Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z serialu „M jak miłość”

Tragedia w „M jak miłość”. „Straciła dużo krwi, konieczna była transfuzja”. Niestety, dziecko Julii nie przeżyje

1 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

W nadchodzących odcinkach „M jak miłość” nie zabraknie wielkich emocji. Widzowie będą świadkami dramatycznych scen, pełnych lęku i niepewności. Wiemy już, że lekarzom nie uda się uratować dziecka Andrzeja. Życie Julii zawiśnie na włosku, a zrozpaczony Budzyński zostawi Magdzie łamiącą serce wiadomość. 

W nadchodzących odcinkach „M jak miłość” nie zabraknie wielkich emocji. Widzowie będą świadkami dramatycznych scen, pełnych lęku i niepewności. Wiemy już, że lekarzom nie uda się uratować dziecka Andrzeja. Życie Julii zawiśnie na włosku, a zrozpaczony Budzyński zostawi Magdzie łamiącą serce wiadomość. 

Fani serialu, których oburzyła wywołana Mistrzostwami Świata przerwa w emisji mogą być pewni, że ich nadwyrężona cierpliwość zostanie hojnie wynagrodzona. Nadchodzące odcinki kultowej „Emki” z pewnością nie zawiodą, jeśli chodzi o akcję i emocję. Historię romansu Julii i Andrzeja zwieńczy tragiczny finał.

Dramat w „M jak miłość”: Lekarzom nie uda się uratować dziecka. Życie Julii będzie zagrożone

Już 20 grudnia gros widzów na chwilę wyrwie się z przedświątecznego ferworu, aby obejrzeć 1695. odcinek „M jak miłość”. Właśnie wtedy staniemy się świadkami dramatycznych wydarzeń, a napięcie osiągnie krytyczny poziom.

Pół roku temu romans Julii i Andrzeja (Marta Chodorowska, Krystian Wieczorek) postawił na głowie serialowe uniwersum, a o tym, że nad związkiem Budzyńskiego i Magdy (Anna Mucha) zawisną czarne chmury mówiło się już wczesną wiosną. Było jasne, że niewierność prawnika w końcu wyjdzie na jaw, mimo, że ani on, ani jego kochanka nie chcieli brnąć w tę znajomość.

Moment, w którym przyjaciółka Zduńskiej dowiedziała się o zdradzie i ciąży był jednym z najbardziej emocjonalnych w historii „Emki”, a fani przysięgali, że ostatni raz czuli się tak, kiedy odszedł Lucjan (Witold Pyrkosz) i Hania (Małgorzata Kożuchowska). Teraz musimy przygotować się na kolejną tragedię.

„M jak miłość”: Marta Chodorowska zniknie z ekranu? Kolejne odcinki będą decydujące

Wiemy już, że była kochanka Andrzeja w ciężkim stanie trafi do szpitala. Poleje się krew, a lekarz przekaże ojcu dziecka porażającą wiadomość.

U pacjentki doszło do nagłego, masywnego krwotoku… Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, bardzo mi przykro, ale ciąży nie udało się uratować – wyjaśni ginekolog, a gdy prawnik zapyta o matkę, usłyszymy równie niepokojące słowa. – Sytuacja jest poważna, musieliśmy operować, zabieg się powiódł, ale organizm pacjentki jest bardzo osłabiony, straciła dużo krwi, konieczna była transfuzja… Niestety, nie wiemy, jak to wszystko dalej się rozwinie, a parametry są dość niepokojące. Myślę, że więcej będziemy wiedzieli po najbliższej dobie. Najbliższa doba będzie decydująca…

Na materiałach, które trafiły do sieci widać, że Julia będzie zdruzgotana śmiercią dziecka. Jej dalsze losy także będą bardzo niepewne. Czyżby to miał być koniec Marty Chodorowskiej w „M jak miłość”?

Zrozpaczony Budzyński po raz kolejny będzie próbował skontaktować się z Magdą, z którą ostatnio rozmawiał, gdy ta dowiedziała się o jego zdradzie. Bezskutecznie. Zostawi jej jednak łamiącą wiadomość.

Cześć, Magda, to znowu ja… Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty wciąż się nie odzywasz… Rozumiem… Wiem, że chcesz być sama, ale proszę cię tylko o jedno — napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu: okay… Tyle wystarczy… Magda… Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, kocham cię… Bardzo cię kocham – przekaże.

Czy Julia przeżyje? Czy uwielbiana para ma jeszcze szansę na powrót?

M jak miłość

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: Interia Świat seriali

Tagi:

Aleksandra Gadzińska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Programy

Została królową turnusu w "Sanatorium miłości", dziś mieszka w prawdziwym pałacu

Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": słownik jako niepoprawny podaje wyraz: morzyć, mżyć, lżyć czy łżeć? Uczestniczka nie wiedziała

Czytaj więcej >

Programy

Pierwszy raz zabrał głos ws. swojej rodziny. Co się stało z ojcem Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Czytaj więcej >

Programy

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle w wieku 31 lat. Widzowie do dziś wspominają Romana Paszkowskiego

Czytaj więcej >

Programy

Wygrał „Jeden z dziesięciu” i ujawnił prawdę o programie. Doszło do kłótni. „Wycięli to w montażu”

Czytaj więcej >

Programy

Uczestniczka „Sanatorium miłości” w przezroczystej sukience. Fani grzmią, „wygląda żałośnie”

Czytaj więcej >