Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Trwają poszukiwania, służby w akcji. Gienek i Andrzej z Plutycz proszą o pomoc, zaginął Kazimierz Skiba
Dominik Szczepanik
Dominik Szczepanik 03.07.2021 00:11

Trwają poszukiwania, służby w akcji. Gienek i Andrzej z Plutycz proszą o pomoc, zaginął Kazimierz Skiba

Kazimierz Skiba
Fot. Facebook.com/fanpage Andrzeja i Gienka z Plutycz
Gienek i Andrzej z Plutycz przed chwilą zaapelowali do swoich fanów o pomoc. Zaginął mieszkaniec z ich okolicy Kazimierz Skiba. Gwiazdorzy programu „Rolnicy. Podlasie” zamieścili komunikat na swoim fanpage’u na Facebooku i poprosili wszystkich o udostępnianie informacji.
Gienek i Andrzej z Plutycz przed chwilą zaapelowali do swoich fanów o pomoc. Zaginął mieszkaniec z ich okolicy Kazimierz Skiba. Gwiazdorzy programu „Rolnicy. Podlasie” zamieścili komunikat na swoim fanpage’u na Facebooku i poprosili wszystkich o udostępnianie informacji.

– Może Ktoś z Was jest w stanie pomóc? Zaginął człowiek, z naszej okolicy. Prosimy o udostępnienia. Bielscy policjanci poszukują 63-letniego mieszkańca Strabli, w gminie Wyszki. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt – czytamy na facebookowym profilu Andrzeja i Gienka.

Kazimierz Skiba zaginął, Gienek i Andrzej z Plutycz proszą o pomoc

Jak dowiadujemy się z komunikatu słynnych rolników w akcję zaangażowane są służby, a konkretnie Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Poszukiwany jest 63-letni Krzysztof Skiba, który wyszedł z domu 28 czerwca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, mężczyzna do tej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z nikim bliskim. Według ustaleń policjantów, ostatni raz widziany był 29 czerwca 2021 r. w okolicach sklepu w Jabłoni Kościelnej. Po czym o godzinie 17 miał go ktoś zobaczyć w w rejonie sklepu w Poświętnym na terenie powiatu białostockiego.

Cechy szczególne zaginionego:

Poszukiwany jest 63-letni Kazimierz Skiba zamieszkały w Strabli na terenie gm. Wyszki. W momencie zaginięcia miał na sobie długie ciemne spodnie, szary kaszkiet oraz sandały koloru czarnego.
Gienek i Andrzej zamieścili na swoim profilu na Facebooku również rysopis poszukiwanego oraz dane do kontaktu dla osób, które są w stanie pomóc odnaleźć mężczyznę.
– Wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótkie, braki w uzębieniu, brak trzech palców na lewej dłoni.
Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod nr telefonu 47 712 52 12 lub na numer alarmowy 112 – czytamy na profilu facebookowym Andrzeja i Gienka z Plutycz.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Coming out gwiazdy TVN. Pokazała zdjęcie z ukochaną, Marta Warchoł zaskoczyła fanów
  2. Do sieci trafiło zdjęcie najmłodszej córki Natalii Kukulskiej. Zachwyciła fanów burzą loków
  3. Juliusz Machulski w żałobie. Nie żyje dziennikarz i aktor Olaf Eysmont, grał m. in. w filmie „Killer”

Źródło: Profil na Facebooku Andrzeja i Gienka z Plutycz