Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dziennikarz TVN trafił do szpitala. Marcin Wrona pokazał zdjęcie
Karol Osiński
Karol Osiński 09.02.2021 21:08

Dziennikarz TVN trafił do szpitala. Marcin Wrona pokazał zdjęcie

dance dance dance
fot. lelum.pl

Korespondent stacji telewizyjnej TVN w Stanach Zjednoczonych, Marcin Wrona tuż po powrocie do Polski trafił do szpitala. Dziennikarz opublikował na Twitterze zdjęcie wbitego w rękę wenflonu. Wrócił do kraju, by pomagać chorym rodzicom. Teraz sam musi liczyć na pomoc.

Marcin Wrona, dziennikarz stacji TVN wrócił do Polski parę dni temu, jednak jego dotychczasowy pobyt w kraju nie zaliczy do udanych. Korespondent leży w szpitalu, jednak nie zdradził powodu, dla którego tam trafił.

Marcin Wrona ze stacji TVN trafił do szpitala

Wypadki chodzą po ludziach, czasem w najmniej oczekiwanych momentach. Przekonał się o tym korespondent stacji TVN w Stanach Zjednoczonych, Marcin Wrona, który wrócił do Polski z zamiarem pomocy swoim chorym rodzicom, a teraz sam będzie potrzebować interwencji lekarskiej. Leży w szpitalu, jednak nie zdradził, co się stało.

Przyleciałem do Polski, żeby pomoc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja – napisał dziennikarz na swoim Twitterze.

Pod twittem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci życzyli dziennikarzowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Zdarzali się także dociekliwi, którzy w momencie zasypali korespondenta pytaniami, co się stało, i jaki był powód tego, że wylądował w szpitalu.

Dziennikarz już parę dni temu opublikował na Twitterze bardzo przejmujący wpis, w którym zasugerował, że powrót do Polski niestety nie był spowodowany niczym przyjemnym. Dopiero po jakimś czasie zdradził, że chodzi o chorobę jego rodziców.

Wizyty w Polsce zawsze były powodem do radosnych wpisów, zdjęć… Teraz głównie milczę, ale chciałem się podzielić tym zdjęciem, zimowy widok z okien mieszkania rodziców, taki jak dziesiątki lat temu, gdy wszystko było inne… – napisał na swoim Twitterze.

Dziennikarz Marcin Wrona

Marcin Wrona swoją karierę dziennikarską rozpoczął w 1989 roku, kiedy to dołączył do redakcji Radia Kraków. Już rok później jego kariera poszła naprzód i został dziennikarzem radia RMF FM, gdzie prowadził audycję pt. JW23, a także był reporterem informacyjnym.

W latach 1994-1996 był jednym z prowadzących magazyn Plus dnia dla TVP 1. Swoją pracę dla TVN rozpoczął w roku 1997, pierwotnie jako reporter Faktów, a następnie prowadzący talk-show pt. Pod napięciem. Niestety w każdym zawodzie zdarzają się wpadki. Ta nie ominęła także Marcina Wrony.

Wiadomość o jego złym stanie zdrowia jest bardzo przykra. Nie wiadomo, co dolega dziennikarzowi, ale przypomnijmy, że była para prezydencka została zakażona koronawirusem.

Zobacz zdjęcie:

Przyleciałem do Polski żeby pomoc chorym rodzicom a wlasnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja ☹️ pic.twitter.com/iQIgDDg2Ig

— Marcin Wrona (@WronaM) February 8, 2021

Dziennikarz stacji TVN, Marcin Wrona leży w szpitalu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl