Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Maciej Dolega i Aleksandra Janiec odchodzą z TVN24. Prezenterka i lubiany pogodynek potwierdzili doniesienia
Marta Kulik
Marta Kulik 25.02.2021 18:27

Maciej Dolega i Aleksandra Janiec odchodzą z TVN24. Prezenterka i lubiany pogodynek potwierdzili doniesienia

TVN
instagram.com/masterchef_tvn

Kolejna smutna wiadomość dla widzów TVN24. Ze stacją żegnają się Maciej Dolega i Aleksandra Janiec. Oboje potwierdzili doniesienia, nie podają jednak konkretnych powodów swojej decyzji.

Tydzień temu odejście z TVN24 ogłosił dziennikarz Igor Sokołowski. Teraz znana prezenterka i lubiany pogodynek także odchodzą z pracy. Maciej Dolega i Aleksandra Janiec związani byli z telewizją od 2012 roku.

Maciej Dolega i Aleksandra Janiec odchodzą z TVN24

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Aleksandra Janiec rozstaje się ze stacją TVN24 za porozumieniem stron, a Maciej Dolega oświadczył jedynie, że swoją współpracę z firmą kończy z początkiem marca.

Aleksandra Janiec zaczynała pracę redakcji internetowej, a po trzech latach pojawiała się już na antenie. Popołudniami przedstawiała najciekawsze informacje portalu TVN24.pl, a także prowadziła Teleserwis o 17:30.

Maciej Dolega również prowadził Teleserwis, był prezenterem Meteo News w TVN Meteo, prezenterem pogody TTV oraz prezenterem pogody w TVN i TVN24.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Niedawno informowaliśmy, że z TVN24 odchodzi Igor Sokołowski. Dziennikarz potwierdził doniesienia w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Portal ujawnił, że Sokołowski wysłał do swoich współpracowników wiadomość.

– W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję – miał brzmieć e-mail.

Wygląda na to, że widzów czekają duże zmiany. Przypomnijmy, że zmiany kadrowe pojawiły się także w TVP. 16 lutego wiadomość o odejściu z pracy przekazała Marzena Rogalska.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała na swoim Instagramie.

Dziennikarka na razie nie poinformowała o swoich dalszych planach zawodowych. W Pytaniu na śniadanie zastąpiła ją Izabella Krzan.

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Janiec odchodzi z TVN24.

Ze stacją żegna się także Maciej Dolega.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wirtualnemedia.pl