Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Tragedia, najgorszy wielki finał w historii!". Po ostatnim odcinku "Jeden z dziesięciu" fani są rozczarowani
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.06.2023 07:06

"Tragedia, najgorszy wielki finał w historii!". Po ostatnim odcinku "Jeden z dziesięciu" fani są rozczarowani

Jeden z dziesięciu edycja 137, finał
fot. kadr z programu „Jeden z dziesięciu”

Program „Jeden z dziesięciu” cieszy się dużą popularnością od wielu lat. Teleturniej, który doczekał się już 137 edycji, jest niezmiennie prowadzony przez Tadeusza Sznuka. Niedawno widzowie doczekali się wielkiego finału, który wyłonił zwycięzcę najnowszego sezonu. 

Mimo odcinka pełnego emocji wielu widzów wyraziło swoje oburzenie po jego zakończeniu. “TRAGEDIA! NAJGORSZY Wielki Finał w historii!” Co się stało? 

„Jeden z dziesięciu” – finał 137. edycji

Wielki finał 137. edycji programu „Jeden z dziesięciu” został wyemitowany 6 czerwca 2023 roku. Do końcowego etapu przeszło trzech uczestników – Tomasz Kołodziejczyk, Szymon Buda oraz Jan Mrozowski. Ostatecznym zwycięzcą okazał się ostatni z nich, zdobywając 572 punkty. 

Pan Jan na co dzień zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych, a jego hobby to scrabble, tenis stołowy, sudoku, siatkówka i teleturnieje. Jak zdradził, jego marzeniem jest ukończenie budowy domu. 

"To była genialna przygoda i mega doświadczenie". Maciej Dowbor nagle podsumował program Polsatu, który prowadził

„Jeden z dziesięciu” – fani zwracają uwagę na poziom trudności pytań

Pod postami nawiązującymi do ostatniego odcinka programu „Jeden z dziesięciu” na facebookowym profilu można przeczytać wiele komentarzy od widzów, którzy są zdania, że w odcinku pojawiły się wyjątkowo trudne pytania:

– Wyniki punktowe rozczarowują, ale pytania były naprawdę trudne. A emocji nie zabrakło... Brawa dla zwycięzcy!

– Wielki Finał ciekawy, pytania trudne. Gratulacje dla mistrza Jana

– Dziwna była to seria. Kosmiczny poziom odcinków, wielu mocnych graczy zostało z niczym, za to finał… finałem rządziły nerwy, widać było, że zawodnicy są zestresowani i wygrać mógł tu każdy, a pytania z kanapy nietrudne sprawiały problem uczestnikom […] – czytamy w komentarzach.

„Jeden z dziesięciu” – fani nie są zachwyceni przebiegiem finału 137. edycji programu

Nie wszyscy fani programu „Jeden z dziesięciu” są zadowoleni z przebiegu finału 137. edycji i nie kryją swoich uczuć. W komentarzach na Facebooku można przeczytać między innymi:

– TRAGEDIA! NAJGORSZY Wielki Finał w historii! Koleś nr 1 odpada z 11 punktami, drugi z 63, a „wielki zwycięzca” wygrywa z 71 punktami. I to MEGA SŁABE cieszenie się przez niego z pozbawienia ostatniej szansy konkurenta nr 1 ze śmiesznymi 11 punktami. I Wy się dziwicie jeszcze, że narzekam na poziom graczy?! Toż to jakaś KPINA była a nie WIELKI FINAŁ!

– Jak na Wielki Finał to poziom niestety dość słaby.

– Było dokładnie tak jak Pan pisze, cała nasza trójka rozsypała się w finale. A reakcja zwycięzcy tak naprawdę tylko to potwierdza. Oczywiście gratulacje i do zobaczenia za 4 lata jeśli zdrowie Panu Tadeuszowi pozwoli, za co trzymam kciuki! – potwierdził jeden z uczestników w odpowiedzi na komentarze. 

Źródło: jedenzdziesieciu.tvp.pl