Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kuriozalna scena w serialu „Klan”. Widzowie wytężali wzrok z niedowierzaniem, szybko nie wymażą jej z pamięci
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.02.2021 22:57

Kuriozalna scena w serialu „Klan”. Widzowie wytężali wzrok z niedowierzaniem, szybko nie wymażą jej z pamięci

Klan
filmpolski.pl

Na antenie TVP doszło do kuriozalnej sceny. Chodzi o jeden z ostatnich odcinków Klanu, gdzie mogliśmy zobaczyć atak nożownika. Całe zdarzenie w serialu wypadło tak absurdalnie, że szybko stało się hitem sieci, a internauci chętnie przekazują sobie nagranie dalej. Widziałyście już?

Seriale z założenia mają dostarczać nam rozrywkę, ale producenci Klanu, który leci na antenie TVP, przeszli ostatnio samych siebie. Takiej sceny widzowie nie wiedzieli w tej produkcji od ponad 20 lat. Co się wydarzyło?

Kuriozalna scena w serialu Klan na TVP

Klan na antenie TVP gości już od 23 lat. W tym czasie widzowie byli świadkami wielu zwrotów akcji i trzymających w napięciu scen. Z pewnością jedną z nich była tragiczna śmierć Ryszarda, który zginął w wyniku upadku na ziemię w szpitalu, w którym znalazł się zaraz po tym, jak dostał zawału serca.

Jednak w jednym z ostatnich odcinków doszło do jeszcze bardziej kuriozalnej sceny, z której dzisiaj śmieje się wielu internautów. Widzowie z pewnością nie zapomną jej jeszcze przez długi czas.

3 lutego wyemitowano 3744. odcinek Klanu. Okazuje się, że nie był on taki zwyczajny, jakby się mogło zrazu wydawać. Premiera filmu, w którym zagrała Weronika, miała być niezapomnianym przeżyciem i przygodą.

I z pewnością była, jednak dziewczyna chyba nie tego się spodziewała. Transmisję premiery oglądali jej przyjaciele – Jasiek i Ramona. Wszystko szło idealnie, aktorka wystąpiła na czerwonym dywanie i pozowała do zdjęć na ściance.

Jednak nagle obraz jak z bajki prysł, ponieważ do Weroniki podbiegł tajemniczy mężczyzna i… dźgnął ją nożem! Sytuacja, chodź brzmi niezwykle dramatycznie, w swoim wykonaniu wydała się śmieszna. W efekcie czego wyszło bardzo groteskowo.

Internauci obśmiewają scenę w serialu TVP

Kiedy internauci oglądają tę scenę, która pojawiła się m.in. na jednym z kanałów na YouTube, nie mogą powstrzymać śmiechu. Przy okazji zarzucają twórcom absurdalność w wykonaniu. Zwrócili uwagę również na fatalne aktorstwo i nieudane dialogi.

Użytkownik, który wstawił nagranie, w opisie do filmu nie szczędził negatywnego komentarza. Dodał również szydercze hasztagi, które odzwierciedlały jego stosunek do całej sytuacji.

Między innymi na takie ***** idzie rocznie 2 mld z naszych podatków – napisał, dodając oznaczenia #bekazklanu #tvpis.

Komentarze pod filmikiem wcale nie były lepsze. Niektórzy internauci wydają się być zażenowani poziomem serialu, jaki zaprezentowała omawiana scena. Wkradła się również polityka.

Poza tym co za emocje, co za gra aktorska, mistrzostwo! Zdecydowanie warto było przeznaczyć 2 mld na TVP zamiast na szpitale, brawa!

Aktorstwo takie jak na jasełkach w przedszkolu.

Aż oczy pieką – pisali użytkownicy Internetu.

Zobaczcie same, poniżej wstawiamy filmik ze sceną.

Zobacz wideo:

W serialu TVP doszło do kuriozalnej sceny z udziałem nożownika.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com

Tagi: Klan tvp