Rozrywka.Lelum.pl

fot. Lelum

Gwiazdor TVP oskarżony o gwałt. Uczestniczka konkursu zdradziła kulisy

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

W dalszym ciągu nie milkną echa sytuacji, którą jakiś czas temu opowiedział na Facebooku dziennikarz śledczy Piotr Krysiak. Sprawa dotyczy gwiazdora TVP, który miał rzekomo dopuścić się gwałtu na jednej z uczestniczek zgrupowania Miss Generation 2020, które odbywało się w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem. Portal

W dalszym ciągu nie milkną echa sytuacji, którą jakiś czas temu opowiedział na Facebooku dziennikarz śledczy Piotr Krysiak. Sprawa dotyczy gwiazdora TVP, który miał rzekomo dopuścić się gwałtu na jednej z uczestniczek zgrupowania Miss Generation 2020, które odbywało się w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem. Portal

Finał Miss Generation odbył się w Wielkiej Brytanii, jednak kobiety szykowały się do niego jeszcze w Polsce. Jedna z uczestniczek, która poprosiła Wirtualną Polskę o całkowitą anonimowość, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy ze zgrupowania.

Gwiazdor TVP oskarżony o gwałt

Na początku przypomnijmy, o jaką sytuację dokładnie chodzi. 18 stycznia 2021 roku dziennikarz śledczy Piotr Krysiak opublikował na swoim Facebooku bardzo długi wpis, dotyczący rzekomego gwałtu na jednej z uczestniczek Miss Generation 2020. Sytuacja miała się zdarzyć w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem.

Dziennikarz o ten brutalny czyn oskarżył anonimowego gwiazdora TVP, który miał wówczas znajdować się w hotelu. Z kolei ofiarą miała paść 30-letnia kobieta, która obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie na co dzień pracuje jako dyrektorka marketingu i PR jednej z tamtejszych firm.

Gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji […] Ofiara jest dyrektorką marketingu i PR w jednej z brytyjskich firm. Jej życie miało odmienić się 27 stycznia 2020 roku, kiedy z innymi uczestniczkami konkursu pojawiła się na lotnisku Luton w Londynie, skąd przyleciała do Polski – napisał dziennikarz na swoim Facebooku.

Afera nabrała pikanterii, kiedy portal Onet stwierdził, że napastnikiem miał być znany aktor i prezenter telewizyjny Jarosław Jakimowicz. Gwiazdor stanowczo zaprzecza tym doniesieniom, twierdząc, że podjął odpowiednie kroki prawne w celu udowodnienia swojej niewinności.

Uczestniczka zgrupowania uchyliła rąbka tajemnicy

Dziennikarze portalu WP Kobieta dotarli do jednej z uczestniczek zgrupowania w hotelu w Klimkach, która opowiedziała, co wówczas działo się w hotelu. Kobieta przyznała, że wśród nich była kobieta, która zachowywała się bardzo dziwnie, oskarżając pozostałe kobiety m.in. o szperanie w torebce, a nawet o próbę otrucia.

Rozmówczyni portalu WP Kobieta wspomniała, że Jarosław Jakimowicz miał być obecny na miejscu w hotelu, gdzie spożywał z uczestniczkami kolację. Kobieta stwierdziła, że był bardzo sympatyczny i zachowywał się kulturalnie, flirtując z nimi. Kiedy pomiędzy wcześniej wspomnianą kobietą a organizatorką konkursu nawiązała się kłótnia, aktor miał wstać i porozmawiać z uczestniczką.

Gdy między nią a organizatorką wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, to on wstał, powiedział: Dajcie mi z nią porozmawiać. Ja do niej pójdę i z nią porozmawiam, a następnie poszedł za nią. Wszystkie to widziałyśmy. – powiedziała anonimowa uczestniczka zgrupowania dla WP Kobieta.

Kobieta zdradziła także, że nikt później już nie rozmawiał o awanturującej się kobiecie, a wszystkie uczestniczki spały w dwu lub trzyosobowych pokojach. Podobno rano uczestniczki widziały dziewczynę roztrzęsioną i zapłakaną. Organizatorka konkursu rzekomo miała nakazać kobietom usunięcie dziewczyny ze znajomych w mediach społecznościowych.

Stała przed hotelem. Była jakby w amoku. Roztrzęsiona, zapłakana. (…) Co więcej, poproszono nas, abyśmy wykasowały ją ze znajomych na portalach społecznościowych i w ogóle nie wchodziły z nią w dyskusje, bo ona będzie nam pisała głupoty i robiła nieprzyjemności – powiedziała rozmówczyni portalu WP Kobieta.

TVP

Uczestniczka Miss Generation 2020 zdradziła kilka faktów dotyczących zgrupowania kobiet w hotelu w Klimkach.

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz stanowczo odmawia oskarżeniom o dopuszczenie się gwałtu na uczestniczce Miss Generation 2020.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.wp.pl

Tagi:

Karol Osiński

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Barbara Ślizowska. W jej dorobku znajduje się wiele medali

Czytaj więcej >

Nowości

Błędna diagnoza lekarzy. Małej dziewczynce amputowano ręce i nogi

Czytaj więcej >

Nowości

Atak zimy w Polsce. Niepokojąca prognoza pogody

Czytaj więcej >

Nowości

Promocja na mleko i masło w Biedronce. Warto kupić, póki można sporo zaoszczędzić

Czytaj więcej >

Nowości

Została surogatką dla własnej córki. Urodziła piękne dziecko, rodzina zachwycona

Czytaj więcej >