Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tomaszewska pokazała kulisy wiosennego spotu TVP, fani od razu zareagowali. Chcą wymazać Katarzynę Cichopek?
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2023 18:28

Tomaszewska pokazała kulisy wiosennego spotu TVP, fani od razu zareagowali. Chcą wymazać Katarzynę Cichopek?

Tomaszewska i Cichopek
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek niedawno otrzymała Telekamerę za rolę prowadzącej w “Pytaniu na śniadanie”. Wydawać by się mogło, że w związku z tym cieszy się ogromną sympatią widzów, ale to nie do końca prawda. Potwierdza te sekcja komentarzy pod zdjęciami opublikowanymi przez Małgorzatę Tomaszewską.

Prezenterka pokazała zza kulis, jak wyglądało nagrywanie najnowszego spotu do wspomnianego wyżej show. Takiej reakcji raczej się nie spodziewała.

Małgorzata Tomaszewska o nowym spocie

“Pytanie na śniadanie” zawsze nieco odmienia program w zależności od pory roku. Tyczy się to nie tylko studia, ale i spotów. Niedawno nagrywana była wiosenno-letnia czołówka. Jak widać po zdjęciach, znaleźli się w niej nie tylko prowadzący, ale także inne osoby związane z show, chociażby Anna Lewandowska czy Marta Surnik.

Skład osobowy jednak nie wszystkim przypadł do gustu. Pod zdjęciami pojawiły się głosy, według których niektóre osoby nie powinny już pojawiać się w show. Co ciekawe, jedną z nich jest właśnie Katarzyna Cichopek.

 

Tak wygląda grób Kory 5 lat po jej śmierci, wzrok ściąga ukryta pod kwiatami rzecz. Dziś rocznica jej urodzin

Katarzyna Cichopek skrytykowana

Aktorka z pewnością ma rzeszę fanów, ale wychodzi na to, że niestety nie brakuje jej też hejterów. Jeden z nich stwierdził bowiem, że Cichopek powinna zostać wymazana ze spotu, bo psuje efekt.

- Gdzie taka paskuda wśród pięknych kobiet nie owijał w bawełnę internauta.

Taki zarzut jest mocno zaskakujący, bo przecież Cichopek od kilkunastu lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Mało tego, wiek wcale tego nie zmienia.

Małgorzata Tomaszewska komplementowana

Przy czym jej koleżanka została niemiło potraktowana przez jednego z komentujących, to już sama Małgorzata Tomaszewska mogłą cieszyć się, czytają sekcję komentarzy. Niemal wszyscy jednoznacznie chwalili jej strój oraz figurę.

- Małgoniu, piękne zdjęcia. Jesteś urocza i cudowna — chwali jedna z fanek.

- Pięknie Gosiu wyglądasz — dodaje następna.

- Cudownie wyglądasz kochana — zachwala kolejna.

Zobacz post:

Powiązane