Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Trzęsienie ziemi w komentarzach po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie nie owijają w bawełnę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.11.2023 07:10

Trzęsienie ziemi w komentarzach po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie nie owijają w bawełnę

Rolnik szuka żony, Waldemar, Ewa
Burza w komentarzach po ostatnim odcinku 'Rolnik szuka żony". Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony", facebook.com/rolnikszukazony

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” powoli dobiega końca. W najnowszym odcinku show Waldemar wybrał, z którą z dwóch kandydatek ostatecznie chciałby spróbować stworzyć relację. Nie zabrakło przy tym nie tylko silnych emocji, ale nawet łez! Internauci jednak nie wierzą w szczerość zachowania Waldemara. Wygląda na to, że uczestnik już dawno stracił ich sympatię.

"Rolnik szuka żony": Kontrowersyjne zachowanie Waldemara

Już dawno żaden z uczestników “Rolnik szuka żony” nie wywoływał wśród fanów programu tak skrajnych i zmiennych emocji jak Waldemar. Na początku rolnik cieszył się nieposzkalowaną opinią widzów. Ten stan rzeczy szybko uległ zmianie, gdy okazało się, że mężczyzna za plecami uczestniczek i produkcji utrzymywał kontakt z dziewczyną spoza show. Duże kontrowersje wywołała również jego wypowiedź, w której stwierdził, że z jedną z uczestniczek będzie się lepiej prezentować, co miało być argumentem, aby ją wybrać.

Najnowszy odcinek programu “Rolnik szuka żony” wywołał prawdziwe zamieszanie wśród widzów. Tuż po emisji internauci zaczęli atakować Waldemara. Czym tym razem podpadł im mężczyzna? Ostateczny wybór Ewy jako partnerki wcale nie przelał szali goryczy, chodziło o coś zupełnie innego!

Gwiazda odpowiedziała czy podoba jej się Waldemar z "Rolnik szuka żony". Zaskakujące słowa Ania Bardowska nie kryje zaskoczenia nowym "Rolnikiem". Trudno uwierzyć, co napisała o uczestnikach

"Rolnik szuka żony": Przebieg najnowszego odcinka

W najnowszym odcinku programu “Rolnik szuka żony” Waldemar zdecydował, z którą z kobiet chce spróbować stworzyć relację. Dorota i Ewa wyczekiwały werdyktu, który wcale nie był taki oczywisty. Ostatecznie mężczyzna stwierdził, że resztę życia chciałby spędzić u boku Ewy. Dorota ciepło przyjęła jego decyzję, szczerze życząc parze powodzenia. Nie była jednak w stanie powstrzymać przy tym łez.

Tuż po tym, jak Dorota opuściła gospodarstwo Waldemara, świeżo upieczona para znalazła liścik od kobiety, która życzyła im szczęścia i wytrwałości w związku. Oboje zareagowali na to z wielkim wzruszeniem. W pewnym momencie rolnik popłakał się, zachwalając przy tym wspaniały i ciepły charakter Doroty. Wygląda jednak na to, że widzów wcale nie przekonały jego łzy!

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Waldemar zapomniał o kamerze. Wszystko się nagrało. Smutna prawda wyszła na jaw!

"Rolnik szuka żony": Internauci szczerze powiedzieli, co myślą o Waldemarze i jego wybrance

Widzowie programu “Rolnik szuka żony” już od jakiegoś czasu są negatywnie nastawieni w stosunku do Waldemara. Każde zachowanie czy wypowiedziane przez niego słowa podlegają surowej opinii internautów. Fakt, iż mężczyzna popłakał się podczas ostatniego odcinka, wywołał wręcz oburzenie. Wiele osób jest przekonanych, że Waldemar jest po prostu dobrym aktorem i wcale nie było mu przykro po odesłaniu do domu Doroty, gdyż na swoją partnerkę wybrał piękną Ewę.

  • Waldek to jest jednak aktor…
  • Dziwię się bardzo tej uroczej Ewie. Boję się, że wszystko gra i komedia, Waldek zakochany.... ale w sobie.
  • Dobrze, że nie wybrał Doroty, tylko by ją skrzywdził. Aktor z niego dobry.
  • Są tak sztuczni, że szok, a myślą, że widzowie dadzą się nabrać.
  • Waldek pospacerował pod remizę, pochwalić się chłopakom. Spełni się jego przepowiednia — wszyscy mu teraz będą zazdrościć.