Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tragiczny finał poszukiwań chłopców. Kim jest 15-letni Marek? Ciało jednego z zaginionych znalazła policja
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 15.05.2021 11:39

Tragiczny finał poszukiwań chłopców. Kim jest 15-letni Marek? Ciało jednego z zaginionych znalazła policja

poszukiwania
Fot. Policja

Wczoraj polskie media obiegła przykra wiadomość dotycząca poszukiwań dwóch zaginionych nastolatków. 14 maja znaleziono ciało młodszego chłopca, 13-letniego Filipa. Wciąż trwają poszukiwania 15-letniego Marka, kim jest chłopiec?

Wczoraj po godzinie 10, po kilku dniach poszukiwań policja poinformowała o znalezieniu ciała 13-letniego Filipa. Zostało ono wyłowione z Odry w okolicach poligonu wojskowego, znajdującego się 50 kilometrów od miejsca, w którym ostatni raz widziani byli chłopcy.

Przykry finał poszukiwań 13-letniego Filipa

– Po godzinie 9 z Odry zostało wyłowione ciało przez żołnierzy. Trwają czynności śledczych. Na miejscu jest prokurator, są też policjanci dochodzeniowo-śledczy i technik. Wszystko skupia się na tym, by dokładnie zabezpieczyć miejsce zdarzenia i przeprowadzić oględziny ciała, a przede wszystkim ustalić odpowiedź na podstawowe pytanie, z kim mamy do czynienia – przekazał rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Po godzinie 15 policja wydała następny komunikat. Sprawdził się najgorszy scenariusz. Okazało się bowiem, że znalezione zwłoki, to ciało poszukiwanego od kilku dni 13-letniego Filipa.

Zdaniem policji do śmierci doszło już w poniedziałek, jednak ta hipoteza ma być dopiero potwierdzona wskutek specjalnych badań. Rodzina już zidentyfikowała ciało chłopca.

Kim jest 15-letni Marek?

Jednak to nie koniec poszukiwań. Służby wciąż szukają 15-letniego Marka. Kim jest chłopiec?

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”306965″]

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

15-letni Marek Gawryszak jest szczupłej budowy. Ma 167 cm wzrostu i waży 60 kg. Do jego cech charakterystycznych należą krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy.

W momencie zaginięcia miał na sobie granatową bluzę z amerykańską flagą oraz czarne spodnie dresowe. Na głowie nosił czapkę z daszkiem w barwach moro.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek nowe informacje, które mogą pozwolić ustalić miejsce przebywania Marka proszeni są o kontakt z policją. Można to zrobić za pośrednictwem numeru alarmowego 112 lub dzwoniąc na poniższe numery: 47 795 64 11 oraz 47 795 24 11.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

źródło: dziendobry.tvn.pl

Tagi: