Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Tomaszewska zamarła na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Pokazali wideo, którego nie chciała zobaczyć

11 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Małgorzata Tomaszewska oburzyła się na widok nagrania, które zaprezentowano na żywo w programie "Pytanie na śniadanie". Prezenterka nie dowierzała własnym oczom, kiedy zobaczyła, w jaki sposób potraktowano 11-miesięczne dziecko.

Dziennikarka i towarzyszący jej Aleksander Sikora nie potrafili otrząsnąć się na widok nagrania, o którym dyskutowali wraz z ekspertami. W studio śniadaniówki TVP poruszono temat palenia papierosów przez najmłodszych.

"Pytanie na śniadanie": W studiu wyświetlono szokujące nagranie

W dzisiejszym odcinku programu “Pytanie na śniadanie” nie brakowało emocji i wrażeń. W pewnym momencie prowadzący show Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora poruszyli temat palenia papierosów i e-papierosów przez dzieci. 

W trakcie rozmowy z zasiadającymi na kanapie śniadaniówki ekspertami: lekarzem pulmonologiem Ewą Czernicką oraz rezydentem pediatrii Łukaszem Durańskim, wyświetlono poruszające wideo. Nagranie do reszty poruszyło gospodynię programu, która nie potrafiła ukryć swojego oburzenia wobec takiego traktowania najmłodszych.

Rolnicy. Podlasie

Pilna prośba o pomoc. "Rolnicy. Podlasie" przekazali, do czego doszło. "Coś z jej zdrowiem jest nie tak"

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Tomaszewska oburzyła się na widok nagrania w "Pytaniu na śniadanie"

Na ekranach naszych telewizorów pojawił się filmik, na którym mogliśmy zobaczyć, jak mama przystawia do ust swojego 11-miesięcznego dziecka e-papierosa i pozwala na to, aby synek zaciągnął się szkodliwym dymem. Małgorzata Tomaszewska nie mogła siedzieć spokojnie podczas emisji nagrania. W pewnym momencie oburzona prezenterka wyznała, że takie zachowanie jest dla niej równoznaczne ze znęcaniem się nad małoletnimi.

-Matka podaje e-papierosa 11-miesięcznemu dziecku. Za chwilę zobaczymy, jak dziecko zaciąga się tym e-papierosem. Dla mnie to jest znęcanie się nad tym dzieckiem. Nie ma różnicy, czy ta matka biłaby to dziecko, czy jest taka scena. Dla mnie to jest znęcanie się i absolutnie natychmiast powinien tutaj wkroczyć Rzecznik Praw Dziecka - powiedziała zbulwersowana Małgorzata Tomaszewska.

Dziennikarka przez całą rozmowę była poruszona tym, co miała okazję zobaczyć na żywo w studiu śniadaniówki. W pewnym momencie usłyszała historię 11-letniej pacjentki, która nałogowo pali papierosy. Co więcej, o problemie dziewczynki poinformowała niewzruszona tym mama podczas wizyty u zaproszonego do studia specjalisty. To również oburzyło prowadzącą.

-11-latka pali papierosy czy e-papierosy? 11-latka w Polsce? I mama wie? To jest nieprawdopodobne - nie dowierzała gwiazda.

"Pytanie na śniadanie": Jak wielkim problemem jest palenie wśród nieletnich?

Prowadzący Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora porozmawiali z zaproszonymi do studia ekspertami na temat negatywnych skutków, jakie dla osób młodych i dzieci może mieć nałogowe palenie papierosów i e-papierosów.

Lekarz Ewa Czerwińska wyznała nawet, dlaczego nałóg ten jest tak niebezpieczny wśród dzieci i nastolatków. Okazało się, że ciało wciąż kształtującego się człowieka reaguje na szkodliwe substancje o wiele gorzej niż ciało dorosłego.

-Cały organizm rośnie do 16, 18, nawet 22 roku życia. Cały czas kształtują się dojrzałe komórki, więc są o wiele bardziej wrażliwe na wszystkie czynniki szkodliwe. Weźmy też pod uwagę, że dzieci mają dużo mniejszy ciężar ciała, więc ten efekt negatywny jest proporcjonalnie dużo większy niż u osoby dorosłej. Dzieci są szczególnie narażone na negatywny wpływ wszystkich szkodliwych substancji - powiedziała lekarz pulmonolog Ewa Czernicka.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 2.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
chleb, Biedronka

Kupiła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła. Oto co zobaczyła, po przeczytaniu składu, wiele osób w szoku

CZYTAJ DALEJ
duchowny

Polacy wstrzymali oddech. Duchowny zabił duchownego, porażające kulisy obiegają kraj

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Małgorzata TomaszewskaPytanie na Śniadanie

Podobne artykuły

Nowości

Maciej Orłoś zapozował z 22 lata młodszą partnerką. Brylują razem na wakacjach
Czytaj więcej >

Nowości

Polsat SuperHit Festiwal: Maciej Dowbor zwrócił się ze sceny do swojej mamy. Poruszający gest
Czytaj więcej >

Nowości

Beata Kozidrak wyszła na scenę a widownia oszalała. To wielki dzień dla ikonicznej gwiazdy
Czytaj więcej >

Nowości

Zamieszanie po Telekamerach, poszło o suknię Cichopek. "Kontrowersyjna" część stroju podzieliła ekspertów
Czytaj więcej >

Nowości

Justyna Kowalczyk apeluje przed pogrzebem ukochanego. Ma dwie prośby do żałobników
Czytaj więcej >

Nowości

Polsat SuperHit: Dawid Kwiatkowski nagle zbiegł ze sceny i wpadł prosto w jej objęcia. Polały się łzy
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]