jedno ze swoich marzeń - zdobył z tatą wulkan Calderon Hondo - napisała.

Dodatkowo na swoim profilu opublikowała zdjęcie męża wraz z pociechą oraz pokazała wspomniany wulkan w całej okazałości. Z pewnością bezcenne dla nich jest to, że mogli zapewnić Jasiowi tak radosne chwile. Po chłopcu widać, że jest bardzo szczęśliwy przez to, co udało mu się osiągnąć. 

Fani komentują sukces syna Ani Bardowskiej

Pod postem Ani Bardowskiej pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy cieszą się wraz z całą rodziną.

- Brawo dla Jasia - pisze jedna z internautek.

- Robi wrażenie, sam tam byłem! Życzę miłego wypoczynku - pisze fanka.

- Gratulacje, to bardzo szczęśliwy moment dla synka - podsumowuje kobieta.

Skoro to dopiero początek wyjazdu, to możemy spodziewać się jeszcze więcej przyjemnych chwil dla Bardowskich i można być pewnym, że ujrzymy je w mediach społecznościowych.